iveetka iveetka komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Kniha mě mile překvapila. Dobře se četla a naprosto všechny postavy mě bavily. Celý příběh se povedl. Rozhodně stojí za přečtení.

24.04.2022 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Na pokračování příběhů s Erikou jsem čekala vážně dlouho a jsem ráda, že všechny knihy z této série zdobí moji knihovnu. Kniha mě strašně moc bavila a byla opět velmi čtivá. Jsem nadšená. Rozhodně se neztotožňuji s tím, že by příběh byl "zbytečně" zdlouhavý. Moc se těším na další pokračování. ;)

24.02.2023 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Hlavní hrdinka? Nemám na ní slov.... To její neustálé kalení, úzkost, nervy, strach... Všechno, co mohla si sama po*rala, kvůli chlastání. Bylo to prostě otravný. Kniha se mi nelíbila a určitě jí nedoporučuji. Do strany 250 neustále řeší, že nespala a pořád se napájí chlastem a ranní kocovinu spravuje prášky na hlavu. Závěr knihy? Tam jsem pociťovala jediný příjemný pocit, který jsem měla u čtení této knihy. Přišla na mě velká úleva, že mám tuhle knihu konečně za sebou!

23.02.2018 1 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Skvělý. Kniha čtivá, napínavá a posledních 150 stran paráda. I přesto všechno mám pocit, že hodnocení 4 hvězdičkami je akorát, nějak mi to "wau" zrovna tady chybí. Jsem zvědavá na další díl a těším se. Třeba mě to "wau" v pokračování nemine.

28.02.2023 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Kniha se mi moc líbila a jsem velmi ráda, že jí mám ve své knihovně. Určitě se k ní ještě v budoucnu vrátím. :) Doporučuji jako oddychovku.

03.10.2018 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Moje první kniha od autorů a určitě se nestala ani poslední knihou, těším se na další. Kniha mě bavila od začátku až do konce.

15.11.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Od začátku, až do konce jsem se ani minutu nenudila! Hlavní hrdinka mě baví proto se rovnou dneska vrhnu na další díl této série. Kniha stojí určitě za přečtení i kdyby příběh někoho nenadchl, věřím tomu, že přečtení ho minimálně neotráví.

15.01.2018 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Moc hezká knížka. Konec mě absolutně nadchnul. Doporučuji!

22.12.2017 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Fantastické čtení!! Hlavní hrdina Servaz se mi hned dostal pod kůži. Atmosféra zimy, sněhu a psychiatrického ústavu mě zaujala. O táboru Kamzíku nemluvě. Doporučuji!

17.10.2017 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

To byla jízda.. skvělý. Rozhodně se mi tento díl líbil více než předchozí dva. Oceňuji, že se Sam opravdu nalezl až v závěru knihy, což přidalo na mém napětí, jak to s ním dopadne. Závěr mi udělal radost. Hezký překvapení. Jdu hned na 4 díl. ;)

06.03.2023 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Zase budu asi výjimka, ale mě se kniha hrozně líbila. Podle mě byla mnohem lepší než první díl. Byla čtivá a po celou dobu napínavá. Samozřejmě, že jsou tam některé pasáže lehce přibarvené, ale co? Ve které knize tomu tak není. Za mě 5 hvězdiček, které dávám opravdu velmi zřídka.

08.10.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Klobouk dolů, takhle kniha se mi líbila z celé série o Erice Fosterové nejvíc! Těším se na další knihu, kterou si ráda přidám do své knihovny.

15.06.2018 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Pět hvězdiček dávám opravdu zřídka kdy, ale tahle kniha si je zaslouží. Je to mrazivé čtení a zároveň velmi zajímavé. Pokračování si určitě nenechám ujít.

05.03.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Úžasná kniha!! Moc se mi líbilo, že autorka z knihy neudělala "krvák", ale napsala to opravdu napínavě, tak jak psychothriller má podle mě vypadat. Ke knížce se určitě v budoucnu ráda vrátím a nenechám si ujít i autorčiny další knihy. Za mě opravdu povedené a doporučuji.

16.02.2018 4 z 5

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Velmi čtivě napsaná kniha. Příběh se mi neskutečně líbil i přestože "romány" nejsou mým oblíbeným žánrem. Určitě doporučuji přečíst.

09.01.2018 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Opět mě kladné recenze přesvědčily, abych si knihu zakoupila. Kniha mě ovšem zklamala a celý příběh mě neskutečně nebavil. Jinak jsem celou knížku očekávala, že se dozvím, co jí ta její "příšerná matka" dělala a jak vypadal ten její strašný život předtím než jí změnila identitu. Tohle autorka mohla alespoň více rozvést. Přesto všechno jsem knížku dočetla a aspoň ten konec za něco stál.

28.11.2017 2 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Bravo. Tento díl mě naprosto nadchnul a hltala sem každičkou stránku od začátku do konce. Čtu celou sérii a tento 6 díl, byl za mě zatím nejpovedenější. Hodně mě zajímá, jak se to bude vyvíjet s Healym, takže hurá na další pokračování.

16.04.2023 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Skvělý. Po předchozím zklamání z předešlého dílu mi tenhle díl sednul a bavil mě od začátku, až do konce. Pokud to měl někdo podobně, tak tohle Vás opět chytne, tak jak má.

07.04.2023 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Naprostá spokojenost!! Tohle byla další povedená kniha a čtení této série mě baví čím dál tím víc. Mám radost z toho, že díl od dílu je lepší a lepší a že tyto knihy mám ve své knihovně. Těším se na pokračování, které si samozřejmě nenechám ujít. Doporučuji všem, kteří mají rádi detektivky.

19.07.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Jedním slovem "waaaau" tahle kniha me neskutečně bavila!! 5 hvezdicek je u mě výjimka, ale tato kniha si je zaslouží. Neztotožňuji se s negativními komentáři. Pro mě to byla úžasná čtivá jizda a rozhodně se za pár let ke knize vrátím.

26.01.2019 5 z 5