Heide Heide komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Velmi smutná kniha, přečetla jsem ji na jeden zátah, nešlo přestat. Hluboký dojem, doporučuji!!!

24.03.2024 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Nešlo přestat číst, hodně silný příběh. Doporučuji!

16.12.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Krásně napsaná kniha, zanechala hluboký dojem, stejně tak i druhý díl, který mám už také přečtený. Prostě pohlazení po duši...DOPORUČUJI!

08.09.2023 5 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Kniha se četla velmi dobře, má spád a napínavý děj. Prostě nešla odložit, hodnotím plným počtem, stojí za přečtení!

18.06.2023 5 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Sascha Rothchild

Kniha podle mého gusta, četla jsem se zájmem od začátku až do konce. Kdo nefandí psychologickým románům, ať ji nečte, pro mě ale výborná. Doporučuji!

09.04.2023 5 z 5

Přitažlivost planety Krypton Přitažlivost planety Krypton Jiří Mádl

Po knize Jiřího Mádla jsem sáhla ze zvědavosti, podobné knihy vůbec nečtu. Pokud mám hodnotit - styl psaní by mi vyhovoval, co se týká příběhu, něco tomu chybí. Celkově - dobrý první pokus, uvidíme jaká bude další kniha, pokud teda bude.

24.08.2022 3 z 5

Dítě „L“ Dítě „L“ Tammy Cohen (p)

Velmi dobrý psychothriller. Knihy podobného typu mám ráda a tato se četla velmi dobře. Až teprve ke konci jsem začla tušit jak příběh dopadne, prostě napětí až do konce. Doporučuji!

19.07.2022 5 z 5

Sekta Sekta Mariette Lindstein

Kniha mě vtáhla do děje, zajímavá hlavně prostředím, a tím, že autorka čerpá z vlastní zkušenosti. Doporučuji!

13.07.2022 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Celkem dobrá kniha, četla se dobře, napínavá až do konce, hluboký dojem ovšem nezanechala.

01.06.2022 4 z 5

Macecha Macecha Claire Seeber

Ráda bych napsala dobrá, odpočinková kniha s napínavým dějem, ale.... Jak už napsala jedna čtenářka pode mnou, třičtvrtě knihy se četlo velmi dobře, závěr to bohužel všechno pokazil. Hodnotím jako průměr.

22.02.2022 3 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Desátý kruh není špatná kniha. Nemohu říct, že by se mi nelíbila, přece jen jsem od Jodi četla lepší. Začátek mě bavil méně, poté se příběh rozběhnul a konec byl trochu uspěchaný. Celkově je ale kniha dost dobrá.

08.01.2022 4 z 5

Tajemství modrých dopisů Tajemství modrých dopisů Emily Bleeker

Ať mi odpustí všichni, kterým se kniha líbila. Za mě tedy průměr, příběh celkem zajímavý, ale moc překombinovaný a táhlý.

17.10.2021 3 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Tato kniha patří k tomu nejlepšímu, co jsem zatím od Jodi Picoult četla. Její styl psaní mi naprosto vyhovuje, baví mě a téma je vždy tak zajímavé, že se od knihy nemohu odtrhnout. Výborné čtení, hluboký dojem. Doporučuji!

11.09.2021 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Celkem dobrá kniha, měla spád i napětí. Zajímavý děj (hlavně díky postavě profesora bioinformatiky), bohužel nějak moc rychlý konec. I tak ale hodnotím knihu velmi kladně.

18.07.2021 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Kniha opět velmi dobrá, čtivá a napínavá. Závěr překvapující. Určitě stojí za přečtení.

05.03.2021 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Silný příběh, ještě dlouho si ho budu pamatovat. Psychologie jednotlivých postav dobře zpracovaná, kniha se mi četla velmi dobře, kdybych mohla, dám i šest hvězdiček.

28.12.2020 5 z 5

Dcera krále močálů Dcera krále močálů Karen Dionne

Příběh je jiný než vše, co jsem zatím četla. Co člověk, to názor, viz ostatní komentáře, za mě tedy velmi dobré, zajímavé čtení, doporučuji!

23.07.2020 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Dobře napsaná kniha, strhující příběh, za mě tedy - velmi dobré.

29.10.2019 5 z 5

Muž za zdí Muž za zdí Emma Angström

Čtivá, napínavá kniha se zajímavým dějem. Nic podobného jsem zatím nečetla. Za mě tedy pět hvězdiček.

07.09.2019 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Podle mě velmi dobrá kniha, četla jsem jedním dechem.

09.07.2019 5 z 5