Mnohomluvná smrt

Třetí příběh bývalého kapitána brněnské kriminálky, nyní soukromého detektiva Stanislava Berky, začíná opět na Berkově milované Brněnské přehradě. Berka je zde na výletě lodí s přítelkyní Lucií. Výlet však končí neočekávaně...

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145266/mnohomluvna-smrt-145266.jpg 3.424

Detektiv Berka 3.

Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Mnohomluvná smrt

rafan65

Třetí příběh soukromého detektiva Stanislava Berky není špatný ale jeho rozuzlení jsem zvládl po přečtení slabé poloviny knihy. Potom mě děj už nebavil.

ivoiro
15.02.2019

Přečten další díl knihy, která mi připadala velice zajímavá. Jde o nenáročné čtení.

daudurhundur
20.11.2018

Tohle dočíst bylo pro mě spíš utrpení. Nebýt čtenářské výzvy, tak bych to odložil po čtvrtině. České detektivky mám rád, ale tohle mi nějak nesedlo :(

čef
21.05.2018

Děj detektivky probíhá až na jednu scénu hodně poklidně a nevím, jestli je to pro tento druh literatury pochvala. Avšak vyprávění soukromého detektiva se čte docela příjemně, nikde není nic násilně vymyšleno, vše je uvěřitelné a obrázky politického pinožení na našem politickém dvorečku jsou podle mne velmi dobře odpozorované. Není to tedy sice žádná bomba, ale mezi našimi detektivkami slušná úroveň.

ilčidlo
11.05.2018

Oddychová detektivka

Havrnka
25.04.2018

Takové lehké čtení.

Ajrad1981
22.04.2015

Četla se celkem dobře, příběh není špatný, věřila bych i tomu, že se to u nás fakt může stát, ale nedokázalo mě to strhnout. Na můj vkus moc málo akční :-)

kika 13
09.12.2014

Mám pocit,že tohle se mohlo stát přímo u nás v naší české politice.