Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

Zajímavá a velmi čtiva kniha

12.02.2020 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Neměla bych to srovnávat se sérii 50 odstínů,ale takhle kniha byla prostě nuda. Opravdu jsme se na nic těšila, ale zklamala me

12.02.2020 1 z 5

P.S. z Paříže P.S. z Paříže Marc Levy

Nenáročná milostná kniha.

02.12.2019 3 z 5

Letní dny a noci: 12 prázdninových políbení Letní dny a noci: 12 prázdninových políbení * antologie

Čekala jsem, že když je to 12 povídek od 12 autorů bude každá povídka jiná, ale mě to přišlo všechno stejné. Asi 3 nebo 4 povídky se jakžtakž daly, ale to je všechno. Zbytečná ztráta času.

05.11.2019 2 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

Skvělý díl! Rozhodně se mi líbil víc než ten první. Líbí se mi ty postavy i jejich vztahy mezi sebou a moc se těším na další dobrodružství Kellena a Ferius.

30.10.2019 4 z 5

Lichožrouti Lichožrouti Pavel Šrut

Ikdyž je to kniha pro mladší mě to moc bavilo :)

22.10.2019 4 z 5

Pokoj zázraků Pokoj zázraků Julien Sandrel

Kniha mě neoslovila,což mě mrzí

14.10.2019 2 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Další skvělý díl plný napětí a akce

06.08.2019 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Cekala jsem podle anotace něco jiného. Čekala jsem horor nebo něco takového, ale i tak mě to bavilo a zkusím druhý díl, protože jsem zvědavá jak to dopadne.

14.07.2019 3 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Bylo to napínavé a zajímavé. Někdy to možná bylo nudné nebo až moc přes čáru, ale me se to líbilo a těším se na další díly,protoze konec mě fakt překvapil v několika ohledech a to dělá tuto spisovatelku zajímavou.

11.07.2019 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Nevim proč, ale v téhle knize jsem se někdy ztrácela. Ale jinak to bylo velmi čtivé a jsem zvědavá na pokračování, protože ten konec byl zajímavý.

08.07.2019 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Zajímavý svět a taky zajímavý příběh hlavní hrdinky. Ze začátku jsem hlavní hrdinku neměla ráda, ale to se časem změnilo. Ale ten konec mě zklamal. Určitě se těším na další díly této série.

05.07.2019 4 z 5

Bylo to fajn čtení, ale na mě moc zdlouhavé.

02.07.2019 3 z 5

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

Na začátku mě kniha moc nebavila, ale pak se to obrátilo a moc mě to bavilo a už se těším na pokračování!

22.06.2019 3 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Wow! Nevim jak to Cassandra dělá, ale při kazde její knize nemám slov. Tahle kniha, ale i ostatní, jsou napínavé, plné děje, nenudite se a je tam i trochu romantiky což je velice milé doplnění, protože kniha vůbec o nějakém milostném trojúhelníku nebo tak není. Určitě doporučuji tuhle i ostatní její knihy.

19.06.2019 5 z 5

Stříbrná maska Stříbrná maska Holly Black

Další skvělý díl,kde se toho hodně událo. Ale někdy jsem se do toho trochu zamotala. Calla mi bylo a je neskutečně líto a co se týče ostatních postav,tak mě hodně překvapili. Doufám,že poslední díl bude stejně skvělý a všechno dobře dopadne.

17.06.2019 4 z 5

Bronzový klíč Bronzový klíč Holly Black

Překvapuje mě jak v knize,která nemá ani 300 stran, dokážou vykouzlit tak napínavý příběh a niky neodhadnete co se stane,jako třeba na konci,kdy jsem, vůbec takový konec netušila. Určitě se hned pustím do pokračování této série.

16.06.2019 4 z 5

Kouzelnická parta Kouzelnická parta Neil Patrick Harris

Když jsem tuhle knížku četla moji sestře na spaní nečekala jsem, že si u ni užijeme tolik legrace. Spolu jsme zkoušeli triky, které tam hezky popisoval a moc nás to bavilo. Celkově kniha byla veselá a napínavá, ale občas i smutná. Doufám, že bude pokračování,protože se těším na další setkání s touhle partou kamarádů.

09.06.2019 4 z 5

Deset tisíc nebí nad tebou Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Gray (p)

Tento díl byl o něco slabší než ten první,protože mě tady občas vytáčela Meg,ale moc jsem zvědavá na třetí díl,protože tento díl skončil napínavě.

07.06.2019 5 z 5

Všechno je v pohodě Všechno je v pohodě Nina LaCour

Zaujala mě anotace, ale kniha ne. Byla to nudná kniha, kde děj se vůbec nehnul z místa. Za mě zbytečná kniha.

03.06.2019 2 z 5