Bronzový klíč

Třetí ročník Magisteria měl být pro Calluma a jeho přátele, které celý kouzelnický svět oslavuje jako hrdiny, procházkou růžovou zahradou. Nebezpečí však číhá na každém rohu a Call zjišťuje, že bezpečno není nikde. A už vůbec ne v podzemních tunelech magické školy, kde číhá tajemný špeh, který mu usiluje o život. Callovou jedinou šancí je vypátrat ho dřív, než se on dostane k němu. To však není vůbec jednoduché, zvlášť když se školou začínají šířit znepokojivé klepy a on nemá nejmenší tušení, komu může věřit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/311578/bronzovy-klic-OAA-311578.jpg 4.672
Série:

Magisterium (3.)

Originální název:

The Bronze Key (2016)

Žánr:
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Euromedia
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Přidat komentář
pherenike8574
19. července

Tak co to jako je? Kniha byla úžasná jako předchozí dva díly ,ale tím koncem mě opravdu zabily. Stále více zápletek a zajímavá rozuzlení.

Napůlanděl
16. června

Cassabdra Clare a Holy Black se opět vyznamenali…Moc hezká kniha…a poseldní kapitola byla velmi smutná a zvláštní. Kéž by to skončilo jinak…Nutně potřebuju polsední dva díly…Celou knihu se něco dělo, od úplného začátku až po poslední kapitolu…

terezie6086
01. června

Již třetí díl navazuje na další dobrodružství tří mladých kouzelníků s magií, tentokrát jsem se i trochu bála, ale hezky.
Díky a dávám plný počet ;-)

tatjana1737
09. dubna

!!! POZOR SPOILERY !!!

Wow, dočteno a pořád to nějak zpracovávám. Na jednu stranu mne sice těší, že jsem se v otázce špehovy identity nezmýlila, na druhou stranu - ten konec... to jako fakt? To, že se věštba z prvního dílu ukázala v Callově případě jako pravdivá neznamenalo, že jsem celou dobu tak nějak nečekala a nedoufala, že se v ostatních dvou případech nevyplní. Protože zvažovat, kdo zemře a kdo naopak selže, bylo v případě Tamary i Aarona poměrně obtížné. A i když to autorky rozsekly samy, neznamená to, že by mi nějak ulehčily, spíše naopak. Takže teď spíše doufám, že se Callovi podaří to, co Konstantinovi v případě Jericha ne...

Slugterra
18. března

Úžasná kniha, až na ten konec :(

Lumine
04. února

Jo! Ano! Super' Wow, prostě... wow. Ten konec... potřebuji další díl. :D

stolbice
27. ledna

Ze začátku takové nemastné neslané, ale ten konec to naprosto vynahradil.

SarahRoyalAss
19. ledna

Příběh se dost rozjel a mám dojem, že knížka co knížka = lepší a mnohem lepší!!! :)
Zbožňuji ty knížky~ ♥
Z konce jsem měla slzy na krajíčku. Doslova.
Doufám, že se stane zázrak a trio bude opět pohromadě, opravdu v to doufám a modlím se k samotnému bohu dech beroucí literatury!!!
Teď už si jenom počkat rok na další díl :'D

betka2467
31.12.2016

Zdá se mi, že každý díl je lepší a lepší. Ale bože co ten konec??? :O Ano špeha jsem očekávala, ale co Aaron? A navíc teď ještě tak dlouho čekat na pokračování... Vážně doufám, že se to s Aaronem nějak vyřeší, Cassie je tím známá už z jiných sérií tak snad....nějaký způsob přece musí existovat... :( :D

maky11
28.12.2016

Rozhodně krásná kniha, ale předchozí díly se mi líbily více. Ten konec mě, tak jako všechny tady, naprosto odzbrojil. Napadlo mě, že špeh je ten, kdo jím nakonec byl a naprosto jsem umírala z Aarona na konci. Doporučuji a sama si ráda přečtu další díl.

Naifa
26.12.2016

Zatím nejnapínavější kniha ze všech. Sice jsem tušila, kdo je špeh, ale i tak jsem byla chvilkami na vážkách, zda to není někdo jiný. A vůbec mi nepřišlo na škodu, že člověk tušil viníka. Ono to příběhu neškodí. Dobrá kniha se pozná podle toho, že se od ní člověk nemůže odtrhnout a já se k této knize vracela v každé volné chvilce - člověk si řekl, že ještě tohle, ale pak přišlo něco dalšího, tak přece ještě těch pár stránek ... No a ten závěr ... Ten jsem tedy fakt nečekala. Už se moc těším na další díl.

danielosbourne
14.12.2016

Je velká škoda, že už nepatřím do věkové kategorie, pro kterou je tato kniha určena. Zápletka pro mě byla celkem lehko prokouknutelná a špeha jsem celkem brzo odhalil. To ale nic nemění na tom, že bych ono odhalení neprožíval. U příštího dílu bych ale uvítal, kdyby autorky trochu přitvrdily. A ten závěr? Jsem v šoku!