Ivka_77 Ivka_77 komentáře u knih

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Kniha se mi líbila, příjemné a milé čtení.

17.02.2022 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tak dočteno, opravdu velmi silná kniha. Nemám slov. Velmi silný příběh. Co víc dodat.

28.07.2018 5 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Nádherná knížka, nádherný film.

24.05.2020 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Tak tato knížka mě opravdu nebavila, v první polovině jsem se vůbec nechytala, pletly se mi jednotlivé postavy, děj se mi zdál až moc zamotaný. Druhá polovina byla už lepší. Knížku jsem nakonec dočetla, ale několikrát jsem se musela nutit do čtení. Od stejné autorky jsem četla Dívku ve vlaku a ta byla skvělá. Tuto knihu bohužel moc nedoporučuji.

22.04.2019

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Nejdřív jsem viděla film, pak jsem si přečetla knížku. Obojí se mi líbilo. Ashley a Bena jsem si hned zamilovala. Pasáže s Rachel mě tolik nebavily. Krásný příběh, jenom z konce jsem byla malinko zklamaná. Ale rozhodně doporučuji a dávám pět hvězdiček.

11.10.2018 5 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, ale pak už to bylo lepší a lepší a poslední třetinu knihy jsem se od ní nemohla odtrhnout. Konec byl hodně překvapivý. Moje první knížka od autorky a určitě si přečtu další.

15.06.2020 5 z 5

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Když jsem poprvé otevřela tuto knížku, tak jsem si řekla to nedám. Trvalo mi ale jenom pár stránek než jsem se trochu začetla a přivykla jazyku, kterým je napsána a pak už jsem jí doslova hltala a nemohla jsem přestat, až jsem ji dočetla celou. Příběh je to zajímavý a nutí člověka přemýšlet. Film jsem zatím neviděla, ale rozhodně se na něj chystám. Za mě pět hvězdiček, stojí za to si ji přečíst.
Co teda jako bude, he?

21.10.2019 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Výborná kniha. Moje první od této autorky a musím říct, že kniha se velmi dobře četla. Napínavá od začátku. Závěr mě dostal.

04.02.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knihu jsem přečetla za dva dny, doslova jsem ji zhltala. Sice byly některé věci až neuvěřitelné, ale kniha je velmi čtivá a určitě doporučuji.

15.05.2018 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Z knihy mám rozporuplné pocity. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická, její jednání bylo pro mě naprosto nelogické. Ubrala bych několik stránek, místy jsem měla pocit, že děj spíš stagnuje. Za mě jedna spíš z těch slabších knížek od autorky. I přesto knihu doporučuji.

20.03.2023 3 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Asi nejslabší kniha, kterou jsem od spisovatelky četla. Očekávala jsem něco víc.

26.04.2022 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tahle knížka mě bavila hodně, pro mě zatím nejlepší od Hartla. Taková oddychovka.

13.08.2019 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Po přečtení knížky mám rozporuplné pocity, četla jsem už víc knížek od Kinga a tato se mi zatím zdála nejslabší. U Misery jsem se např. bála mnohem víc.

24.06.2019 3 z 5

Carrie Carrie Stephen King

S Carrie jsem soucítila, asi to ani nijak jinak nemohlo dopadnout. Moje třetí knížka od Kinga a už se těším na další. Skvělá kniha.

22.05.2019 5 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Obě povídky se mi moc líbily, nevím která víc. Kinga jsem si v poslední době moc oblíbila. Těším se na další.

09.05.2019 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se mi velmi líbila, byla čtivá, napínavá, vraha jsem opět neuhodla. Přečteno za pár dní, rozhodně doporučuji.

10.11.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Moje druhá knížka od autorky. Chvílemi jsem se fakt bavila, pak mi bylo zase smutno, v některých situacích jsem poznávala sama sebe, někdy jsem hlavní hrdinku nechápala. Je tam od všeho kousek - láska, humor, smutek... Celkově knihu doporučuji, četla se dobře.

28.09.2018 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Super, přečteno za pár dní. Jenom škoda, že je to zatím poslední knížka ze série, doufám, že brzy vyjde další. Joonu i Sagu jsem si hodně oblíbila.

01.09.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Přelouskla jsem za dva dny. Napínavé, čtivé od první stránky, konec překvapivý. Vůbec mě nenapadlo, kdo je pachatel. Obě knížky od autorky se mi moc líbily.

23.06.2018 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Četla jsem několikrát už jako náctiletá a nedávno jsem se k ní vrátila, v době kdy už i moje děti jdou téměř do puberty. Musím říct, že knížka je stále úžasná a strhující. Zavedla bych ji jako povinnou četbu. Doporučuji také stejnojmenný film.

17.05.2018 5 z 5