Sex ve městě

Sex ve městě obálka knihy
Mé hodnocení:

Kdo z nás by alespoň jednou nechtěl nahlédnout do světa bohatých a slavných, podívat se do jejich přepychových bungalovů a – jen si to přiznejme! – jedním okem nakouknout do ložnice. Copak se tam asi tak odehrává? Divoké, bujné milování jako z erotického časopisu, anebo snad stejná manželská nuda jako kdekoli jinde? Candace Bushnellová pro nás tu pomyslnou špehýrku otevírá a pohled na milostná kolbiště svých bližních ještě svým zábavným a ironickým způsobem komentuje. Se svým příznačným humorem nám představí „mladé a krásné“ lidi, kteří táhnou z večírků do barů a klubů, v létě jezdí do přepychových přímořských letovisek a v zimě na lyže. Carrie, prototyp ztrápené mladé spisovatelky, hledá lásku výhradně na nesprávných místech, a ne vždy vychází všechno podle jejích představ. Její přítelkyně Samantha, Miranda a Charlotte jsou také nadšenými lovkyněmi mužů a vždy jsou ochotny posloužit velice konkrétními radami. Fotogenické krasavice se slepičími mozečky balí kdekoho, neurotické maminy se vychloubají svými otřesnými dětmi a příkladnými manžílky, a všechny dohromady zajímá jen jedno jediné – sex....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33525/sex-ve-meste-33525.jpg 1.9337

Sex ve městě 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, BB art

Sex and the City, 1996

Kniha Sex ve městě

SSTknihy

Snažila jsem se být objektivní a nedívat se na knihu perspektivou oblíbeného seriálu, ale přiznávám, že „fascinující, frivolní a fantastické“ mi to tedy vážně nepřipadalo. Snad k tomu přispěl fakt, že kniha vyšla už v roce 1996 a z dnešního pohledu je poněkud zastaralá. Navíc je to spíš jen takový kaleidoskop krátkých příběhů s přehlídkou většinou otravných a nesympatických postav, které se čtenáři míhají před očima rychlostí blesku. Chlast, drogy a sem tam i nějaký ten sex. Jinak vlastně nuda.

PetraN17

Knížka mi nepřišla vůbec špatná na to, že je zařazena mezi nejhůře hodnocené knihy. Seriál se v ní dá rozpoznat dobře a musím se přiznat, že jsem četla mnohem větší blbiny s mnohem lepším hodnocením :)))

Aerine
31.12.2020odpad!

Seriál mám ráda, kniha je úplný blábol. V jedné kapitole se vystřídá x postav bez jakékoli souvislosti, věty jsou kolikrát syntakticky nesmyslné, kniha nemá žádnou dějovou linii, postavy jsou nesympatické, pro jejich vykreslení stačí jméno, věk, povolání a sexuální orientace.
Klobouk dolů scenáristovi, že z takové blablaminy dokázal vytvořit fungující seriál a ještě celkem fungující dva filmy.

gabriela05
22.08.2020

Jako milovnice stejnojmenného seriálu inspirovaného touto knihou, jsem si chtěla knihu přečíst. Kniha je opravdu jiná než seriál. V knize jsou popsané různé povídky a příhody, objevují se tam postavy, která jsou i v seriálu, ale mají jiné povahy. Každopádně nemohu říct, že by mě kniha zklamala, četla se dobře.

Ayame420
06.06.2020

Seriál znám nazpaměť. Nedám na něj dopustit. Kniha byla jedno velké zklamání, bohužel.

andy_nejedla
01.06.2020odpad!

Raději zůstanu u filmů a seriálu Sex ve městě, kniha je fakt špatná.

Dejnau
29.03.2020

Jelikož tenhle seriál či film miluji nejvíc ze všech, tak tahle “kniha” mě velmi zklamala.. A evidentně ne jen mě.. Jsem člověk, který humor miluje, ale zde jsem ho ani jednou nepotkala..
Za mě velký palec dolů.

milan.krimsky
21.01.2020

Kniha na jejímž základě byl natočen stejnojmenný seriál o rozmazlených a bohatých VIP osob plná humoru i nezapomenutelných zážitků