Dračí tetování

Další záhadný případ inspektorky Ireny Hussové Na břehu moře nedaleko Göteborgu je nalezeno torzo lidského těla. Jediným vodítkem ke zjištění totožnosti je zvláštní tetování, jež dovede inspektorku Irenu Hussovou do Kodaně. Nález zhanobeného těla však není poslední hrůznou událostí, jíž bude muset sympatická inspektorka čelit. Irena má den ode dne silnější pocit, že ji někdo pronásleduje a že i její život je v nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/5876/irena-hussova-draci-tetovani-3Je-5876.jpg 4.349

Irena Hussová 3.

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno, Motto

Taruerad Torso, 1995

Kniha Dračí tetování

TeaPeter

Opět výborná detektivka. Jen hvězdičku dolů za příliš chvatný konec.

rekon
03.07.2019

Další skvělá kniha, sympatická inspektorka, která vždy svým vlastním způsobem a intuicí vyřeší každý zapeklitý případ. Autorce začínám fandit a těším se na další detektivky.

zdendula31
03.03.2019

Skvělá detektivka s pořádnou dávkou brutality.

pepa4081
12.09.2018

Další povedená detektivka, tentokrát z prostředí sadistických nekrofilů. I když téma je opravdu nechutné, myslím, že se paní Turstenové podařilo podat ho bez přehnaných detailů (ve kterých se mnoho autorů vyžívá) a kniha je především o vyšetřování, jak má správná detektivka být. V určitou chvíli jsem měl pocit, že by stačilo o pár desítek stran méně, ale pak se děj zase rozběhl. Poznámka nakonec: Jsem totální heterosexuál, ale Tom Tanaka si mne získal.
Uspokojivé.

March
26.12.2017

Jedním dechem přečteno a naprosté nadšení.
Moje třetí kniha od autorky a dokonale dílo.
První dvě knihy mě nějak nenadchly, bylo štěstí, že nic jiného na čtení nebylo po ruce:-)
Vřele doporučuji!

konicekbily
14.10.2017

Vynikající, skvělá detektivka. Napínavý děj, nečekané zvraty a dobrý konec. Radši už nic nenapíši, abych něco neprozradil!

klarence
09.05.2017

po dlouhé době jsem se vrátila k této autorce a rozhodně jsem neudělala chybu,
napínavé až do konce

HaHa11
05.12.2016

Omylem jsem přečetla jako první třetí knihu ze série - trochu jsem se neorientovala, kdo je kdo v týmu detektivů. Lepší průměr, uvidíme, jaké budou další ..

Sběratel kostí
Sběratel kostí