Hustoles380 Hustoles380 komentáře u knih

Sestry Sestry Bernard Minier

Velmi dobré pokračování případů Servaze, kromě výborného příběhu má kniha i přidanou hodnotu (náš vztah k přírodě, ztráta soukromí atd.), prostě výborná detektivka.

14.05.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Tentokrát jsem byl zklamán.Po slušnému začátku nuda bez napětí,konec nic moc.Mia mi připadá víc na psychiatrii.Snad to bude příště lepší.Autora ještě nezavrhuji.

08.05.2019 2 z 5

Útěk Útěk Peter May

Že je May dobrý se ví,ale tohle je trochu jiné,je to o našich příbězích.Moc se mi líbil Jack.

05.05.2019 5 z 5

Stařík byl stařík,Mombako je taky dost dobrá,prostě fajn a diky,že se mohu smát i když to je pro někoho nesmysl.

06.04.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Je to pro mne nadprůměrná detektivka, žádná pohádka,ale napínavý emoční, trochu brutální případ,u kterého se nenudím.

17.03.2019 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Knihu jsem dočetl,ale nic mimořádného to nebylo, jakoby si autor vymýšlel za pochodu nové postavy,aby příběh dotáhl, a já už se v tom málo vyznal.

06.03.2019 1 z 5

Dvaadvacet centimetrů něžnosti Dvaadvacet centimetrů něžnosti Johannes Mario Simmel

Povídky plné života, některé mi něco připomínají.

22.02.2019 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Absolutní pecka, ještě lepší než první díl, vřele doporučuji všem milovníkům moderní detektivky.Helen Fields doufám neřekla poslední slovo.

13.02.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Zpočátku jsem měl problém soustředit se na zdánlivě dva odlišné případy, než mi vše došlo.Potom jsem knihu dočetl na dva zátahy,jsem spokojen.Problem rasismu a nenávisti bude aktuální pořád.

12.02.2019 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Detektivka, které nelze nic vytknout.

31.01.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Že začátku jsem měl obavy, že jsem se nestrefil s koupí knihy,ale ty brzy vyprchaly.Bylo to podle mého názoru dost dobré a úvahy o pravdě vynikající.Na prvotinu paráda.

29.01.2019 5 z 5

Osmý hřích Osmý hřích Philipp Vandenberg

Dočetl jsem,ale čekal jsem mnohem více kvality po všech stránkách.

20.01.2019 1 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Dle mého názoru pouze průměr.Od tohoto autora jsem očekával více napětí a nějaké překvapení.

20.01.2019 2 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Opět výborné dílo, přečteno za víkend.Po přečtení jeho 4.knihy si Petera Maye píšu mezi své oblíbené autory.

07.01.2019 5 z 5

Podvolení Podvolení Michel Houellebecq

Kniha mne spíš vyděsila, než pobavila.Je to varování, které nelze brát na lehkou váhu.

07.01.2019 2 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Kniha má příběh,i něco navíc děsivou alarmující pravdu

09.12.2018 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Tak jako jeho postavy i já jsem závislý, ne snad na alkoholu či na fetu, ale na Nesbøvi.Zase výborné.

04.12.2018 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Velmi zdařilé pokračování Servaze, napětí,akce, někdy trochu, až neuvěřitelné,ale to už k Minierovi patří.Pro mne dobrá zábava.

30.11.2018 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Zatím jsem přečetl všechny Nesbovky s Harry Holem, všechny super,tato snad nejsuper????

28.11.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Číst se to dalo, ale na můj vkus až příliš vulgární a dlouhé,

28.11.2018 2 z 5