Hořká smrt

Soukromý detektiv Stanislav Berka je při výletu lodí po Brněnské přehradě svědkem nalezení utonulého mladíka. Na přání mladíkovy matky se dává do pátrání po příčinách jeho smrti. Na dovolené v Jizerských horách pak Berka s přítelkyní Lucií ke svému údivu nacházejí zavražděnou mladíkovu exmilenku. Protože je z vraždy obviněn Berkův kamarád, detektiv se usilovně snaží přítele očistit. Zabředává stále hlouběji do nemilosrdného prostředí, kterému vládne bezohlednost, korupce a touha po penězích. Jediná cesta, jak případ vyřešit a pomoci příteli, je být stejně nemilosrdný jako ti, proti nimž Berka stojí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82071/big_horka-smrt-0im-82071.jpg 3.633

Kniha Hořká smrt

kolacky
06.06.2021

Protože tuhle sérii čtu na přeskáčku, jak jsou knížky v knihovně volné, tak jsem se tady dočetla původ setkání a společenství Standy Berky a Klementa Chládka. Mimochodem, zajímavá postava.

jarin58
30.04.2021

Lehce se četlo,nesmí brát člověk všechno vážně.

jprst
29.12.2020

Taková lehce nadprůměrná detektivka s dobře využitou zápletkou a s patřičnou dávkou napětí , která je schopná udržet čtenářovu pozornost až do konce.

Gumajz01
19.12.2020

Celkem dobrá detektivka

rafan65
03.04.2020

Opět pěkná detektivka od pana Češky. Bezva děj, zajímavá zápletka a perfektní Standa Berka.

Vojslava
18.01.2020

K hodnocení bych potřebovala ještě půl hvězdičky navíc, málokdy se mi stává, že bych se u této řady českých detektivek tak dobře bavila. Žádná moře krve, příběh sice nesložitý, ale dobře gradovaný, s téměř pohádkově pozitivním koncem. :-) Jen ta redakce kdyby byla pečlivější! Ale možná, že od autora zkusím i něco dalšího.

ilčidlo
27.03.2018