Hania932 Hania932 komentáře u knih

Grey Grey E. L. James (p)

Jamie Dornan je můj oblíbený herec. A proto jsem si zamilovala i Christiana Greye. Knížka se mi strašně líbila. Viděla jsem film a vždycky mě zajímal jeho pohled, pocity. Takže mě se knížka moc líbila. Hezky se četla, bylo zajímavá, vzrušující a taky plná očekávání. Rozhodně doporučuji všem kdo mají rádi Christiana Greye♥

20.05.2018 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Tak konečně jsem jí dočetla. Musím říct že toto je první kniha od Jojo která mi dělala problém. První část knihy jsem přečetla za jeden večer, bylo to velmi poutavé, zajímavé. Avšak druhá část knihy pro mě byla docela zklamání. Ze začátku mě to vůbec nebavilo. Musela jsem se nutit abych to četla. No ale nakonec jsem se přece jen začetla. Konec knihy byl velmi napínavý, a nečekaný. Líbil se mi takový ten převrat.
Takže nakonec. Kniha bylo zajímavá líbil se mi pohled dvou dívek z jiných dob, bylo tam hodně tajemství a takové té nejistoty. A ještě ty dopisy a úryvky z deníků to bylo něco pro mě.
Takže za mě hezké, jednoduché čtení.

03.05.2018 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Velmi krásná a zajímavá knížka! Postavy ze Selekce miluju a toto bylo příjemné čtení.

15.04.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Když jsem se dívala na film musela jsem ho v půlce vypnou protože pro mě byl příběh pomatený a nepochopitelný. Ponějaké době jsem si řekla že si přečtu knihu a já musím říct že jsem nadšená! Kniha se velmi dobře čte. Je zajímavá, dramatická a napínavá od začátku do konce! A ten konec? No to jsem teda vůbec nečekala. Za mě velmi dobrá a napínavá kniha! A teď když už ten příběh chápu tak se těším až se znovu podívám na film. :D

12.04.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

"Ano, slečna Hanička jsem byla kdysi já. Ale pak jsem se stala žlutou hvězdou, transportím číslem sedmdesát devět, přechodnou obyvatelkou Terezína a nakonec šestimístným číslem v Osvětimi."

Tahle kniha ve mně vyvolává pocity všeho druhu. Jsem naštvaná, smutná, veselá a překvapená. Strašně silný příběh.Můžu říct že jsem už četla knížky s tématikou války a Židů, ale žádná opravdu žádná kniha mě tak nesebrala jako tato kniha. Autorce se kniha velmi povedla. Bylo to čtivé, zajímavé a poutavé. Nemám co bych knize vytkla. A myslím si že tohle rozhodně stojí za přečtení!

07.04.2018 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Tak můj první a ještě k tomu český LGBT román za mnou. A já musím říct že jsem nadšená! Bylo to romantické, smutné, dramatické..Bylo tam plno slov, citů. Knížka se mi strašně líbila, a doufám že si od autora přečtu další knížku. Vřele doporučuji! ♥

29.03.2018 5 z 5

Alenčina noční můra v Říši divů Alenčina noční můra v Říši divů Jonathan Green

Pro mě asi nic moc. Strašně se mi zalíbil obal a říkám si to musí být úžasná knížka, ale jak se říká nesuď knihu podle obalu.A když mi knížka přišla tak jsem se těšila až si jí přečtu ale po přečtení z ní upřímně moc nadšená nejsem. Tento typ knížky není nic pro mě. Ale musím uznat že je to moc pěkný nápad a jsou tam krásný obrázky. Ale třeba se někdy ke knize za nějakou tu dobu vrátím.

24.03.2018 3 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Vůbec nevím co o této knize říct. Je hořkosladká a já si jí naprosto zamilovala. Knížka je plná chutí a myslím si, že každýmu zachutná. Je to něco jako pohlazení. U některých věcích jsem se hodně zamyslela a můžu říct že kniha mi změnila pohled na lidi, na svět a hlavně MĚ. Uvědomila jsem si spoustu věcí a to jen díky této knížce. Kniha pro mě z nějaké důvodu hodně znamená. Najdu v ní útěchu a podporu a když se cítím pod psa tak se k knížce strašně ráda vracím♥

23.03.2018 5 z 5

Průšvihářky Průšvihářky Jacqueline Wilson

Velmi povedená knížka. Čtivá, jednoduchá a zábavná. Pro mě oddechové a příjemné čtení. :)

Akorát mě trochu naštval konec že nevím jak to nakonec dopadne s Lindo. Jestli se s Mandy setká, a jaká bude její pěstounská rodina. Autorka ten konec mohla prodloužit.

20.03.2018 4 z 5

Když víš, jak voní vítr Když víš, jak voní vítr Olga Chytková

Hezká a oddechová knížka. Knížka neurazí a ani nezklame. Příběh o lásce ke koním. Určitě doporučuji:)

18.03.2018 5 z 5

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Když jsem tuhle knihu vyděla v knihkupectví tak jsem si říkala že to bude nějaký hezký román, ale to jsem se asi spletla. Kniha je o dobrodružství, přátělství ale také i o lásce a věrnosti. Je tam magie, tajemství a odvaha a to se mi velmi líbilo. A já musím říct že pro mě to byla příjemná a hezká kniha. Hezky se četla. A bylo tam tolik napínavých částí že vás to nutilo číst dál. Kniha mě bavila od začátku až do konce. Takže já knihu hodnitím 5 hvězdičkami. A určitě stojí za přečtení! :)

17.03.2018 5 z 5

Šílený deník! Šílený deník! Marie Hohlová

Taková oddechová "knížka". Hezky se s tím zabavíte a i u toho může být zábava. :)

15.03.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Další kniha od Jojo za mnou, a musím říct že mě spisovatelka mile překvapila! Koně miluju a proto jsem příběh uplně "žrala". Je to hezká, oddechová knížka. Každou chvilku se v knížce něco děje. A ten konec? Nádhera! Takový konec jsem nečekala. I když koně třeba nemáte rádi tak i přesto se vám kniha určitě zalíbí. :) Akorát co mi na knize vadilo byla ta francouzština. Musela jsem si to překládat z čehož jsem moc nadšená nebyla. Ale i přesto dávám pět hvězdiček. ♥

A taky vám přijde že Sarah je stejná jako Lili ( z knihy Život po tobě) ? Mně přijde že jsou si docelá podobné. :D Sarah najednou zmizí a nikomu nic neřekne a to samé i Lili. A nebo obě byly nějak sexuálně oběžovány. A nakonec se všechny problémy vyřeší a budou všichni šťastní. Třeba jsem jediná komu to tak připadá ale autorka Sarah a Lili tak nějak stejnak popsala v činech.

14.03.2018 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Krásná knížka. Krásný a smutný, emociální příběh. Miluju film a knihu jsem si také zamilovala. Líbí se mi styl psaní, citáty, pocity. Opravdu nemám co bych knize vytkla. Velmi hezky se čte slova se čtou uplně sama. Na Hazel a Guse rozhodně nezapomenu. Jejich příběh bude už navždy v mé paměti a srdci. Knížku si určitě přečtu znova!

27.02.2018 5 z 5

Ten den jsem se rozhodl zemřít Ten den jsem se rozhodl zemřít Jonathan Destin

Tahle kniha má velmi, velmi silný příběh. Stačil mi jeden den a knihu jsem měla přečtenou. Příběh Jonathana mě sebral. Je příšerné jak se dokážou lidé chovat a dokážou člověk dohnat k sebevraždě. Vážím si Jonathana že se s námi o svůj příběh podělil a má můj velký obdiv. A každý kdo toto prožívá by se neměl bát to říct. A ti kteří někoho šikanují nebo se posmívají jsou jen zbabělci a měli byse nad tím zamyslet. Rozhodně silná a emoční kniha a rozhodně to stojí za to si to přečíst.

25.02.2018 5 z 5

Zázraky z nebe Zázraky z nebe Christy Wilson Beam

Velmi silná a krásná knížka. Knížka se hezky čte a není nijak náročná. Od této knihy jsem moc nečekala ale kniha mě velmi překvapila. Hezké a příjemné čtení :) A už se těším až se podívám na film☺

24.02.2018 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Další úžasná knížka od Jojo. Příběh mě velmi zaujal. Miluju delfíny a verliby a proto se mi příběh líbil ještě víc. Byl to velmi krásný děj o lásce, trápění. Bylo tam hodně převratů, což se mi velmi líbilo. Když jsem tuto knihu dostala tak jsem si říkala že to bude nějaká kravina a kniha je úplný opak.
Velmi zajímavý příběh. Upřímně u konce jsem se rozbrečela protože to bylo tak dojemné! Jojo určitě nezklamala, a určitě si přečtu další knihu! ☺

19.02.2018 5 z 5

První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? Mitch Albom

Pro mě asi velké zklamání. Kniha mě nebavila, a byla nudná.

10.02.2018 odpad!

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Páni! Od této knihy jsem moc neočekávala. Ale teď můžu říct že kniha je skvělá! Četla jsem že v kniha je nudná, nic se v příběhu neděje atd. To není ale pravda. Tohle jsem vůbec nečekala. Kniha mě velmi bavila. Zbožňuju Lou a líbil se mi její vztah se Samem, a to jak se vyrovnávala s Willovou smrtí. Hezká, zajímavá, procítěná. Za mě super kniha a doporučuji.
A doufám, že brzy bych se mohla dočkat i filmu.♥

06.02.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásná a dojemná knížka! Ze začátku jsem knihu nechtěla číst protože znám film nazpamět. Ale kniha mě velmi překvapila. Stejný příběh ale jiné události, pocity a činy. Takže za mě super. Všem doporučuji. A hlavně se nenechte odradit od toho že znáte film, kniha vás mile překvapí. Jednoduché a příjemné čtení. ♥

27.01.2018 5 z 5