Sex ve městě

Kdo z nás by alespoň jednou nechtěl nahlédnout do světa bohatých a slavných, podívat se do jejich přepychových bungalovů a – jen si to přiznejme! – jedním okem nakouknout do ložnice. Copak se tam asi tak odehrává? Divoké, bujné milování jako z erotického časopisu, anebo snad stejná manželská nuda jako kdekoli jinde? Candace Bushnellová pro nás tu pomyslnou špehýrku otevírá a pohled na milostná kolbiště svých bližních ještě svým zábavným a ironickým způsobem komentuje. Se svým příznačným humorem nám představí „mladé a krásné“ lidi, kteří táhnou z večírků do barů a klubů, v létě jezdí do přepychových přímořských letovisek a v zimě na lyže. Carrie, prototyp ztrápené mladé spisovatelky, hledá lásku výhradně na nesprávných místech, a ne vždy vychází všechno podle jejích představ. Její přítelkyně Samantha, Miranda a Charlotte jsou také nadšenými lovkyněmi mužů a vždy jsou ochotny posloužit velice konkrétními radami. Fotogenické krasavice se slepičími mozečky balí kdekoho, neurotické maminy se vychloubají svými otřesnými dětmi a příkladnými manžílky, a všechny dohromady zajímá jen jedno jediné – sex....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33525/sex-ve-meste-33525.jpg 1.9326

Sex ve městě 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, BB art

Sex and the City, 1996

Kniha Sex ve městě

gabriela05

Jako milovnice stejnojmenného seriálu inspirovaného touto knihou, jsem si chtěla knihu přečíst. Kniha je opravdu jiná než seriál. V knize jsou popsané různé povídky a příhody, objevují se tam postavy, která jsou i v seriálu, ale mají jiné povahy. Každopádně nemohu říct, že by mě kniha zklamala, četla se dobře.

Ayame420

Seriál znám nazpaměť. Nedám na něj dopustit. Kniha byla jedno velké zklamání, bohužel.

andy_nejedla
01. červnaodpad!

Raději zůstanu u filmů a seriálu Sex ve městě, kniha je fakt špatná.

Dejnau

Jelikož tenhle seriál či film miluji nejvíc ze všech, tak tahle “kniha” mě velmi zklamala.. A evidentně ne jen mě.. Jsem člověk, který humor miluje, ale zde jsem ho ani jednou nepotkala..
Za mě velký palec dolů.

milan.krimsky

Kniha na jejímž základě byl natočen stejnojmenný seriál o rozmazlených a bohatých VIP osob plná humoru i nezapomenutelných zážitků

hellena1523

Seriál mám hrozně ráda, a tak jsem celkem logicky sáhla i po knize. Četla jsem ji v době, kdy jsem si užívala telecí roky (čerstvých dvacet), seriál, film a soundtrack.
Samozřejmě jsem byla překvapená, protože jsem od knihy čekala něco jiného, ale nemůžu říct, že bych byla zklamaná. Byla jiná a některé pasáže velmi nudné, jiné mi naopak přišly dobré, vtipné. Já byla spokojená i s knižní předlohou, ačkoliv je jednou z těch, které dalece přesáhlo filmové/televizní zpracování.

Marla
25.06.2019

Nesmírně smutná a depresivní knížka o nepřiznaném stárnutí, samotě a rádobysvobodě, která se začíná postupem času měnit v klec, z níž není úniku. Nějak jsem nepochopila, v čem spočívá humor tohoto díla. Vím, že existuje seriál tohoto jména, ale jelikož jsem nikdy neviděla řádný díl, nemohu srovnávat. Dočetla jsem , ale při čtení jsem se usmála jen několikrát a s poslední stránkou jsem si docela oddechla, že mám dočteno.

katerina5544
19.05.2019odpad!

Odloženo po několika stranách.Nedá se absolutně číst a to seriál mám ráda.

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen
Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen