Hanjimka Hanjimka komentáře u knih

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Měsíční kroniky se mi líbily, tohle už bylo ke konci pro mě trochu trápení. Asi už nejsem cílovou skupinou :-D

08.10.2021 4 z 5

Plechový bubínek Plechový bubínek Günter Grass

Podivný příběh podivného chlapce až muže. Čteno jako audiokniha.

19.09.2021 3 z 5

Sabriel Sabriel Garth Nix

Jsem fanouškem fantasy, ale tohle mě tedy moc nenadchlo, nešlo mi začíst a knihu jsem odložila nedočtenou. Třeba se k ni jednou vrátím.

08.09.2021 3 z 5

365 + 1 příběh strážníků z Přerova 365 + 1 příběh strážníků z Přerova Miroslav Komínek

Asi před rokem se ke mě dostal blog městské policie z Přerova. Strávila jsem čtením mnoho veselých, ale i poučných rán. Když se rozkřiklo, že autor uvažuje nad vydáním knihy, neváhala jsem ani minutu. Děkuji panu Komínkovi za zlepšení mnoha dní čtením blogu a knížky. Super ilustrace jsou příjemný bonus k četbě.

06.09.2021 5 z 5

Milostný dopis klínovým písmem Milostný dopis klínovým písmem Tomáš Zmeškal

Posloucháno jako audio kniha, ze které mám smíšené pocity.

06.09.2021 3 z 5

Žít jako single Žít jako single * antologie

Slabé povídky za mě v audioverzi.

31.08.2021 2 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Tuto autorku mám velmi ráda. A tohle je tedy parádní čtení. Knihy, knihovnice, romantika, napětí a ten konec :-D, co víc si přát.

31.08.2021 5 z 5

Skleněný zvěřinec Skleněný zvěřinec Tennessee Williams (p)

Posloucháno jako audio, krátký ale jímavý příběh.

24.08.2021 4 z 5

Snílci Snílci Karen Thompson Walker

Celkem aktuální nápad, jen trochu nedotažený konec.

23.08.2021 3 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Dočtena jedna super série.

12.08.2021 5 z 5

O rackovi a kočce, která ho naučila létat O rackovi a kočce, která ho naučila létat Luis Sepúlveda

Krásný příběh pro děti malé i dospělé. Já poslouchala jako úžasně namluvenou audioknihu.

31.07.2021 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Oddychové čtení s trochou erotiky a humoru na léto. Mě tedy četla audioknihu Sára Saudková.

20.07.2021 3 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Znám úžasný klasický film s tou nejkrásnější ženou. Tak jsem zkusila audio knihu přečtenou nádhernými hlasy Hany Maciuchové a Jiřího Adamíry. Krásný zážitek i když uznávám že příběh je pro mě slabší.

17.06.2021 4 z 5

Pán ledové zahrady Pán ledové zahrady Jarosław Grzędowicz

Nápadité, ale tak nějak jsem očekávala víc. Chvílemi jsem se trochu ztrácela v ději. Zkusím 2 díl, jestli se to nějak posune.

16.06.2021 4 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Posloucháno jako audiokniha. Malinko mě mátly časové skoky, i když jsou pro děj pochopitelné. Krásně jsem si u poslouchání odpočinula a přenesla se do jiných končin světa.

06.06.2021 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Dva uplně rozdílní a přesto stejní kluci na soukromé škole. Příběh se mi líbil.

04.06.2021 4 z 5

Hodně smíchu a pár slz Hodně smíchu a pár slz Blanche Caffière

Popis života, přátel i rodiny jedné z mých nejoblíbenějších spisovatelek. Po knížkách od Betty sahám pokud je mi nejhůř. Stačí pár stránek a život je hezčí. Tady jsem se o ni dozvěděla zase něco víc. audio kniha .

25.05.2021 4 z 5

Tajemná zahrada Tajemná zahrada Frances Hodgson Burnett

Ač již dávno nejsem cílovou skupinou této knihy, jsem absolutně nadšená, spokojená a dojatá. Je to nádherný příběh, který mě dojal, rozesmál i přinutil k zamyšlení. 5 hvězdiček je málo. Jak je možné, že se ke mě, knihomolovi od doby co jsem se naučila číst, tahle kniha nedostala?

23.05.2021 5 z 5

Denník morového roku Denník morového roku Daniel Defoe

Audiokniha na Vltavě. Až příliš podobné dnešní Covidové době.

19.05.2021 4 z 5

Střevo není tabu Střevo není tabu Giulia Enders

Vtipně a při tom poučně napsaná knížka o tom co máme každý a co máme rádi když dobře funguje.

16.05.2021 4 z 5