Stříbrná maska přehled

Stříbrná maska
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324422/mid_stribrna-maska-0LT-324422.png 4 231 231

Magisterium série

Před dvaceti lety se Constantin Madden málem stal nejstrašnějším čarodějem, co kdy žil. Měla mu v tom pomoci ojedinělá schopnost, a to navrátit mrtvé zpátky do života. Tehdy neuspěl… ale podařilo se mu ukrýt se v mysli právě narozeného dítěte. Tím dítětem byl Callum Hunt. Nyní je to Cal, kdo patří mezi nejobávanější studenty Magisteria. Kvůli svému spojení s Maddenem ho uvěznili a budou ho vyslýchat. Jenže Cal odpověď na jejich otázky nezná…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Silver Mask , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stříbrná maska. Přihlašte se a napište ho.

denniys
23.12.2023 3 z 5

Bohužel mě tato série baví čím dál míň.. jestli jsem u předchozího dílu napsala, že je překombinovaný, tak netuším, jak se vyjádřit o této knize, jelikož je ještě horší..
Příběh je dobrý, to ne že ne, jen mi něco prostě nesedí..uvidíme, co přinese poslední díl..

hana4834
06.05.2023 3 z 5

Nejslabší díl ale i tak čtivé

Zelený_Drak
29.01.2023 1 z 5

Tento díl, jakkoliv nabitý dějem, pro mě představoval spíš výplň před finální bitvou. Ty nejlepší kousky (o Nepříteli smrti a oživování) byly příliš uspěchané a už jsem se ani nesnažila přemýšlet nad tím, kdy a jak se Tamara zapojila do plánu na Calovu záchranu a jakto, že jí nikdo na nic nepřišel a v ničem nezabránil a proč to šlo tak hladce... Milostná linka je tam pořád dost na sílu. Hrdinům je 15, tak to se musí dát dohromady. V rámci série mi to nepřipadalo horší ani lepší a vzhledem k tomu, že jde o tenkou a předposlední knížku, jsem se rozhodla sérii dočíst (jsem zvědavá, jak to tedy autorky plánují uzavřít a už jsem skoro na konci).

Knižní novinky (4.12. - 17.12.)

04.12.2017

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Stříbrná maska (2002)