Stříbrná maska

Před dvaceti lety se Constantin Madden málem stal nejstrašnějším čarodějem, co kdy žil. Měla mu v tom pomoci ojedinělá schopnost, a to navrátit mrtvé zpátky do života. Tehdy neuspěl… ale podařilo se mu ukrýt se v mysli právě narozeného dítěte. Tím dítětem byl Callum Hunt. Nyní je to Cal, kdo patří mezi nejobávanější studenty Magisteria. Kvůli svému spojení s Maddenem ho uvěznili a budou ho vyslýchat. Jenže Cal odpověď na jejich otázky nezná…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324422/big_stribrna-maska-0LT-324422.png 4.2191

Magisterium 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Yoli

The Silver Mask, 2017

Kniha Stříbrná maska

protokol
21. červnaodpad!

tak a moja trpezlivost došla. rničenie celého príbehu je dovršene. to sa dalo čakať keď to píšu ženy tak tam musía dať také lepivé romantické omáčky. za mňa ten príbech touto knihov bol zamordovaný. trapností, nelogickostí, nudností bolo dosť.

markyticka

Příběh se zas trochu rozjel, a nebyl tak úplně předvídatelný, jako v přesdchozích 2 dilech série. S rozjetím na konci knihy jsem teď hodně zvědavá, jak to pátý díl příběh ukončí.

kristijan
29.08.2021

Opět jsem se nemohl od knížky odtrhnout. Po dočtení ale zůstala určitá pachuť. Mám dojem, že si autorky v honbě za senzační pointou tentokrát nepohlídaly, aby to nezačala být už moc velká slátanina. Nevím, jestli ještě budu chtít číst poslední díl, ale když to vezmeme z té druhé stránky, tak by se aspoň mohlo zdát, že to nejhorší už bychom mohli mít tímto dílem za sebou a v posledním dílu se třeba zase hrdinové vrátí do Magisteria a třeba to ještě nějak solidně dopadne? Určitě bych to téhle sérii přál.

Scathia
28.06.2021

Pro mě asi nejslabší díl ze všech v sérii

ZaOndra
15.06.2021

10 bodů z 10
Jedná se již o čtvrtý díl z pětidílné knižní série Magisterium. Opět je kniha velmi napínavá s vynikajícím příběhem, prostě není co dodat. Spíš se divím, že tyto knihy nejsou v povinné četbě.
Je velmi zajímavé pozorovat, jak se charaktery hlavních postav skrze všechny díly mění, stejně jako prostředí, ve kterém se děj odehrává. Autorky umí skvěle popisovat a na rozdíl od jiných knih se mi těžko v Magisteriu hledá část, která by mi připadala nudná a nezáživná.
Sérii si určitě všichni přečtěte, je naprosto úchvatná a věřím, že si ji užijete tak moc jako já!

veru1367
04.04.2021

Děj mě příliš nebavil.

nikiss76
22.11.2020

(+ SPOILER) Zde se veškerý děj odehrává pouze na jednom místě a příliš mě nebavil. Jedinou pozitivní změnou byl nově vznikající vztak mezi Callem a Tamarou. Kniha se stala zajímavou v momentě návratu třetího člena z tria kouzelníků. Závěr knihy byl velmi povedený, a proto se vrhnu na přečtení i závěrečného dílu.

Luigi1
11.05.2020

Stále vysoká laťka příběhů.