hlentilka hlentilka komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Napínavý příběh překvapivý závěr, který je nečekaný a velmi mrazivý

18.12.2020 4 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Napínavá kniha, vyprávěná z pohledu různých osob. Rozuzlení je velmi zajímavé. Vynikající a napínavá kniha s příliš sladkým happy endem.

Chci tě mít ve skříni Chci tě mít ve skříni Simona Votyová

Super kniha plná emocí, psychologie, zoufalství ženy, která se stará o autistické dítě a musí řešit mužovu nevěru. Vřele doporučuji.

Provařená Provařená Simona Votyová

Velmi zajímavě napsaná kniha, kdy autorka prováže dějovou linii prvního setkání s hlavní hrdinkou, nenapravitelnou narkomankou, s příběhem neznámé ženy, která jí chtěla pomoci, ale narkomanka ji ukradla peníze, aniž by věděla, že jí tím život přehodí na úplně jinou kolej. (Velká hra osudu).Po několika letech se obě dvě ženy setkají, aniž by o sobě věděly, že svým jednáním jedna druhé změnila život. Konec - přeslazený happy end.

18.12.2020 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Silný příběh, provázaná dějová linie mezi všemi postavami. Láska Sky, která se podvědomě bojí zamilovat, protože se jí vybavují vzpomínky na první roky svého života. Nemohla jsem se odnakonec příběhu odtrhnout.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Zajímavý námět, příliš mnoho sexu, až mě to otravovalo. Přitom nejsem žádná puritánka. Na druhou stranu autorka intimní styk popisuje živočišně, ale bez vulgarit. Celá kniha je napínavě propojená vzpomínkami na minulost hlavního hrdiny - pilota, který tímto objasňuje, proč je nemožné milovat Tate.

18.12.2020 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Zajímavá kniha i námět, domácí násilí, Lily asi musela Ryleho velmi milovat, jinak by se k němu nevrátila.