hlavajda93 hlavajda93 komentáře u knih

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Dojemný příběh o jedné klikaté psí cestě. Bohužel ukazuje i krutost lidí...

19.01.2021 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Krásný příběh o ztrátě a hledání sama sebe. Líbil se mi postupný vývoj Declana, který se díky Juliet začal měnit a dokázal, že pod slupkou grázla se skrývá chytrý a hodný kluk.

05.01.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Josh, to byl zlatíčko od začátku. Kristen byla trošku tvrdohlavá, jak už zde bylo psáno, ikdyž trochu chápu její postoj. Ale celkově byl utvořen moc pěkný příběh, ikdyž Sloan mně bylo opravdu líto a nečekala jsem to.

13.01.2023 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Původně jsem tuto knihu odkládala a na poprvé se do ní nemohla začíst, ale nakonec jsem se k ní vrátila a rozhodně nelituji. Moc pěkný příběh, kde se střídá pohled Tiffy a Leona a postupně se propojují. Moc se mi líbila i linka vedlejších postav. Napínavý a postupný děj, ne nějaký rychlý konec na 2 strany.

12.08.2022 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Pěkná kniha, u které samozřejmě víme, jak skončí, ale zvrat v příběhu Chance jsem nečekala. Koza v příběhu opravdu vtipná. Kdo má strach, že bude moc erotických pasáží, tak bez obav, všeho všudy asi 2 nebo 3.

18.07.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Moc pěkný příběh, kde jsem musela pořád číst, abych zjistila, jak dopadne. Konec překvapivý, střídají se kapitoly v různých letech. Tate byl úžasný, Kya velmi odvážná, jen moc nesmíme přemýšlet nad detaily, protože ve skutečnosti by to bylo asi nereálné. Na mě taky moc popisu přírody, ale to k této knize patří.

12.07.2023 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

moc pěkný příběh a uzavření příběhu o Luise:) za mě určitě lepší než 2, možná i než 1.

05.09.2019 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Prvně jsem viděla film, který se mi moc líbil a teď jsem se vrhla i na knihu, takže už jsem věděla do čeho jdu, ale i tak nelituji. Krásný příběh o bručounovi, který změní spoustě lidem kolem sebe život k lepšímu.

14.11.2023 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Kouzelná pohádková oddychovka, kde od začátku víte, jak to skončí, ale stejně se připitomněle usmíváte u každého hašteření a romantických chvilek.

01.09.2023 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Moc pěkná kniha, ve které můžeme sledovat, jak se Corey pere se životem i přes všechny překážky a že jich není málo. Hartley byl skvělej, ikdyž mu chvíli trvalo než prozřel.

31.05.2021 5 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Krásný napínavý romantický příběh.
Ze začátku se mi zdály dost zdlouhavé popisy přírody. Asi od půlky vám dojde, co vlastně stojí za tím proč se neozval.
Pak najednou máte pocit, že už bude vše lepší, ale opak je pravdou...nebo vlastně není a byl to jen klam a čeká vás krásný happy end.

20.09.2019 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Konečně zase kniha od Colleen, která se mi opravdu líbila. Vyprávění z pohledu Morgan i její dcery Clary bylo poutavé. Příběh silný, k zamyšlení a opět probírá rodinné problémy.

Přitažlivost není něco, co pocítíš jen jednou, k jednomu člověku. Je to hnací síla lidských životů. Přitahují nás lidé, umění, jídlo, zábava. Přitažlivost je příjemná. Když se s někým dáš dohromady, není to tak, že mu slíbíš: Už nikdy mě nebude přitahovat nikdo jiný. Řekneš mu: Slibuju, že zůstanu s tebou navzdory tomu, kdo další mě v budoucnu bude přitahovat.
Právě proto jsou vztahy tak obtížné. Tvoje tělo a tvoje srdce nepřestane hledat krásu a přitažlivost v jiných lidech jen proto, že ses zaslíbila jednomu člověku. Když se ti někdy stane, že tě začne přitahovat někdo jiný, je na tobě, abys z té situace vycouvala dřív, než se tomu už nebudeš moct ubránit.

29.08.2022 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Moc pěkný příběh o dvou mladých lidech, kteří nemají na růžích ustláno, ale spolu a za pomoci přátel vše zvládnou ustát. 1. díl s Corey se mi líbil malinko víc, ale jinak nemám co vytnout. Škoda, že není díl aji o Andym.

20.07.2022 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Opravdu krásný příběh o závažném tématu a hledáním sebe sama navzdory těžké minulosti. Mallory i Rider byli od začátku sympatičtí a fandila jsem jim. Závěr byl opravdu pěkný i poučný.

11.03.2020 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Moc pěkný příběh o uzavřeném sportovci a osudem zkoušené Vanesse. Hezké, jak si k sobě postupně nacházeli cestu. Kniha se mi líbila asi více než kniha Kulti, ale četla se mi hrozně pomalu, jak Vanessa pořád popisovala svoje pocity.

13.12.2023 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Další silná kniha od Collen. Celou dobu to vypadalo, že má pohnutý osud jen Fallon a Ben ji zachraňuje, ale nakonec se ukázalo, že i ona zachraňuje jeho...Líbilo se mi, že byl v knize odkaz na Tate a Milese z Odvrácené tváře lásky.

13.10.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

(SPOILER) Zajímavý námět na knihu, kdy si Nora postupně uvědomila, že v žádném životě ji nečeká 100 % štěstí a spokojenost, ale všude je něco, což jí otevřelo oči, aby mohla být spokojená ve svém původním životě.

04.10.2023 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Klasická romanťárna s předvídatelným dějem, která ovšem nikdy nezklame. Jako dělané na letní dny. Jediné, co mě odrazovalo si knihu půjčit dřív byla obálka.

01.07.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Napínavá kniha se zajímavým námětem, uplný odklon od ostatních knih Colleen, ale stále nevím, co si o ní mám myslet. Celou dobu mě kniha udržovala ve střehu a kniha se mi líbila, ale závěřečný dopis z toho udělal iluzi a každý si to musí přebrat po svém a trochu to tíhne k otevřenému konci, což moc nemusím.

16.12.2021 4 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Klasická slaďárna se šťastným koncem a ještě sladším Jackem, který musí být sen každé. Akorát mě štvalo, jak se píše, že Jack je blonďák a na obálce je tmavovlasej borec a Serža byl taky uplně jiný plemeno. Stejně jako ostatní knihy série, byla i tato pěkná a čtivá se vstupy do minulosti a typickým humorem. Oceňuji, že se dozvídáme i letmé pokračování ostatních postav z předešlých knih série. V porovnání s ostatními knihami série asi vede příběh Faith.

06.11.2020 5 z 5