Šaty z duhy

Šaty z duhy https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136797/saty-z-duhy-136797.jpg 4 83 27

Anně je přes čtyřicet a její život se poslední dobou ubíral v zajetých kolejích. Prakticky všechno brala jako samozřejmost, ale jednoho dne se její svět zhroutil. Najednou nic nebylo jisté, nezůstal kámen na kameni. Manžel ji opustil kvůli mnohem mladší ženě, viděla to kolem sebe častokrát, ale nikdy by ji nenapadlo, že se něco takového může stát právě jí. S manželstvím se rozpadla i prosperující firma, kterou vlastnili společně, a objevily se zdravotní problémy. Její přítelkyně jí sice poskytly bezpočet rad, jak se s krizí vypořádat - zumbou počínaje a ezoterickými kurzy konče, nic z toho ale nefungovalo, dokud si neuvědomila, že nesmí utíkat před vlastní budoucností, že musí opět nalézt sama sebe a nový cíl svého života. Teprve potom získá její život opět smysl a možná najde i lásku, mnohem opravdovější a skutečnější, než si dosud dokázala představit.... celý text

regulax
27.07.2022 5 z 5

Pěkné čtení o nepěkných věcech...

knihomolka1197
27.02.2021 5 z 5

Moc hezký příběh ze života. Kniha se četla úplně sama. Doporučuji.

lucka1998
20.09.2020 5 z 5

Kniha která se čte sama, o ženě ktera měla na svých bedrech daleko více než mohla unést, a nakonec , tak jak to u nás žen bývá vše zvládne. Doporučuji

Ála1968
31.03.2020 4 z 5

Příběh byl moc hezký.Myslím,že v životě to není takhle jednoduché a nešlo by to všechno tak hladce,ale mě se to i přesto líbilo.

Kerberos
18.01.2020 4 z 5

Velmi uvěřitelný příběh,který se mohl stát.Rakovina prsu,která mohla rozvrátit ne příliš fungující vztah.Hlavní hrdinka se se situací poprala a poučení pro nás ostatní,jdu se objednat na mamograf!

Radka1911
28.11.2019 4 z 5

Čtivý a reálný příběh se sympatickou a silnou hlavní hrdinkou.

zdenaR
22.05.2019 4 z 5

Patří mezi ty lepší knihy od autorky.
Ze života - smutek, emoce, komplikovaný osud - co všechno občas člověk musí vydržet.
Knihu jsem přečetla za dvě odpoledne, velmi dobře se čte.
Doporučuji.

allyce
11.03.2019 3 z 5

Smutný příběh, který by měl dojmout, soucítit s hlavní hrdinkou, věřit.... Žádnou emoci jsem však necítila. Škoda.

Aleh
26.05.2017 4 z 5

Příběh, který v životě potká mnoho žen. Mnohé ženy si vzpomenou na tu či onu životní zkušenost, která kdysi potkala i je samotné, mnohé jistě zpozorní a hledají v ní odpověď, jak se té či oné životní etapě postavit čelem, mnozí z nás si nutně musí uvědomit, že problémy a starosti, kterými se zabýváme, jsou opravdu malicherné. Další z příběhů žen, který napsal sám život.

Tiffany
12.05.2017 4 z 5

Ze života..., o životě... Věřím, že mnoho žen , se v příběhu najde. Četla se sama . Žádné překombinované a nereálné situace.

pavčape
08.02.2017 5 z 5

Přečteno za jedno dovolenkové odpoledne. Moc se mi líbilo!

Jaruce
04.01.2017 4 z 5

Příběh o tom jak my ženy jsme schopné si na nic nestěžovat a pořád si na svá bedra nakládát víc a víc než jsme schopny unést a když už nejsme schopny nést pak přijde rána v podobě nemoci a pak teprve si uvědomíme, že nastal čas se zastavit a uvažovat co je vlastně pro nás důležitější, zda se honit za něčím co je nepodstatné a nebo to co mě dělá spokojenou a šťastnou. Moc hezky vyjádřeno v tomto příběhu.

helenkan
20.12.2016 4 z 5

Jak vystřiženo ze života.

Pet007
25.06.2016 3 z 5

Život není peříčko a ženská vydrží hodně. Ještě že tahle hrdinka byla finančně zajištěná. Protože kdyby nebyla, na krku měla nemoc, nevěrného manžela a exekuci, to už by bylo skoro jak ze života.

Helena Lacková
30.05.2016 5 z 5

Osud hrdince pěkně naložil, se ctí to ustála

alnahu
21.12.2015 4 z 5

Čtivá kniha ze života , smutná ale přesto se velmi dobře čte.

fušmar
11.11.2015 5 z 5

Čtivá kniha, zajímavý příběh ze života ... jen jsem se přistihla, že knihy od této autorky mi jaksi splývají, u některých už jsem pozapomněla, o čem to vlastně bylo?

sabca
31.10.2015 5 z 5

Já si naopak myslím, že knihy Jarmily Pospíšilové jsou pěkné a hlavně ze života. Pokud bude takhle postupovat mohla by být opravdu přínosem pro nás, čtenářky. Zase se na nějakou novou těším.

IlonaIlona
12.05.2015 3 z 5

Chápu, že po smrti Monyové osiřel trh, ale chtělo by to jistý um a nápady

Leniiis
03.05.2015 4 z 5

Po přečtení první knížky autorky asi před rokem jsem se zařekla, že od ní už nepřečtu ani jednu knížku. Nechala jsem se ale unýst a jsem ráda, že jsem jí dala jako autorce druhou šanci, protože tato knížka mě opravdu zaujala. I když byla chvilkama i smutná, tak mě naprosto pohltila a četla se skoro sama.

2020  78%...a naposled konvalinky
2014  83%Kočka na plotě