Mnohomluvná smrt

Třetí příběh bývalého kapitána brněnské kriminálky, nyní soukromého detektiva Stanislava Berky, začíná opět na Berkově milované Brněnské přehradě. Berka je zde na výletě lodí s přítelkyní Lucií. Výlet však končí neočekávaně...

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145266/mnohomluvna-smrt-145266.jpg 3.531

Kniha Mnohomluvná smrt

Iki1
28.08.2021

Zajímavě pojatý děj české detektivky s názvuky politikaření je vcelku čtivý a na poměry českých detektivek této edice i dobře zpracovaný. Klasická oddychovka.

kolacky
04.06.2021

Skutečně mnohomluvná. Tak ukecanou knížku jsem dlouho v ruce neměla.

rafan65
20.04.2021

Třetí příběh soukromého detektiva Stanislava Berky není špatný ale jeho rozuzlení jsem zvládl po přečtení slabé poloviny knihy. Potom mě děj už nebavil.

ivoiro
15.02.2019

Přečten další díl knihy, která mi připadala velice zajímavá. Jde o nenáročné čtení.

daudurhundur
20.11.2018

Tohle dočíst bylo pro mě spíš utrpení. Nebýt čtenářské výzvy, tak bych to odložil po čtvrtině. České detektivky mám rád, ale tohle mi nějak nesedlo :(

čef
21.05.2018

Děj detektivky probíhá až na jednu scénu hodně poklidně a nevím, jestli je to pro tento druh literatury pochvala. Avšak vyprávění soukromého detektiva se čte docela příjemně, nikde není nic násilně vymyšleno, vše je uvěřitelné a obrázky politického pinožení na našem politickém dvorečku jsou podle mne velmi dobře odpozorované. Není to tedy sice žádná bomba, ale mezi našimi detektivkami slušná úroveň.

ilčidlo
11.05.2018