iv.ča iv.ča komentáře u knih

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

Miluju film a tato kniha byla bonbonek. Skvěle napsaná, napínavá, těžko se od ní odtrhává.
Za mě číslo jedna. Určitě si přečtu další spisovatelovi knihy. Díky.

14.03.2022 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Skvělá, čtivá kniha od mistra hororu. Co dodat? Netřeba dodávat nic!!!!!!

11.01.2022 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Mám moc ráda filmové zpracování a kniha byla povinnost k prečtení. Super!!!

10.12.2023 5 z 5

Kde kvete tráva Kde kvete tráva Han Kang

Kniha je svědectvím o brutalitě při kwangdžunském masakru v Jižní Koreji. Je syrová, brutální a nesmí se na ni zapomenout, stejně jako na všechny další zvěrstva napáchána lidmi na lidech.

22.09.2023 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Tohle se četlo samo, skvěle napsané, čtenáře to pěkně potrápí, když si myslí, že je mu to jasné.

13.07.2023 5 z 5

V pekle jsme všichni Hébert V pekle jsme všichni Hébert Madla Pospíšilová Karasová

Skvěle napsaná kniha. Moje nová oblíbená spisovatelka, která mi do knížky napsala krásné věnování na knižním veletrhu. Golden dog skvělé nakladatelství. Děkuji Vám za Vaší práci.

15.05.2023 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Knížka mě bavila, četla se dobře. Těším se na další knížky této autorky.

17.04.2023 4 z 5

Rumcajs Rumcajs Václav Čtvrtek (p)

Vzpomínky na dětství s krásnou českou knížkou.

12.11.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Není to úplně můj šálek kávy, ale jako oddechovka to bylo super. Díky moc.

26.08.2022 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Další přečtená kniha od mého oblíbeného autora. Co kniha, to perla! Nikdy mě nezklame, když si člověk myslí, že na to přišel, tak vás Tim pár stránek před koncem přesvědčí o tom, že ani náhodou :). Super TOP!!!!

03.01.2022 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Co napsat!!! Pokud jste viděli film, určitě si přečtěte i knihu a naopak. Kniha a film jsou plné emocí, které vás vtáhnou. Budete mít husí kůži, strach, radost, budete se smát a garantuji, že budete i brečet. Vše, co se od dobré knihy a filmu očekává. Za mě sto procent!!! Knížku jsem si užila od začátku až do konce.

07.10.2021 5 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Syrová kniha, která nedá spát. Rozhodně stojí za přečtení. Za mě všech pět!!!

09.09.2021 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Úplně jsem před sebou viděla děj hororu The visit. Hodně podobné!!!Knížka se mi skvěle četla, jak u Darcy je zvykem. Příběh byl dobrý. Její knížky se mi líbí.

09.09.2021 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Skvěle napsaná kniha, příběh si dokáži představit na plátně kin a jako skutečnost někde v zapadákově v Americe. Kniha se výborně čte a je napínavá, strhne vás a nepustí. Úchvatné!!!

02.09.2021 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Kniha mě nadchla, poutavé a dobře se čte.

24.08.2021 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Miluju jeho knížky, první knížka, kterou jsem od něho četla. Skvěle napsaná detektivka, skvost. Doufám, že se dočkáme i filmového zpracování.

24.08.2021 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Kniha se mi líbila a velice dobře se četla. Je výborně zpracovaná. Děkuji za poznání bohyň a tamního kraje.

29.05.2024 5 z 5

Lesní duch Lesní duch Graham Masterton

Tohle bylo děsivé, smutné, tajemné, ale také poučné. Četla jsem od autora dvě knihy a obě se mi líbili stejně jako tohle.

07.03.2024 5 z 5

Sklíčenost Sklíčenost Lucy Taylor

Fakt jsem si ty knížky od Golden Dog oblíbila, prostě jsou skvělé.

04.06.2023 5 z 5

Žena v bílém Žena v bílém Wilkie Collins

Tato kniha byla napsána v roce 1860 a musím říct, že bravurně. Příběh je rozmanitý, dává smysl, postavy jsou skvěle vykresleny. Intriky, nenávist, tajemství... vše v této knížce funguje. Moc milé překvapení!!

28.03.2023 5 z 5