Noční vizita

Noční vizita https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5877/bmid_irena-hussova-nocni-vizita-K97-5877.jpg 4 60 19

Irena Hussová série

Záhadné vraždy v soukromé nemocnici řeší inspektorka Irena Hussová a její kolega Tommy Persson. V soukromé Löwanderské nemocnici zemře během výpadku proudu na pooperačním pokoji pacient, připojený na respirátor. Sestra Marianna, která má ten večer službu není k nalezení, a tak zneklidněný doktor Löwander přivolává policii a údržbáře. Nikdo netuší, co vše se během vyšetřování odhalí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Nattrond , 1999

jirina4159
07.02.2023 5 z 5

Je to má druhá kniha s touto dvojicí policistů, zase spokojenost.

Aghatte
22.09.2021 5 z 5

Pěkné počtení, autorku jsem si během dvou knížek oblíbila, stejně jako její hlavní hrdinku.
Budu pátrat po dalších dílech. Baví mě to číst.
Atraktivní nemocniční prostředí, náznak tajemna, ale prohřešky počertech lidské.
Občas jsem se i pěkně pobavila, hlavně při Ireny sebereflexi.

čef
15.01.2021 5 z 5

Klasická detektivka s několika vraždami a předvídatelným pachatelem, tak bych tuto knihu definoval já. Četla se mi výborně, takovéto knihy mám docela rád, většinou se zde pátrá a vedlejší motivy jsou téměř potlačeny, zde se jedná o militantní veganství nezvedené dcerušky hlavní detektivky, která byla v minulém dílu zatvrzelý skinhead. Co bude asi v díle dalším?

cukrovka
27.04.2020 5 z 5

Příjemná a čtivá detektivka s poklidným tempem vyšetřování. První knížka kterou jsem od této autorky četla a rozhodně nebude poslední.

TeaPeter
02.01.2020 4 z 5

Dobrá detektivka. Série pokračuje velmi sympaticky.

rekon
10.09.2018 5 z 5

Opět moc pěkná detektivka, dobře se čte, nikde žádná hluchá místa. Vraha jsem odhalila poměrně brzy, ale i tak jsem si knihu užila.

pepa4081
26.08.2018 4 z 5

Další, hodně napínavá a trochu záhadná detektivka s Irenou Hussovou. Doporučuji.
Velmi Uspokojivé.

ArwenAragorn
22.03.2018 4 z 5

Dobrá detektivka, ale místy mně připadla trošku nudná.

konicekbily
14.10.2017 5 z 5

Pěkně to Helene napsala, možná o něco lepší než první kniha Porcelánový koník. První polovina knihy na rozjezd, závěr dobrý. Nudu jsem v knize nenašel.

Puntíkatýhrnek
07.08.2017 3 z 5

Moc jsem se snažila, ale nedočetla jsem...někdo má knihy autorky rád, ale já tedy mezi fandy nepatřím... nemůžu říct, že by neuměla psát, jen je to prostě nudné...

March
13.06.2017 4 z 5

Moje druhá kniha od autorky, skvěle se četla, poměrně zajímavá zápletka, miluji zapojení minulosti se současností, vřele doporučuji

marek1278
01.08.2016 4 z 5

Hodně zajímavá detektivka, Irene mi docela sedí a tak jsem se celou knihu bavil - finále bylo docela překvapením :) Už se těším na další díly

ilčidlo
11.07.2016

První přečtená detektivka od této autorky a jsem s ní spokojená. Doporučuji

Stolda
18.03.2016 5 z 5

Takhle nějak podle mě vypadá ta správná detektivka - rozhodně doporučuji přečíst. Občas je děj pozvolný a jakoby rozvláčný, ale to proto, že v konečném sprintu to všechno vyjde na povrch a člověk se diví, jak to mohl někdo vymyslet, aby to do sebe zapadalo.

Damato
17.03.2016 5 z 5

Tak tahle kniha mě přesvědčila o tom, že autorčiny detektivky se vyplatí číst, že to bude zážitek - A BYL. Úplně jsem se ztotožnila s hodnocením níže od EvaEma - chodíte s otevřenou knihou a čtete a čtete

malen
30.05.2015 5 z 5

Ač mě kniha podle obalu nezaujala, četla se překvapivě dobře. Opravdu fajn detektivka.

EvaEma
07.10.2013 4 z 5

Příjemná, oddychová detektivka. Opravdu se první stránky tak nějak nic moc neděje, ale druhá polovina knihy je přesně taková, jak mají detektivky být, chodíte s otevřenou knihou doslova všude, nemůžete se odtrhnout :-) Líbila se mi.

Lentilka45
24.09.2013 1 z 5

Přečetla jsem prvních sto stran, dál jsem se už nepřemluvila. Žádné dění, akce, nuda.

irka
07.10.2012 5 z 5

Moc dobrá detektivka... napětí, tajemno, překvapivé zvraty... super počtení.