Ivka_77 Ivka_77 komentáře u knih

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Z knihy mám rozporuplné pocity. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická, její jednání bylo pro mě naprosto nelogické. Ubrala bych několik stránek, místy jsem měla pocit, že děj spíš stagnuje. Za mě jedna spíš z těch slabších knížek od autorky. I přesto knihu doporučuji.

20.03.2023 3 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Asi nejslabší kniha, kterou jsem od spisovatelky četla. Očekávala jsem něco víc.

26.04.2022 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Kniha se mi líbila, příjemné a milé čtení.

17.02.2022 4 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Ze začátku mě kniha hodně bavila, děj odsýpal, kniha byla čtivá, napínavá, ale pak už to bylo jenom horší a horší až jsem měla chuť některé pasáže přeskočit, konec mě trochu zklamal. Charlotta mi byla sympatická, Herrieta méně. Věřím ale, že své příznivce si najde.

03.02.2021 3 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Přiznám se, že mě kniha moc neoslovila, ze začátku to bylo lepší, pak už mě to moc nebavilo a ke konci jsem měla chuť některé kapitoly přeskakovat. Ale věřím, že své čtenáře, tedy spíše čtenářky :-) najde.

02.02.2021 3 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, ale pak už to bylo lepší a lepší a poslední třetinu knihy jsem se od ní nemohla odtrhnout. Konec byl hodně překvapivý. Moje první knížka od autorky a určitě si přečtu další.

15.06.2020 5 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Nádherná knížka, nádherný film.

24.05.2020 5 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Tak s touto knížkou jsem trochu bojovala. Některé pasáže mi přišly hrozně nudné, zdlouhavé, jindy to bylo lepší, závěr mě nijak neohromil. Za mě zatím jedna ze slabších knih od Kinga.

10.03.2020 3 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Na tuto knížku jsem se strašně těšila, původně jsem ji chtěla pod stromeček, ale musela jsem ji mít dřív, prostě se nedalo vydržet :-). Cormorana a Robin mám moc ráda a styl vyprávění paní Rowlingové je naprosto špičkový. Ani mi nepřišlo, že má knížka kolem 700 stran. Nicméně pro mě byl tento díl nejslabší z celé série. Jsem zvědavá, jak dlouho budeme čekat na další díl, pokud nějaký bude.

25.11.2019 4 z 5

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Když jsem poprvé otevřela tuto knížku, tak jsem si řekla to nedám. Trvalo mi ale jenom pár stránek než jsem se trochu začetla a přivykla jazyku, kterým je napsána a pak už jsem jí doslova hltala a nemohla jsem přestat, až jsem ji dočetla celou. Příběh je to zajímavý a nutí člověka přemýšlet. Film jsem zatím neviděla, ale rozhodně se na něj chystám. Za mě pět hvězdiček, stojí za to si ji přečíst.
Co teda jako bude, he?

21.10.2019 5 z 5

Hra s nevěrou Hra s nevěrou James Siegel

Knížka se mi líbila, byla čtivá. Film jsem zatím neviděla, tak že jsem byla opravdu zvědavá jak to dopadne.

04.09.2019 4 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Úplně špatné to nebylo, nicméně některé situace byly až neuvěřitelné a nad koncem jsem už jenom kroutila hlavou. Za týden si zřejmě nebudu pamatovat o čem kniha byla.

13.08.2019 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tahle knížka mě bavila hodně, pro mě zatím nejlepší od Hartla. Taková oddychovka.

13.08.2019 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Knížka se mi četla dobře. Příběh mi přišel trochu depresivní a hlavní hrdinka krajně nesympatická, ale i tak byla kniha čtivá. Pro mě lepší než Osm.

22.07.2019 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Tato kniha byla velmi čtivá, to se jí nedá upřít, taková oddechovka. Nic víc jsem ani nečekala. Autorčin styl psaní mi nevadí, ale detektivka to rozhodně není. Stojí za přečtení, ale nejspíš si za nějakou dobu nebudu ani pamatovat o čem byla.

05.07.2019 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Po přečtení knížky mám rozporuplné pocity, četla jsem už víc knížek od Kinga a tato se mi zatím zdála nejslabší. U Misery jsem se např. bála mnohem víc.

24.06.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Četla jsem všechny knížky od autorky a musím říct, že tato byla jednoznačně nejslabší. Čtyři hvězdičky dávám za překvapivý konec.

02.06.2019 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

S Carrie jsem soucítila, asi to ani nijak jinak nemohlo dopadnout. Moje třetí knížka od Kinga a už se těším na další. Skvělá kniha.

22.05.2019 5 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Obě povídky se mi moc líbily, nevím která víc. Kinga jsem si v poslední době moc oblíbila. Těším se na další.

09.05.2019 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Tak tato knížka mě opravdu nebavila, v první polovině jsem se vůbec nechytala, pletly se mi jednotlivé postavy, děj se mi zdál až moc zamotaný. Druhá polovina byla už lepší. Knížku jsem nakonec dočetla, ale několikrát jsem se musela nutit do čtení. Od stejné autorky jsem četla Dívku ve vlaku a ta byla skvělá. Tuto knihu bohužel moc nedoporučuji.

22.04.2019