hatuli hatuli komentáře u knih

Zloba Zloba Chris Carter

Teda to je jízda, za mne 5*****...skvělé, propracované,promyšlené, zatím nejlepší díl ze série.. Wow.. Skvělé a doporučuji!!

01.03.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

nezaujala,brak,přijde mi to jako přepsáno něco od jiné autorky :-) nebudu jmenovat.ale další díly jsem vrátila,nevím co na tom všichni mají.Dala jsem přečíst i máti,a ta taky nedočetla..Kdyby jsem knihu neměla půjčenou,ihned by letěla do koše..není to ani erotický román..chtělo se mi zvracet..Ta kniha nikomu nic nedá..

28.10.2014 odpad!

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět skvělý díl. Doporučuji.

04.10.2016 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Čte se jedním dechem,místy napínavá.Kniha určitě stojí za přečtení,krásný i oddechový příběh.

01.11.2014 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Je to docela nudná kniha,dočetla jsem ji jen kvůli tomu jak dopadne,ale autorka by se měla spíše věnovat psaní pro děti.Strika popisuje jako staršího padesátníka,ne třicátníka.Chybí představivost děje,jak by to mohlo být,nebo vypadat.Nudná ,rozvláčná kniha,vzbuzující lítost nad Strikovým osudem a trampoty s umělou nohou :-)

09.08.2014 1 z 5

Volání anděla Volání anděla Guillaume Musso

Skvělá, určitě stojí za přečtení. Od všeho něco, dobře napsaná, a ty skvělé výstižné citáty na začátku kapitol. Super..

06.02.2016 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Super, dobře se čte, skvěle napsané, určitě doporučuji.. St

25.01.2016 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Na knížku jsem se těšila,a nezklamala,ale ze začátku jsem se nudila,než jsem se začetla :-).Ale potom se to pěkně rozjelo,mohla být delší :-)

17.11.2014 4 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Souhlasím s Jizi, něco knize chybí, je to druhá kniha od autorky, první ani nezaujala, tu jsem po pár prectenych stránkách odložila..

24.08.2016 3 z 5

Pouta z pavučin Pouta z pavučin Markéta Harasimová

Detektivka dobrá, ale popis erotických scén mi tam moc nešel, chvíli vás to eroticky rozpalilo a místy až přehnaně rozepsany a potom zase rychle šup do tvrdé pracovní reality.Bud teda detektivka nebo erotický román, obojí se mi to bilo :-)..

28.05.2016 4 z 5

Není co ztratit Není co ztratit Rowan Coleman

Skvělá kniha, dobře se čte, od všeho něco.Sama jsem domácí násilí zažila, ne všichni mají to štěstí že najdou útočiště a ještě někoho s miliony na kontě a prince na bílém koni. Chválím, čte se sama :-)

28.03.2016 5 z 5

Deník Gréty Kaiserové Deník Gréty Kaiserové Klára Janečková

Tak jsem ráda že jsem ji konečně dočetla,hodně předvídatelná,čtivá,jednoduchá,ale nutí vás to aby jste ji co nejdříve dočetli a měli to za sebou :-)Krátké věty,jen u Turecka delší..Zase taková romantika to není.Přišlo jako kdyby to spisovatelka chtěla mít rychle napsáno..

13.11.2014 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Ze začátku mi přišla jako Hunger Games,ale pak se to rozjelo ,jako pohádka :-) ,připomíná mi to " Popelku ".Čtivé,milé ,místy jsem se i usmívala( takový výmaz :-) a měla jsem klid v duši :-) Tak uvidíme jestli Maxon,nebo Aspen :-)

04.11.2014 5 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Kniha je svěže ,vtipně, čtivě napsaná.Takový " Sex ve městě ",na dlouhé zimní večery..super.A na mne tam bylo málo "značek" :-) Opravdu jsem se bavila a zabila jedno odpoledne při " tiché domácnosti :-) "

02.11.2014 5 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

ani jsem nedočetla,ale seriál super :-)

30.10.2014 1 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Kniha mi přišla jako typický americký "akční " film,četla se dobře,ale už to mi to přišlo hodně přehnané :-)

30.10.2014 2 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Nezaujala mne,nedočetla jsem :-)

28.10.2014 3 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

jedním dechem :-)

Andělé strážní Andělé strážní Kristina Ohlsson

jedním dechem :-)

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

super..zatím nic lepšího ... :-)