Z pohledu jezevčíka

Herkules je malý jezevčík a jeho nová panička Carolin je pro něj ten nejbáječnější člověk na světě. Jenže je tu ještě Carolinin přítel Thomas, kterého Herkules nemůže ani cítit. Thomas je pánovitý, hlučný a nemá rád psy. Kromě toho se ani ke Carolin nechová pěkně. A tak se Herkules rozhodne společně s kamarádem Felixem, kocourem a znalcem lidí, že se Thomase zbaví. Jejich rafinovaný plán jim vyjde, ale od té doby je Carolin bohužel jako vyměněná: celý den brečí a přitom poslouchá úplně příšernou hudbu. Je nabíledni, že potřebuje nového chlapa! A právě toho chce Herkules hledat. Ale jak najít toho pravého, když má v záležitostech mužů a lásky naprosto jiné představy než jeho panička?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/247807/z-pohledu-jezevcika-XCL-247807.jpg 4.2111

Z pohledu jezevčíka 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

Dackelblick, 2010

Kniha Z pohledu jezevčíka

essene
15. listopadu

Vtipná knížka,líbila se mi)

Taralcielle

Vtipné čtení z pohledu jezevčíka, smála jsem se od začátku do konce :) Těším se na pokračování.

Booky84

Pohodová knížka, prostě všední život jezevčíka a jeho kamaráda kocoura, už se těším na další díl.

Já nevím.... Proste jsem se do knihy neuměla vzit... Verim ze si najde své ctenare. Bohuzel já mezi ne patřit nebudu

martina2704

Bohužel knížky Bruce Camerona v tomto směru nastavily laťku opravdu vysoko. Jezevčík byl sice místy vtipný, ale to je bohužel asi tak vše.... Dám asi šanci ještě jednomu dílu, protože jsem prostě pejskomil a tyhle typy knížek mám moc ráda, ale za mě spíše zklamání.

miretti

Očekávala jsem trochu více humoru, bylo to spíše takové milé povídání z pohledu fajnového psího kluka.

Opravdu zábavné čtení, rozhodně nezklama. Už se těsím na pokračování.

evilunicorn

Odloženo po 156ti stránkách..Nebavilo mě to,styl vyprávění mi neseděl,připomínalo mi to knihu pro děti a že bych se zasmál nahlas jako u jiných knih to tedy vůbec, maximálně jsem se několikrát pousmál,a to se považuji docela za smíška.Téhle knize by slušel komiksový kreslený styl,pak by mě to možná zaujalo, takhle jsem skoro ani neudržel pozornost,a do dalších stránek se doslova nutil.