Jahoda197 Jahoda197 komentáře u knih

Odkaz Odkaz C. J. Daugherty (p)

Možná ještě lepší, než první díl, i když taky tam byly slabší části. Co mi neskutečně vadí, je milostný trojúhelník...

24.04.2018 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

První čtyři knížky mě skoro vůbec nebavily, ale tahle byla super! Doufám, že to tak bude i pokračovat.

19.04.2018 4 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Paráda! A i když byl film skvělý, v knížce mi vůbec nechybí Willyho otec.

08.03.2018 5 z 5

Nejdřiv jsem viděla film a tak jsem nějak očekávala víc.

04.03.2018 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ze začátku mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak jsem četla pokaždé, když jsem měla chvilku čas.

28.02.2018 5 z 5

První díl byl lepší, ale i tak jsem se dobře bavila, i když na můj vkus trochu moc dlouhé.

23.02.2018 4 z 5

Cestovatelka Cestovatelka Alexandra Bracken

Bohužel ač námět byl dobrý, kniha jako taková mě nebavila.

18.02.2018 2 z 5

Hezky Burtonovské

03.11.2017 4 z 5

Údolí slz Údolí slz Kevin O'Brien

Fantazie

13.10.2017 5 z 5

Běsnění Běsnění A.G. Howard (p)

Části vypravěné Alyssou mě nebavily, za to bych se ráda víc dozvěděla o její mamince a jejích dobrodružstvích v Říši Divů.

24.08.2017 4 z 5

Lola Rose Lola Rose Jacqueline Wilson

Po dlouhé době jsem zase četla knížku od J.Wilson. Krásně napsaná a chvílemi moc smutná.

18.08.2017 5 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Nemohla jsem přestat číst. Kniha i seriál se velmi dobře vypořádaly se silnými tématy.

10.08.2017 5 z 5

Vraždící děti Vraždící děti Cliff Linedecker

Některé z těch dětí svým způsobem chápu. Pokud je pravda to o týrání a sexuálním zneužívání, tak se to svým způsobem dá pochopit.

03.08.2017 4 z 5

Kráska a zvíře – Román podle filmu Kráska a zvíře – Román podle filmu Elizabeth Rudnick

Bylo příjemné si znovu prožít děj filmu. Kráska a zvíře patří mezi mé oblíbené pohádky od Disneyho.

22.07.2017 5 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

I když mě kniha bavila, tak se občas vyskytly nudné pasáže, které způsobily, že jsem ji četla dost dlouho. Na druhou stranu konec byl napínavý a nemohla jsem přestat číst.

10.07.2017 4 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Tuhle knihu jsem četla hodně dlouho. Měla dost pomalý rozjezd, takže mi dlouho trvalo, než jsem se začetla. Také mi vadily flashbacky, které sice byly pro příběh důležité, ale pro mě nudné.

24.06.2017 3 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Tenhle díl pro mě byl ještě větším zklamáním, než ten první. Zhruba před rokem jsem četla Sněhuláka a z něj jsem byla nadšená, takže doufám, že další díly budou více jako Sněhulák.

06.03.2017 1 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Váhala jsem mezi dvěma a třema hvězdičkama, ale nakonec jsem se rozhodla pro dvě. Případ mě vůbec nezaujal a ani okolní děj to moc nezachránil.

19.02.2017 2 z 5

Smrtelné Smrtelné Sara Shepard

No konečně se něco děje :D

07.02.2017 4 z 5

Poblázněné Poblázněné Sara Shepard

Takže máme dvě A. A já už vůbec netušim, komu věřit.

04.02.2017 4 z 5