Šaty z duhy

Anně je přes čtyřicet a její život se poslední dobou ubíral v zajetých kolejích. Prakticky všechno brala jako samozřejmost, ale jednoho dne se její svět zhroutil. Najednou nic nebylo jisté, nezůstal kámen na kameni. Manžel ji opustil kvůli mnohem mladší ženě, viděla to kolem sebe častokrát, ale nikdy by ji nenapadlo, že se něco takového může stát právě jí. S manželstvím se rozpadla i prosperující firma, kterou vlastnili společně, a objevily se zdravotní problémy. Její přítelkyně jí sice poskytly bezpočet rad, jak se s krizí vypořádat - zumbou počínaje a ezoterickými kurzy konče, nic z toho ale nefungovalo, dokud si neuvědomila, že nesmí utíkat před vlastní budoucností, že musí opět nalézt sama sebe a nový cíl svého života. Teprve potom získá její život opět smysl a možná najde i lásku, mnohem opravdovější a skutečnější, než si dosud dokázala představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136797/saty-z-duhy-136797.jpg 3.963
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Šaty z duhy

Radka1911
28. listopadu

Čtivý a reálný příběh se sympatickou a silnou hlavní hrdinkou.

zdenaR

Patří mezi ty lepší knihy od autorky.
Ze života - smutek, emoce, komplikovaný osud - co všechno občas člověk musí vydržet.
Knihu jsem přečetla za dvě odpoledne, velmi dobře se čte.
Doporučuji.

allyce

Smutný příběh, který by měl dojmout, soucítit s hlavní hrdinkou, věřit.... Žádnou emoci jsem však necítila. Škoda.

Aleh
26.05.2017

Příběh, který v životě potká mnoho žen. Mnohé ženy si vzpomenou na tu či onu životní zkušenost, která kdysi potkala i je samotné, mnohé jistě zpozorní a hledají v ní odpověď, jak se té či oné životní etapě postavit čelem, mnozí z nás si nutně musí uvědomit, že problémy a starosti, kterými se zabýváme, jsou opravdu malicherné. Další z příběhů žen, který napsal sám život.

Tiffany
12.05.2017

Ze života..., o životě... Věřím, že mnoho žen , se v příběhu najde. Četla se sama . Žádné překombinované a nereálné situace.

pavčape
08.02.2017

Přečteno za jedno dovolenkové odpoledne. Moc se mi líbilo!

Jaruce
04.01.2017

Příběh o tom jak my ženy jsme schopné si na nic nestěžovat a pořád si na svá bedra nakládát víc a víc než jsme schopny unést a když už nejsme schopny nést pak přijde rána v podobě nemoci a pak teprve si uvědomíme, že nastal čas se zastavit a uvažovat co je vlastně pro nás důležitější, zda se honit za něčím co je nepodstatné a nebo to co mě dělá spokojenou a šťastnou. Moc hezky vyjádřeno v tomto příběhu.

helenkan
20.12.2016

Jak vystřiženo ze života.