V pekle ptáci nezpívají

Je časné letní ráno, probuzený les je svěží, ale muž s detektorem kovů si krás přírody nevšímá. Soustředí se jen na hledání, a sotva detektor zapípá, začne opatrně odkrývat kyp­rou lesní půdu v naději, že konečně našel, co hledal. Nález je však hrůzný...
První vydání.

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207396/v-pekle-ptaci-nezpivaji-vpT-207396.jpg 429

Marie Kovandová 8.

Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha V pekle ptáci nezpívají

ilčidlo

Pohodová a odpočinková detektivka

rafan65

Pohodové čtení, znovu pěkná odpočinková detektivka. Docela smutný příběh ale čte se hezky. Osudy některých postav jsou dost drsné ale bohužel to je život.

Pavelpi
13.08.2020

Moc se mi to nelíbilo.Není to typ detektivek,které mám rád,takže tomu odpovídá i hodnocení.

ElleNora
16.06.2020

Kniha byla velice oddychová, jsem ráda, že jsem se úplně okamžitě začetla do děje. Začátek byl tedy velice slibný, ale nemůžu si pomoct - čekala jsem větší vývoj vztahů, zápletky. Čekala jsem, jak to dopadne s detektivem v nemocnici, jak se vyvine vztah Hudce s Klenským a jak vyvrcholí Mariino tajné pátrání. Vše jsem si ale užila, jen jsem trochu zklamaná, že se pořád řešily stejné věci a bez nějaké větší pointy.

Val
08.10.2019

Opět jedna oddychová detektivka z mého kraje, od velmi sympatické paní spisovatelky Pospíšilové. Čtu její knížky moc ráda. Člověk se v postavách většinou najde a má pocit, že se to celé děje v jeho vesnici, vedle u sousedů. Klenský je sympaťák a Marie s Adamem ho skvěle doplňují. Doporučuji .

Kerberos
20.09.2019

Vyšetřování staré vraždy v zajímavém prostředí,koňské stáje, dědictví, nenaplněná láska.Marie a nově se rozvíjející vztah s policistou.

knihomolka1197
18.06.2018

opět super čtení

Iki1
20.12.2017

Autorce se psaní daří a rozhodně je vzorem pro další spisovatele, kteří také zkoušejí napsat původní českou detektivku. Tato kniha je prostě klasika - jednoduchý, přímočarý děj nám postupně odhaluje hlavního podezřelého. K tomu dva sympatičtí vyšetřovatelé, kteří se navzájem moc nemusí, ale o to víc jim to funguje. Trochu lásky či alespoň zamilovanosti, atraktivní prostředí - zde venkov v okolí Brna - které kromě zápletky přinese více podezřelých, aby to vyšetřovatel a ani čtenáři neměli příliš jednoduché. Suma sumárum velmi dobrá oddechovka pro dny, kdy prostě chcete odpočívat u čtení a na náročnější prózu nemáte náladu.