Zázraky z nebe

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dojemný, skutečný příběh devítileté nemocné Annabel z Texasu poutavě líčí její nebezpečnou nehodu, cestu do nebe a záhadné zmizení příznaků vážné chronické choroby. Annabel Beamová kvůli vzácné a nevyléčitelné poruše trávicího traktu, která jí od pěti let bránila vést život normálního zdravého dítěte, strávila většinu dětství po nemocnicích a ordinacích specializovaných lékařů. Jednoho zimního dne, když jí bylo natolik dobře, že si mohla hrát venku se svými sestrami, spadla z výšky deseti metrů do starého dutého stromu. Pád mohl skončit smrtí nebo ochrnutím, ona však nepochopitelně vyvázla bez jediného škrábnutí, a navíc se navzdory všem vědeckým prognózám z chronické choroby vyléčila… Tato knížka změní váš pohled na svět kolem nás, posílí vaši víru v Boha a život po životě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292586/zazraky-z-nebe-Jfl-292586.jpg 4.156
Žánr
Literatura světová, Romány, Duchovní literatura
Vydáno, Noxi
Orig. název

Miracles from Heaven, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Zázraky z nebe

Přidat komentář
sikope
26. února

Dojemný příběh, ale vzhledem k tomu, že nejsem věřící člověk, kniha ve mě nezanechala očekávané pocity.

Lassie24
15.06.2020

Takto zhruba vypadá realita rodiny, která má doma několik dětí, z nichž jedno je chronicky vážně nemocné. Prožíváme podobný příběh, ve kterém se objevil zázrak (u nás ne přímo uzdravení, ale návrat k téměř normálnímu životu). Kniha se četla hezky a konec člověka donutil zamyslet se nad tím, že máme být za co vděční a jaké štěstí je mít možnost žít "jen" úplně obyčejný život.


bosorka78
11.03.2019

Pěkný, dojemný příběh.

speciale88
11.01.2019

Silný příběh dle skutečné události. Nedokážu si představit něco takového prožít. Obdivuji rodiče za jejich sílu toto celé zvládnout.

Hania932
24.02.2018

Velmi silná a krásná knížka. Knížka se hezky čte a není nijak náročná. Od této knihy jsem moc nečekala ale kniha mě velmi překvapila. Hezké a příjemné čtení :) A už se těším až se podívám na film☺

ANATS
13.01.2018

Velmi spontánní a hlavně citlivý a silný příběh sepsaný na základě skutečné události. Příběh, který se mě velmi dobře četl...víra k Bohu, naděje, láska...to vše zde najdete.
Možná to je náhoda, možná ne, že jsem sáhla po této knížce v době, kdy i já chci věřit v určitou naději.
Kdo věří, pochopí.
Kdo nevěří, pro něj je čtení této knihy, ztrátou času.

"Život by neměl být cestou ke hrobu se záměrem dorazit bezpečně v krásném a zachovalém těle. Lepší je přisvištět tam po zadku, v jedné ruce čokoládu, v druhé Martini, tělo nadranc zhuntované a vesele zvolat: Fíha, to byla jízda ! "

v.kalabova
19.12.2017

Opět jsem byla trochu skeptická. Nicméně, kniha mě vtáhla do děje, přečetla jsem jí celkem rychle. Kniha nenásilně popisuje cestu dívenky za uzdravením, ale nikomu nic nevtírá. Nikoho nepřemlouvá, nikoho neunavuje odbornými termíny nebo vírou, která je v knize dost podstatná. Za mě krásná kniha, silný příběh, jde z ní cítit neuvěřitelná láska a silné pouto rodiny a víry.

Anna 13
07.10.2017

Když jsem viděla film natočený podle této knihy, podle tohoto skutečného příběhu, nemohla jsem uvěřit tomu, co se stalo a velmi to otřáslo mými dosavadními přesvědčeními.
Po knize jsem sáhla v pesimistické náladě. Trochu mi příběh připomněl, jak moc bych si měla vážit zdraví a rodiny a "obyčejného života". Kniha je napsána velmi procítěně a s velkou láskou a vděčností. Je strašně těžké tomu uvěřit, neboť se takovéhle zázraky vzpírají úplně všemu: fyzice, biologii,... Zdá se to nemožné a přesto se to stalo. Malá hrdinka Anna není jedinou osobou, u které doktoři diagnostikovali spontánní remisi. Jsem za ni ráda, ale myslím na tu spoustu dalších nemocných dětí a lidí, kterým se zázraky nedějí...
A pak také velmi přemýšlím o tom, jak vlastně malá Annabelle popisovala nebe a Boha. Chtěla bych, ale odmítám této verzi uvěřit... :(

1