Šaty z duhy

Anně je přes čtyřicet a její život se poslední dobou ubíral v zajetých kolejích. Prakticky všechno brala jako samozřejmost, ale jednoho dne se její svět zhroutil. Najednou nic nebylo jisté, nezůstal kámen na kameni. Manžel ji opustil kvůli mnohem mladší ženě, viděla to kolem sebe častokrát, ale nikdy by ji nenapadlo, že se něco takového může stát právě jí. S manželstvím se rozpadla i prosperující firma, kterou vlastnili společně, a objevily se zdravotní problémy. Její přítelkyně jí sice poskytly bezpočet rad, jak se s krizí vypořádat - zumbou počínaje a ezoterickými kurzy konče, nic z toho ale nefungovalo, dokud si neuvědomila, že nesmí utíkat před vlastní budoucností, že musí opět nalézt sama sebe a nový cíl svého života. Teprve potom získá její život opět smysl a možná najde i lásku, mnohem opravdovější a skutečnější, než si dosud dokázala představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136797/saty-z-duhy-136797.jpg 3.971
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Šaty z duhy

knihomolka1197

Moc hezký příběh ze života. Kniha se četla úplně sama. Doporučuji.

lucka1998
20.09.2020

Kniha která se čte sama, o ženě ktera měla na svých bedrech daleko více než mohla unést, a nakonec , tak jak to u nás žen bývá vše zvládne. Doporučuji

Ála1968
31.03.2020

Příběh byl moc hezký.Myslím,že v životě to není takhle jednoduché a nešlo by to všechno tak hladce,ale mě se to i přesto líbilo.

Kerberos
18.01.2020

Velmi uvěřitelný příběh,který se mohl stát.Rakovina prsu,která mohla rozvrátit ne příliš fungující vztah.Hlavní hrdinka se se situací poprala a poučení pro nás ostatní,jdu se objednat na mamograf!

Radka1911
28.11.2019

Čtivý a reálný příběh se sympatickou a silnou hlavní hrdinkou.

zdenaR
22.05.2019

Patří mezi ty lepší knihy od autorky.
Ze života - smutek, emoce, komplikovaný osud - co všechno občas člověk musí vydržet.
Knihu jsem přečetla za dvě odpoledne, velmi dobře se čte.
Doporučuji.

allyce
11.03.2019

Smutný příběh, který by měl dojmout, soucítit s hlavní hrdinkou, věřit.... Žádnou emoci jsem však necítila. Škoda.

Aleh
26.05.2017

Příběh, který v životě potká mnoho žen. Mnohé ženy si vzpomenou na tu či onu životní zkušenost, která kdysi potkala i je samotné, mnohé jistě zpozorní a hledají v ní odpověď, jak se té či oné životní etapě postavit čelem, mnozí z nás si nutně musí uvědomit, že problémy a starosti, kterými se zabýváme, jsou opravdu malicherné. Další z příběhů žen, který napsal sám život.