HanulkaK. HanulkaK. komentáře u knih

Prasklina Prasklina Sharon J. Bolton

Knihy této autorky mě obvykle hodně baví a nemůžu se od nich odtrhnout, nicméně tahle byla dost průměrná.

30.12.2021 3 z 5

Dcera říše Dcera říše Louise Fein

Přečteno jedním dechem...

27.09.2021 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Hodně moc mě bavila, žádný krvák, příjemné tempo, hezky jsem si u ní odpočala. Rozhodně si přečtu i další díly ze serie Bergman.

31.05.2021 5 z 5

Co to tam mám? Co to tam mám? Camille Laurans

Knížka je napsaná velice mile, příjemně, určitě se k ní se synem budeme vracet. Vůbec nechápu negativní komentáře, které se k ní objevily.

14.05.2021 5 z 5

Greenwich Park Greenwich Park Katherine Faulkner

Super, tenhle závěr jsem opravdu nečekala.

12.05.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Trochu slabší díl, nejvíc mě začal bavit až u konce, každopádně další pokračování si určitě přečtu.

11.04.2022 3 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Přečteno za dva dny, výborná oddychovka.

29.03.2022 4 z 5

Hastrman Hastrman Miloš Urban

Audio verze naprosto úžasná, ale nečekala jsem, že bude tak smutná.

22.12.2021 5 z 5

Jako prví jsem od autorky četla Ninu a Alžbětu, které mne oslovily víc, ale i tahle kniha byla zajímavá a líbila se mi, místy ale taková unylá... Ale moc oceňuji popisy Plzně za války, do Continentalu se chystám, abych viděla obraz Eugenie :-) Ale chtěla bych vědět, co bylo s Eugenií dál, jak pokračoval její život v Americe a co se stalo s dětmi...

10.06.2021 4 z 5

Sekta Sekta Martin Goffa

Lepší, než jsem čekala, sice ne úplně překvapivé, ale čtivé, aktuální a až mrazivě reálné.

24.02.2021 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Opravdu super, bavila mě víc než než Bryndza, nebyla plná brutálních detailů. Moc se těším na pokračování.

30.01.2021 5 z 5

Pustina Pustina Stina Jackson

Ještě lepší než autorčina předchozí kniha, těším se na další. Nepředvídatelný závěr, opravdu výborné.

02.01.2021 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Úžasná kniha.

14.12.2020 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Super, nemohla jsem se odtrhnout.

28.01.2020 5 z 5

Balada pro Emily Balada pro Emily Jarmila Stráníková

Knížka byla opravdu... chytlavá... už dlouho jsem žádný horor nečetla, ale od téhle knihy jsem se opravdu nemohla odtrhnout, skvělá oddechovka.

10.01.2024 5 z 5

Prameny Vltavy Prameny Vltavy Petra Klabouchová

Naprosto skvělé...

25.06.2022 5 z 5

Tajemství prachu a krve Tajemství prachu a krve Anna Beatrix Bártová (p)

Výborná oddychovka, dokonce mě nalákala po letech na návštěvu Krumlova. Jen mě rozčilují zbytečné překlepy, to to před vytisknutím nikdo neprojede...?

27.01.2022 4 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Snad bude i pátý díl...

24.10.2021 5 z 5

Stezka mrtvých Stezka mrtvých Sara Blædel

Skvělé, hned si objednám další díly.

08.09.2021 5 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

No, nic moc, hrozně překombinované... Nutila jsem se, abych ji dočetla, první polovina mě bavila, ale pak už jsem se těšila, až dočtu.

01.08.2021 2 z 5