Z pohledu jezevčíka

Herkules je malý jezevčík a jeho nová panička Carolin je pro něj ten nejbáječnější člověk na světě. Jenže je tu ještě Carolinin přítel Thomas, kterého Herkules nemůže ani cítit. Thomas je pánovitý, hlučný a nemá rád psy. Kromě toho se ani ke Carolin nechová pěkně. A tak se Herkules rozhodne společně s kamarádem Felixem, kocourem a znalcem lidí, že se Thomase zbaví. Jejich rafinovaný plán jim vyjde, ale od té doby je Carolin bohužel jako vyměněná: celý den brečí a přitom poslouchá úplně příšernou hudbu. Je nabíledni, že potřebuje nového chlapa! A právě toho chce Herkules hledat. Ale jak najít toho pravého, když má v záležitostech mužů a lásky naprosto jiné představy než jeho panička?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247807/big_z-pohledu-jezevcika-XCL-247807.jpg 4.1159

Z pohledu jezevčíka 1.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Dackelblick, 2010

Kniha Z pohledu jezevčíka

Formicka93

Pohádka pro dospělé, pohodové čtení.

anna492
04.12.2021

Milá nenáročná knížka, co pohladí po duši, zejména jste-li milovník psů.

douchova11
27.10.2021

Kniha je určená zejména milovníkům psů (což jsem i já, proto ty 4 hvězdičky) - jinak příběh je odpočinkový, žádné velké přemýšlení a filozofování....

lenyleny
22.10.2021

Nenadchne, neurazí. Do jisté míry oddechovka. Prostě to nemůžu srovnávat třeba s knihou Psí cesta. No ale stejně si s odstupem doby přečtu i další díly.

pakoshka
17.09.2021

Chtěla jsem ji do Čtenářské výzvy, ať ji můžu ukončit. Miluju jezevčíky, to je o mně známo, nečekala jsem vysokou literaturu, ale tohle byl docela brak a hloupost, navíc s chybama, přečteno za pár hodin. Jako nebudu pokrytecky tvrdit, že jsem se třeba dvakrát neusmála, ale další díl rozhodně shánět nebudu.

werick
18.08.2021

Pěkná oddechová knížka k vodě :-)

Neposeda
14.08.2021

Odpočinková, milá knížka. Četla jsem ji do čtenářské výzvy 2021, sama bych si ji asi nevybrala.

triatlet
09.07.2021

Vtipný pohled na partnerské vztahy očima jezevčíka Herkula alias Carla-Leopolda von Escherbacha.

ČV - kniha s pruhovanou obálkou