ilčidlo ilčidlo komentáře u knih

Vím, co jsi udělal Vím, co jsi udělal Zdenka Hamerová

Tahle knížka mi moc ze začátku nesedla a to díky jednání hlavního hrdiny. Ostatní knihy od této autorky se mi líbily víc. Ale pak zase to byl svižný příběh a takový závěr jsem vůbec nečekala, překvapil mně.

23.07.2019 3 z 5

Desivé odhalenie Desivé odhalenie Lucia Braunová

Tak nevím, mně to jako detektivka zrovna moc nepřišla i když tam byly 3 vraždy. Trochu mně chvílemi připomínala s prominutím "červenou knihovnu"

30.06.2019 1 z 5

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Její předcházejicí knihy se mi lépe četli, tentokrát tři příběhy byly ze začátku moc složité, ale jak jsem se začetla více, nedalo se přestat číst

13.02.2019 4 z 5

Chrastění kostí Chrastění kostí Fiona Cummins

Napínavý děj z pohledu obětí, vyšetřovatelů ale i vraha. Snad bude další díl, to mu přece nemůže projít

16.08.2018 4 z 5

Bretaňský příliv Bretaňský příliv Jean-Luc Bannalec (p)

Spousta zajímavostí o historii i současnosti Bretaně a ostrovu Sien. Poutavý popis krásné přírody, ale v detektivní zápletce jsem se chvílemi ztrácela. Měla jsem problém tento pátý díl dočíst a podle mně je tento díl nejslabší jako detektivka

08.06.2018 2 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Četla jsem všechny díly s Erikou a Patrikem a líbí se mi čím dál víc. Jen doufám že to nebyla poslední kniha v této sérii.

22.05.2018 5 z 5

Firewall Firewall Henning Mankell

I za mně další výborná knížka s komisařem Wallanderem. Krásně vše vystihla Selinute, já už nemám co dodat, jen že ji doporučuji a dávám 5 hvězdiček.

17.05.2018 5 z 5

Ve slepé uličce Ve slepé uličce Henning Mankell

Komisař Wallander má moje sympatie. Přestože byl brzo znám pachatel tak byla kniha napínavá až do konce. Mně se kniha líbila.

11.05.2018 5 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Četla jsem většinu knížek z této série a všechny byly napínavé , nemohla jsem se od nich odpoutat. Také se mi moc líbí spestření soukromého života Patrika, Eriky a jejich rodiny

09.04.2018 5 z 5

Případ podivného gombíku Případ podivného gombíku Stanislav Češka

Pohodové čtení skoro jako pohádka, ale i poučné o životě našich předků.

03.04.2018 4 z 5

Hořká smrt Hořká smrt Stanislav Češka

Hezky se mi četla

27.03.2018 3 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Skvěle napsaná detektivka, těším se na další

19.03.2018 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Hezky se mi četla, taková pohodová detektivka a ten závěr byl pro mně překvapením

14.01.2018

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Jako po každé úžasně čtivá kniha

12.11.2017 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Přečetla jsem ji, ale bylo v ní víc informací o vztazích mezi Robin a Strikem než o vyšetřování

05.03.2017 3 z 5

Noční vizita Noční vizita Helene Tursten

První přečtená detektivka od této autorky a jsem s ní spokojená. Doporučuji

11.07.2016

Stalker Stalker Lars Kepler

Za mně dobré a napínavé čtení jsem spokojená

23.03.2021 4 z 5

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Jako vždy napínavé čtení

14.03.2021 4 z 5

Dívčí hrob Dívčí hrob Jeffery Deaver

Napínavé až do úplného konce

14.03.2021 4 z 5

V pekle ptáci nezpívají V pekle ptáci nezpívají Jarmila Pospíšilová