IrenaMikerová IrenaMikerová komentáře u knih

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Konečně pořádná knížka od L. J. Shen! Grace i Westa jsem si moc oblíbila. Příběh Grace byl smutný, ale líbilo se mi sledovat jak zpátky získává svoje sebevědomí a vstane z popela přesně jako Fénix! A pak je tu West ten byl super! L. J. se vážně překonala, když psala postavu Westa. Byl tak charismatický a celkově jeho osobnost se mi líbila. Jeho dějová linka (mimo Grace) jako bylo jeho tajemství, pocit viny, problémy s rodiči, jeho zápasy atd to se mi moc líbilo. Jedna z mých nejoblíbenějších scén je, když Grace přijde na jeho zápas a ten moment kdy si jí všimne! Ufff měla jsem při čtení motýlky. Tohle je kniha, kterou bych si mohla přečíst i 100x a stejně mě bude pokaždé bavit.

17.02.2024 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Musela jsem si to přečíst minimálně 10x! V celé sérii je tento díl můj nejoblíbenější. Garretta Grahama prostě miluju! Hanna byla taky super, ale její scény kdy chodila na zkoušky mě moc nebavili. Ale jinak všechno ostatní mě teda bavilo! Musím říct, že to bylo snad poprvé co jsem při čtení knížky měla motýlky. Autorčin styl psaní je úžasný a čtivý.

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Tahle série je moje srdcovka! Emília je mi strašně sympatická, protože i když se jí toho stalo tolik a měla to v životě těžký tak neztratila svoje kouzlo a zůstala hodná, soucitná a svobodomyslná. Vicious je prostě Vicious. Vždycky v partě musí být nějaký hajzlík a v HotHoles je to Vicious. Má k tomu, ale důvod ztráta matky, týrání v dětství a v podstatě byl celý život úplně sám. Asi bych ocenila víc scén z doby kdy byli na střední, protože mě to bavilo, ale celkově je pro mě kniha úžasná, není sice moje nejoblíbenější ze série, ale i tak dávám 5/5.

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Když jsem byla mladší a začínala mi puberta četla jsem časopisy jako bylo Bravíčko, Popcorn atd. V jednom z časopisů byla malá knížečka. Byla to taková “ochutnávka právě téhle knihy a já si pamatuju jak jsem si jí četla a přála si znát celý příběh. Prosila jsem rodiče aby mi jí koupili, ale věděla jsem, že je to zbytečné. Když mi bylo 18 a já už měla svoje vlastní peníze tak jsem si knížku koupila sama. Byla to první knížka, kterou jsem kdy přečetla a splnila si tím dětský sen. Nikomu z vás tenhle můj komentář asi nic nedá, ale myslím, že to asi píšu spíš pro sebe. Tenhle příběh je tak strašně silný a šokující a přesto krásný. Za mě kniha patří k jedné z nejlepší od Colleen a rozhodně stojí za přečtení. Navždy zůstane moje srdcovka.

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Nečekala jsem, že tenhle příběh budu tak moc milovat. Daria je pro mě zlomená princezna ne rozmazlená. Nechtěla nic jiného než jen pozornost svojí rodiny hlavně svojí matky. Melody mě v tomhle příběhu strašně zklamala a iritovala! V Defy byla super ženská, kterou moc a peníze nezajímalí, ale tady? Rozmazlená, namyšlená kráva! Jaime byl naopak super jeho prostě miluju. Penn byl neskutečný. Chemie mezi ním a Dariou byla nepopsatelná. Milovala jsem jeho gesta, milovala jsem jak se od ní nedokázal držet dál, milovala jsem jeho prořízlou pusu, jeho vztah s Bailey byl tak roztomilý. Penn si mě prostě získal a Daria ještě víc. Milovala jsem přátelství mezi Vaughnem, Knightem a Dariou. Tohle je příběh o lásce, odpuštění a pochopení. Jsem úplně obsessed! Celá série je moje srdcovka a navždy s nimi budu emocionálně spojená. Díky této knize jsem začala číst a nikdy na ní nezapomenu!

Risk Risk Elle Kennedy

Já prostě miluju, když je hlavní hrdinka silná, sebevědomá a drsná! Brenna mi hned sedla už v prvním díle. Už jen při prvním setkání to mezi nimi jiskřilo a ta chemie byla hned jasná. Jake Conelly to asi stačí ne? Kdo by ho nemiloval? Ne vážně ten si mě získal! Příběh mě tak strašně bavil a měl v sobě od všeho trochu. Elle Kennedy prostě umí psát.

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Tak tohle bylo úplně něco jiného. Já říkám L. J. Shen mě svými knihami jednou zabije! Tenhle příběh byl tak dokonalej. Jesse a Bane byli spolu dokonalý. Smála jsem se, brečela, rozplývala se a nechtěla jsem aby to někdy skončilo. Bane je chlap! Jako jediný doopravdy Jesse viděl a chtěl jí pomoct. Ano byla tam ta dohoda, ale Bane byl prostě úžasný. Jesse zlomená kráska, která dá životu ještě jednu šanci poté co potká slavného lháře, zloděje a gigola. Tenhle příběh je tak krásně napsaný. Hrozně všem doporučuji!

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Na Vaughna jsem se hrozně těšila a samozřejmě nezklamal. Příběh byl emotivní, napínavý, zajímavý, temný a umělecký. Moc se mi líbil nápad se sochařstvím, je to profese přímo dělaná pro Vaughna. Lenora byla taky super ze začátku jsem si na ní musela zvyknout ale pak jsem si jí oblíbila. Vaughnův příběh byl silný a reakce jeho rodičů teda byla něco! Reakce Emilie pro mě byla neskutečná a miluju ten moment mezi Viciousem a Vaughnem kdy mu řekl, že je jeho táta a má ho rád. Bože jak já brečela! Vicious se zachoval jako správný otec. Nedokážu si, ale představit tu vinu jakou Emília musela cítit. Stejně tak jako příběh jeho rodičů i tenhle je moje srdcovka!

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

No tohle byl dobrý mafianský příběh. Nico byl super ve všech směrech jeho postava mě vážně bavila. Elena nebyla špatná, ale byla občas nesympatická až jsem musela protočit oči. Ale příběh se mi moc líbil. Já úplně žiju pro ty žárlivý scény. Vedlejší postavy byli taky super hlavně Benito ten mě vždycky rozesmál.

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tuhle knihu by si podle mě měla přečíst každá žena. Vždycky jsem si jako malá holka říkala proč žena prostě neodejde od chlapa když jí mlátí a chová se k ní špatně? Až po přečtení knihy jsem si uvědomila, že to není tak lehký. Pokaždé když se s Rylem něco stalo pokusila jsem se vžít do té situace a v ten moment jsem si uvědomila, že bych se zachovala stejně jako Lily, taky bych mu odpustila. A to mi zatraceně otevřelo oči! Kniha se tak snadno četla a já se nemohla odtrhnout a hodněkrát jsem si zabrečela. A to věnování? Uff to mě tak zasáhlo. Colleen nezklamala.

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Mafianský příběh od L. J. Shen? Sem s nim a hned! Možná je to zvláštní, ale strašně mě zaujala první scéna mezi Troyem a knězem bylo to temný a dokonale se to hodilo k tématu knihy. Zaujalo mě, že Troy je takzvaný “uklízeč neboli “hitman, ale jinak jeho osobnost nebyla nic extra. Sparrow mě naopak překvapila. Byla to bojovnice s prořízlou pusou. Zápletka příběhu se mi líbila a musím říct, že ke konci jsem byla překvapená. Konec se Samem se mi moc líbil.

06.02.2024 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

(SPOILER) Tohle byl můj první takový psychothriller a nemohla jsem si vybrat líp. Příběh jsem si poslechla jako audioknihu a bylo to tak zajímavý, napínavý a občas jsem se i reálně bála. A ten konec? Ještě i teď jsem z toho v šoku! Čemu věříte vy? Autobiografii nebo dopisu? Já rozhodně autobiografii. Verity podle mě byla žárlivý psychopat i když ani Jeremy podle mě není nevinný.

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Nemohla jsem přestat číst! Bylo to zajímavý, vtipný, napínavý, temný atd. Ronan mě hodně překvapil, protože jsem do toho šla s tím, že ho budu nesnášet kvůli názorům ostatních na TikToku, ale ne! Miluju jeho humor a jeho charisma. Mila nebyla špatná, ale občas mi přišla až blbá a hlavně hodně zoufalá. Ale postavy spolu měli neuvěřitelnou chemii, spicy scény byli dokonalý, žárlivý scény byli dokonalý (na těch já ujíždím :D ), konec byl taky super. Líbí se mi nápad se slovíčky a jejich významem + obálka je taky krásná.

01.02.2024 5 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Hunter pro mě byl příjemné překvapení. Pro mě osobně vážně dokonalá postava. Byl vtipný, charismatický a měl v sobě něco co se mi líbilo. Naopak Sailor pro mě byla velké zklamání!! Nelíbil se mi ani ten nápad s lukostřelbou přijde mi to jako blbost. Nelíbilo se mi jak se NEUSTÁLE řešil její vzhled. Také jsem čekala něco víc, když jsem se dozvěděla, že hlavní hrdinka této knihy je dcera Troye a Sparrow. Čekala jsem, že si bude s rodinou bližší hlavně se svým bratrem Samem, který mě naopak zaujal velmi. Přesto i tak dávám 5/5 protože miluju autorčin styl psaní a celkově se mi příběh líbil.

07.01.2024 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Tohle byla taková oddechovka u, které se zasmějete. Summer mi byla už od začátku sympatická. Byla vtipná, sebevědomá, blaznivá a hlavně svá. Miluju ženy, které se nebojí říct co si myslí a taková Summer je. Moc mě bavilo číst si příběh z jejího pohledu. Milovala jsem její přátelství s Brennou. Tenhle příběh byl o tom jak se protiklady přitahují. Ne jen Fitz, ale i Summer a Brenna byli totální protiklady, ale i tak si rozuměli. Fitz velký, potetovaný a introvertní hokejista no kdo by ho nemiloval? Už od začátku jsem se na jeho knihu těšila a nezklamal, ale občas mě štval. Já jsem typ, který ujíždí na žarlivých scénách a uff ty byli tak dokonalý! Vedlejší postavy jsem si taky moc oblíbila. Doporučuji.

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Ve třetím díle se setkáváme s Trentem a Edie. Ze začátku jsem nevěděla co si o knížce myslet. Tahle série je moje velká srdcovka takže jsem se bála. Věkový rozdíl byl docela velký a nejen to Trent je taky svobodný otec, ale byla jsem velmi překvapená! No musím říct, že tahle knížka byla hooodně spicy. Trenta jsem si oblíbila, i když někdy mi vadilo jak s Edie zacházel, protože se k ní někdy choval jako k dítěti přesto, že ji tak moc chtěl. Ale jinak ho miluju stejně jako všechny HotHoles. Edie mi už od začátku přišla sympatická a zbožňuju její vztah s Lunou! Postavy mezi sebou mezi neuvěřitelnou chemii, jiskřilo to mezi nimi a milovala jsem Trentovu žárlivost!!!

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Jak už jsem říkala u předešlých dílu tahle série je moje srdcovka a obzvlášť tento díl. Rosie svobodomyslná, svým způsobem nezávislá a úžasná žena. Emilii mám ráda, ale Rosie je úplně něco jiného. Dean no jak bych měla popsat Deana? Řekla bych ztrápený Joker s problémy s matkou a s alkoholem než získal svou Harley, která mu ukázala co je skutečná láska. Na tomhle příběhu miluju úplně vsechno!! Dean & Rosie zůstanou párem ke, kterému budu navždy citově připoutaná.

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Série Hříšníků je moje guilty pleasure. Jaimeho a Melody zbožňuju! Líbí se mi, že starší je tentokrát žena je to příjemná změna. Zakázaná láska v podobě učitelka/student není pro každého, ale mě se moc líbila. Melody kráska, která utápí žal v alkoholu poté co se zraní a ukončí tím svůj sen stát se baletkou tak jde učit a Jaime charismatický playboy. Jediné co bych vytkla je, že kniha je jen novela a tak nemáme šanci pořádně poznat Jaimeho což mě mrzí, protože je jeden z HotHoles.

01.02.2024 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Tato kniha pro mě osobně byla takový kolotoč. Avu jsem si hned oblíbila, ale Knox mi dal ze začátku zabrat. Nesnášela jsem jak jí říkal žebroto! Nelíbilo se mi jak se nad ní občas povyšoval i když do ní byl zamilovaný. Taky jsem čekala víc vzkazů od TC, ale celkově se mi příběh líbil. Postavy měli neuvěřitelnou chemii a při čtení jsem prožila snad každou emoci! Konec mě totálně dostal a přiměl mě změnit své hodnocení.

31.01.2024 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Tato kniha mě osobně bavila a hlavně mě velmi překvapila, protože jsem od ní nečekala moc, ale byla vtipná, zajímavá a celkově se mi příběh líbil a totálně miluju autorčin styl psaní!!

21.01.2024 5 z 5