Kráska a zvíře – Román podle filmu

Kráska a zvíře – Román podle filmu

Belle chce od života víc, než jí může malé městečko nabídnout. Svými názory, nezávislostí a láskou ke knihám vyčnívá z davu. Touží po dobrodružství, po životě vzrušujícím jako příběhy, které čte. Když Bellina otce uvězní netvor na svém zakletém hradě, její osud se navždy změní. Zaujme otcovo místo a tajně si přísahá, že uteče. Ale jak se Belle o zvířeti a jeho záhadném sídle dozvídá více, uvědomuje si, že příběh, který prožívá, skrývá větší tajemství, než jaká si kdy dokázala představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/335002/kraska-a-zvire-roman-podle-fi-lmu-ytk-335002.jpg 4.745

Beauty and the Beast Novelization (2017)

Romány, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Egmont (ČR)

SeverusSnape

Nádherná pohádka,u které nezůstane oko suché a čtete ji se zatajeným dechem

MiraiYume

Příběh starý jako čas sám... Ach, kdo by neznal Krásku a zvíře! Musím přiznat, že jsem prvně viděla filmové zpracování a až po něm jsem narazila na knihu. Obálka má luxusní zpracování a příběh uvnitř je stejně krásný, něžný, jemný... Možná je můj úsudek trochu zkreslený tím, že tato pohádka patří k mým nejmilejším, ale ke knize se moc ráda vrátím. Je napsaná velmi pěkně, vhodná pro čtenáře každého věku. Opravdu kouzelná knížka...

Lucy2211

Krásná pohádková kniha, která mě opět vrátila do mého dětství a já si tak znovu prožila příběh Belle a zvířete (zakletého prince). Příběh je nenáročný, odpočinkový, pohádkový a zkrátka kouzelný. Miluju takové knihy, u kterých nemusíte moc přemýšlet. Doporučuji :-)

Jahoda197

Bylo příjemné si znovu prožít děj filmu. Kráska a zvíře patří mezi mé oblíbené pohádky od Disneyho.

Audrina

Kdo miluje tuhle nesmrtelnou pohádku bude nadšen. Pro mě je Kráska a zvíře naprostou klasikou, kterou mohu vidět pořád. Tím, že byla kniha napsaná opravdu přesně podle filmu se nejednalo o nic přelomového, ale spíš jde o letní oddechové čtení.

Percabethka

Bylo to hezké, ale na mě moc - jakože vážně hodně, hodně MOC - přeslazené... V tom filmu to bylo v pohodě, ale když to tady tak rozepisovali... A Zvíře mělo vážně štěstí, že za ním přišla knihomolka jako je Belle - kdybych tam místo ní byla já, tak se zabarikáduju v té božíííí knihovně a Zvíře má smůlu :D

medvídě

Právě jsem s úsměvem na rtech dočetla příběh, který mám snad ze všech pohádkových příběhů nejraději. Nové filmové zpracování a následná knižní verze musí snad okouzlit každého - velkého i malého. Kniha mi dodala to, co mi ve filmu chybělo - myšlenky postav. A i když je kniha podle písma určena mladším čtenářům, nemyslím si, že bych ji četla naposledy. Příběh plný lásky a naděje, po kterém touží naše dobrodružné duše čtenářů si pozornost jistě zaslouží.

LilianaFalcon

Njn... kniha podle filmu moc originalni byt nemuze... ale i tak mi to pripadalo jako plytvani papirem...
Na druhou stranu existuji i horsi prepisy filmu ;-) takze bych rekla, ze aspon ty tri hvezdicky si to zaslouzi...

Monnies

Krása krása krása! Kráska a zviera bola vždy moja obľúbená rozprávka a táto kniha je tak krásne napísaná... ♥ Tak ako animovaná rozprávka, film s Emmou Watson a táto kniha sa mi tiež veľmi páčili.

LucieValterová

Krásná, čtivá a kouzelná kniha.
Rozhodně neváhejte a kupte si jí, jelikož opravdu nebudete litovat. Ačkoliv slavný příběh Krásky a zvířete všichni dobře známe, tahle kniha byla čtivá a já hltala každé slovo. Nádherná kniha vhodná nejen pro děti, ale možná i pro dospělé co chtějí zavzpomínat na kouzlo Disneyovek.

Charmedka

Kniha je jednoduchá a i podle velikosti písma je jasné, že se jedná spíše o dětské čtení. Je ale napsána velmi poutavě, čtivě, překlad je moc povedený.

Pokud patříte mezi milovníky tohoto příběhu, který je starý jako sám čas, určitě Vám v knihovně bude kniha dělat parádu, neváhejte. Je to krásný příběh, něžný a plný lásky.

jesterka.as

Krása :) po přečtení jsem si šla rovnou pohádku pustit, prostě jsem neodolala :)

Ailee

Ten příběh je nádherný, ale protože je to skutečně slovo od slova převyprávěný příběh podle nejnovější filmové verze, který jsem viděla pár týdnů předtím, nemohla jsem si ho plně užít. Vlastně je to jen popis toho filmu. :-/

Princezna22

Strašně krásná a dokonalá pohádka. Nejvíce se mi líbí jak kniha začíná bylo nebylo,tohle he příběh starý jako sám čas. Pohádku miluji, jako animovanou jsem ji jako malá nakoukala aspoň milionkrát. Hrany film,který šel nedávno v kině,jsem ještě neviděla takže to musím napravit.. Příběh prostě zbožňuju. Překrásná pohádka. A jsem ráda,že tato krásná kniha bude zdobit moji knihovnicku. A počká si, až si ki znovu já nebo až bude moje dcerka umět číst přečte. :-) kráska a zvíře je prostě srdcovka. :-)

Hoshi

Krásný, něžný, romantický příběh, přečten jedním dechem, že i spánek byl odsunut na druhou kolej. Po celou dobu listování v knize mi v hlavě zněla hudba z hraného filmu, ze kterého jsem byla nadšená (ale i animovaná Kráska a Zvíře je neustále v mém srdci) :)

zdazilek

Krásně napsané, byla jsem moc zvědavá na nové vydání a rozhodně nejsem zklamaná. Knížka se četla skoro sama. Těším se na film :-)

May

Ještě nikdy jsem neodolala novému zpracování Krásky a zvíře :-) a tak jsem si musela pořídit i to nejnovější .... Možná to tak má i někdo další, ale já prostě tomuto příběhu v žádné podobě neodolám :-) Film je podle mého velmi povedený a jak tady již uvedla Kiisaki kniha je sice jednoduchá, ale velmi krásná, něžná a milá a ukazuje příběh stejný jako film a přece maličko jiný ....

Mikik

Z filmu jsem byla nadšená, takže vzhledem k tomu, že kniha je přesně podle něj, byla jsem nadšená i z knihy. Nádhera:-)

Kiisaki

Do kina jsem si zašla s velkým nadšením hned dvakrát - a abych se trochu zabavila před tím, než bude film dostupný i mimo kinosál, udělala jsem si radost novelizací milovaného příběhu. Knížka je napsaná jednoduchým ale poutavým stylem a věrně sleduje děj nového filmu. Navíc se nám díky knižní formě dostává i náhledu do myšlenek a pocitů hlavních postav, které zkrátka na plátně tak zřetelně neuvidíte. A byla radost o tom všem číst. Pokud se vám líbí animovaná nebo hraná disney verze příběhu, který je starý jako čas, rozhodně se vyplatí vlastnit i knížku.