Zázraky z nebe

od:


KoupitKoupit eknihu

Dojemný, skutečný příběh devítileté nemocné Annabel z Texasu poutavě líčí její nebezpečnou nehodu, cestu do nebe a záhadné zmizení příznaků vážné chronické choroby. Annabel Beamová kvůli vzácné a nevyléčitelné poruše trávicího traktu, která jí od pěti let bránila vést život normálního zdravého dítěte, strávila většinu dětství po nemocnicích a ordinacích specializovaných lékařů. Jednoho zimního dne, když jí bylo natolik dobře, že si mohla hrát venku se svými sestrami, spadla z výšky deseti metrů do starého dutého stromu. Pád mohl skončit smrtí nebo ochrnutím, ona však nepochopitelně vyvázla bez jediného škrábnutí, a navíc se navzdory všem vědeckým prognózám z chronické choroby vyléčila… Tato knížka změní váš pohled na svět kolem nás, posílí vaši víru v Boha a život po životě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/292586/zazraky-z-nebe-Jfl-292586.jpg 4.241
Orig. název:

Miracles from Heaven (2015)

Žánr:
Literatura světová, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Noxi
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Přidat komentář
speciale88
11. ledna

Silný příběh dle skutečné události. Nedokážu si představit něco takového prožít. Obdivuji rodiče za jejich sílu toto celé zvládnout.

Hania932
24.02.2018

Velmi silná a krásná knížka. Knížka se hezky čte a není nijak náročná. Od této knihy jsem moc nečekala ale kniha mě velmi překvapila. Hezké a příjemné čtení :) A už se těším až se podívám na film☺

ANATS
13.01.2018

Velmi spontánní a hlavně citlivý a silný příběh sepsaný na základě skutečné události. Příběh, který se mě velmi dobře četl...víra k Bohu, naděje, láska...to vše zde najdete.
Možná to je náhoda, možná ne, že jsem sáhla po této knížce v době, kdy i já chci věřit v určitou naději.
Kdo věří, pochopí.
Kdo nevěří, pro něj je čtení této knihy, ztrátou času.

"Život by neměl být cestou ke hrobu se záměrem dorazit bezpečně v krásném a zachovalém těle. Lepší je přisvištět tam po zadku, v jedné ruce čokoládu, v druhé Martini, tělo nadranc zhuntované a vesele zvolat: Fíha, to byla jízda ! "

v.kalabova
19.12.2017

Opět jsem byla trochu skeptická. Nicméně, kniha mě vtáhla do děje, přečetla jsem jí celkem rychle. Kniha nenásilně popisuje cestu dívenky za uzdravením, ale nikomu nic nevtírá. Nikoho nepřemlouvá, nikoho neunavuje odbornými termíny nebo vírou, která je v knize dost podstatná. Za mě krásná kniha, silný příběh, jde z ní cítit neuvěřitelná láska a silné pouto rodiny a víry.

Anna 13
07.10.2017

Když jsem viděla film natočený podle této knihy, podle tohoto skutečného příběhu, nemohla jsem uvěřit tomu, co se stalo a velmi to otřáslo mými dosavadními přesvědčeními.
Po knize jsem sáhla v pesimistické náladě. Trochu mi příběh připomněl, jak moc bych si měla vážit zdraví a rodiny a "obyčejného života". Kniha je napsána velmi procítěně a s velkou láskou a vděčností. Je strašně těžké tomu uvěřit, neboť se takovéhle zázraky vzpírají úplně všemu: fyzice, biologii,... Zdá se to nemožné a přesto se to stalo. Malá hrdinka Anna není jedinou osobou, u které doktoři diagnostikovali spontánní remisi. Jsem za ni ráda, ale myslím na tu spoustu dalších nemocných dětí a lidí, kterým se zázraky nedějí...
A pak také velmi přemýšlím o tom, jak vlastně malá Annabelle popisovala nebe a Boha. Chtěla bych, ale odmítám této verzi uvěřit... :(

AndreaP.
25.08.2017

Mám ráda knihy podle skutečnosti, mají pro mě pak ještě silnější podtext. Tento příběh je silný, je to vyprávění mámy o nemoci své dcery a následném zázraku. Kniha je dosti protkaná Bohem, ale to je u takové knihy pochopitelné. Kniha se čte velmi rychle, dobře se mi v ní orientovalo, prolínání více časových pásem mě zde vůbec nerušilo. Dávám 3,5 hvězdy.

Beky
29.06.2017

Čtivé, to ano... Silný příběh, možná i pravdivý, ale čekala jsem od toho trochu víc ...

misaa.p
21.06.2017

Nádherný příběh. Za posledních několik měsíců asi nejlepší kniha, kterou jsem přečetla. Není to jako klasický příběh nemocného dítěte, u kterého by vám tekly slzy každou druhou stránku lítostí. Naopak. Kniha je často psaná úsměvně a s neuvěřitelnou lehkostí, i přesto, že se jedná o těžce nemocné dítě. Jelikož je to příběh dle skutečné události, které zbožňuji, každý, kdo alespoň tuší, co obnáší starost o nemocného či jinak znevýhodněného člena rodiny, s touto rodinou velice soucítí. Krásná kniha a brzy se chystám na filmové zpracování, které mě doufám nezklame.

veronika0382
13.03.2017

Doporučuji! Když jsem dočetla knihu, hned jsem si pustila filmové zpracování, které bylo podle této knihy a života rodiny natočeno. Jak už to tak bývá – kniha je o něco lepší než film, ale obojí je výborné. Na zfilmování se vám určitě bude líbit konec, kde jsou rodinné záběry skutečné rodiny Beamových, včetně domu, zahrady a toho osudného stromu. „Ti, kteří věří, vysvětlení nepotřebují. Těm, kdo nevěří, žádné vysvětlení nepomůže.“

Liduhorse
27.02.2017

Viděla jsem film, ten byl mimochodem úžasný a chystám se číst knihu!

mmmisulka.r
16.02.2017

Jsou knihy, které vaším životem jen proplují a za pár dní zapomenete o čem vlastně byly. Pak jsou tu ty, na které nezapomenete nikdy. Toto je jedna z nich. Nebojte se náboženské tématiky, tato kniha za to stojí.
Recenze v záložkách - Knižní deníček

jarrmilla
20.12.2016

úžasná

zralok.av
19.08.2016

Protože je to skutečný příběh, tak je zde vidět, jak obtížné je starat se o někoho těžce nemocného z psychické, finanční a časové stránky. Všichni, kdo mají štěstí a nemají nikoho tak vážně nemocného, si jistě dokáží představit, jak je to obtížné. Až po přečtení této knihy (nebo pokud máte někoho takto nemocného) můžete tvrdit, že to víte.

Kniha se mi líbila, četla se mi rychle a příběh byl opravdu zázračný. Myslím si, že ten, kdo není křesťan se jím po přečtení tohoto titulu možná i stane. :-)))
Kniha v sobě má takové poselství, podle mě se nám autorka snažila říci: Nepřestávějte věřit i když už to bude bez naděje, protože vaše modlitby budou za nějaký čas vyslyšeny.
Mám i něco, co bych knize vytkla a to je již zmiňovaný seznam léků a všech možných vyšetření, kterými si malá Annabel musela projít. Když se tak zpětně zamyslím, tak mi na knize ještě trochu vadilo, jak se autorka vracela do minuosti (prolínalo se tak více časových období), ale po nějaké době jsem si na to zvykla, jen jsem se vždy musela zorientovat, na co to vlastně navazuje.
Tomuto titulu bych dala 4* z 5.
Celá recenze na mém blogu: https://blaznivyknihomol.blogspot.cz/2016/08/je-nebe-skutecne.html?m=1

misbyxo
28.07.2016

Hezky napsaná, jednoduchá knížka se silným příběhem. Líbilo se mi že se střídali pasáže z minulosti, kde bylo vidět jak Annina nemoc ovlivňovala život jejich rodiny a jak závažné to bylo, a z přítomnosti které byly vážně skvělé. Líbilo se mi že to bylo z pohledu matky, která popisovala všechny faktory- peníze, manželský vztah, rodinný vztah a jak se chovali i k ostatním dcerám, pomoc od přátel.. Tahle knížka je dost o víře k bohu.. vlastně celá knížka, což pro některé nevěřící může být trošku riziko, ale mně to nedělalo problém a líbilo se mi to i tak..

Vážně mě překvapilo když jsem si v poděkování přečetla že tato knížka je podle pravdivé události které se autorce stala. 5*