helcab helcab komentáře u knih

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Opět velmi poutavý a do poslední chvíle napínavý příběh. Za sebe mohu jen doporučit. Těším se na další......

04.06.2018 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Opravdu zajímavá kniha. Z počátku chvíli trvalo, než se člověk zorientoval v postavách, ale pak to mělo spád a velmi zajímavý í když smutný konec. Doporučuji!!!

11.04.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Opět velmi čtivá kniha, trochu složitější na orientování se v postavách, ale jakmile se člověk začte, tak nemůže přestat. Doporučuji

31.03.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha mě zaujala už názvem, a nakonec byl příběh velmi čtivý a zajímavý. Rozuzlení mě překvapilo. Doporučuji.

21.03.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Opět velmi číhá kniha se zajímavou zápletkou a nečekaným koncem. Končí otevřeně, tak se asi můžeme těšit na další příběh. Doporučuji...

06.03.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět krásný a napínavý příběh. Nečekaně rozuzlení. Určitě doporučuji.

08.02.2018 5 z 5

Bambi Bambi Mons Kallentoft

Kniha splnila má očekávání ale ten konec ???

13.01.2018 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Opět pěkný i když složitější případ. Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala v postavách.

12.11.2017 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Velmi pěkná kniha. Celkem i napínavá, dlouho jsem netušila, kdo je pachatel. Rovnou beru do ruky další díl. Doporučuji

30.10.2017 5 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Opět příběh, který nezklamal a splnil očekávání. Těším se vždy na každý díl série Milénium !!! Mohu opět jen doporučit.

05.10.2017 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Hezký příběh, snad ještě lepší než Dívka v ledu. Už se těším na další. Určitě doporučuji! !!

28.09.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Pro mě nový autor, ale jsem příjemně překvapená. Příběh byl napínavý až do samého konce. Pěkně, čtivě napsáno. Už se těším na další případ.

13.09.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Celkem pěkná kniha. Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala v postavách, ale pak byl příběh pěkný. Ten konec mě ale neuspokojil. Zůstalo to takové nevysvětlené a tím mě to trochu zklamalo.

06.09.2017 4 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Opět velmi napínavá kniha, jak jsem od této autorky očekávala. Ráda čtu detektivky, ve kterých se na pozadí odehrává i civilní příběh. Za mě super a doporučuji.

30.08.2017 5 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Leila Meacham

Velmi čtivý a napínavý příběh! Tentokrát jsem přečetla za 2 dny. Jen jsem čekala, že bude svázán s předchozími knihami ze série. Trochu nechápu, proč je kniha uvedena jaké 3. pokračování série, když s předchozími dvěma díly absolutně nesouvisí. Jinak ale pěkná kniha, kterou doporučuji.

23.08.2017 5 z 5

Sen o Somersetu Sen o Somersetu Leila Meacham

Opět velmi pěkně napsaná a zajímavá kniha. Sice jsme čekala, že bude navazovat na 1.díl a nakonec mu předchází

22.08.2017 5 z 5

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Opravdu velmi pěkná kniha, která si zaslouží nálepku bestseller. Hned se pouštím do čtení druhého dílu. Četlo se mi krásně, kniha hezky napsaná a já osobně mám rodinné ságy ráda.

16.08.2017 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Za sebe považuji tuto knihu za mnohem lepší než byla Zmizelá. Četla se lépe a vtáhla čtenáře do děje. Opět jsem ji zhltla velmi rychle a mohu jen a jen doporučit.

08.08.2017 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Celkem zajímavá kniha, ale přiznám se, že mi dost dlouho trvalo, než jsem se začetla. Dál jsem četla hlavně ze zvědavosti, jak to dopadne. Sice bestseller, ale četla jsem i lepší !!!

04.08.2017 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Opět velmi rychle přečteno - téměř jedním dechem. Zajímavé rozuzlení s otevřeným koncem. Za sebe určitě mohu doporučit.

01.08.2017 4 z 5