hlentilka hlentilka komentáře u knih

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Nedočetla jsem, děj se táhl, nikam se neposouval, pro mě nejslabší kniha autorky.

16.04.2024 2 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Sex, sex a zase sex.

05.09.2023 3 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Svět se točí dál díky tlukotu tvého srdce.

26.07.2023 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Přečteno prvních 60 stran a posledních 20 stran. Toto mi stačilo.

29.12.2022 2 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Kniha byla pěkná, napínavá, jen konec takový nijaký, úplně mi to zkazilo dojem.

23.10.2022 4 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Občas jsem měla strach, občas jsem byla v napětí, možná proto, že jsem četla po nocích. Neuměla jsem rozkódovat pachatele, každá osoba byla pro mě podezřelá.

20.01.2022 4 z 5

Báječný čas života Báječný čas života Abby Williams (p)

Oddechovka, sladká, nekonfliktní rozhovory, příliš vleklý děj.

01.01.2022 3 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Z celé trilogie nejlepší, nejnapínavější a neskutečný příběh týrané dívky.

26.12.2021 5 z 5

Najdu tě Najdu tě Haylen Beck (p)

Napínavé a závěr nepředvídatelný.

26.12.2021 4 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Dva příběhy s jednou hrdinkou - co kdyby? Při čtení jsem si vybrala jen jeden příběh, který byl pro mě zajímavější - autonehoda, pobyt v nemocnici a láska k ošetřovateli. Druhý příběh jsem přeskakovala, už mě nebavil a nedokázala bych číst paralelně.

11.12.2021 3 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Alešův příběh by mohl být kratší. První polovina knihy byla rozhodně lepší. Obdivuji Hartlův tok myšlenek, jeho fantazii. V jedné kapitole je tolik děje, postav, nápadů, námětů - rovnou na samostatnou knihu (pokud by autor vše dopodrobna rozvedl). Chválím, mě kniha nezklamala. Krásné počteníčko na několik večerů.

11.12.2021 4 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Moc milé.

01.12.2021 5 z 5

Toto všechno ti dám Toto všechno ti dám Dolores Redondo

Spíše detektivka než thriller, neustálé vyšetřování, shrnutí poznatků, důkazů.... Popisné pasáže.. Po cca 150 stranách jsem chtěla knihu odložit, ale přesto jsem vytrvala. Kniha ani nenadchla, ani neurazila - na dojemný konec mi stačila jedna jediná věta.

05.11.2021 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Pro mě nejslabší kniha od autorky. Spíše mám ráda napětí v thrillerech než právě tuto detektivku, samé mrtvoly, nudilo mě to.

09.10.2021 2 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Vynikající.

04.10.2021 5 z 5

Místa, kde jsem plakala Místa, kde jsem plakala Holly Bourne

Hlavní hrdinka mi svým pláčem občas připomínala mne samotnou. Na druhou stranu to neustálé "brečení" popisované přes celou šíři knihy mi nebylo sympatické. Oceňuji psychologický náhled na danou věc, rozebírání problémů, které souvisí s láskou.

19.09.2021 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Zábavná kniha, jen mi bylo líto toho "krátkého namlouvá" obou hlavních hrdinů, mohlo být delší. Styl paní spisovatelky Petrusové se mi moc líbí.

16.09.2021 5 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Pro mě byl příběh ztřeštěný, mnohdy přitažený za vlasy a hlavně některé pasáže byly zcela nereálné ve skutečném životě.

10.09.2021 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Amber - velká mrcha, mi byla nesympatická. Vyprávění od Daphne - v druhé polovině knihy bylo lepší...

05.09.2021 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Excelentní.
"Když nemůžu dělat velké věci, můžu dělat maličkosti velkým způsobem."

14.08.2021 5 z 5