Šílený deník!

Šílený deník! https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343550/bmid_sileny-denik-jhr-343550.jpg 5 7 4

Cítíte se občas neúspěšná, tlustá, nepochopená? Pište deník! Je přeci jasné, že nemůžete vyhovět každému, natož pak sobě. Změňte to a zamilujte se aspoň trochu do sebe! Zkuste se pro jednou vykašlat na mínění druhých a začněte měřit podle svých měřítek. Máte-li nastavenou laťku, zahoďte ji. Buďte raději kreativní, přistupte ke svým nedostatkům i přednostem originálně! Právě k tomu vám pomůže tenhle deník. Je to skvělá inspirace, nakopne vás, pobavíte se s ním a navíc díky němu zažijete mnohá životní minidobrodružství, o kterých se vám nesnilo.... celý text

XenasChakram
17.01.2020 5 z 5

výborná věc, pokud se chcete vyřádit, vyvztekat a čmárat si. Výborná na odreágovaní a pocit něco likvidovat. Super věc!

Hania932
15.03.2018 5 z 5

Taková oddechová "knížka". Hezky se s tím zabavíte a i u toho může být zábava. :)

Kulibrnda
02.01.2018 5 z 5

Rozbalila jsem pod stromečkem a musím uznat, že už hodinu pobaveně listuji a nemůžu se rozhodnout, kde začít :D Tolik nápadů, jak knihu zlikvidovat a nechat ventilovat své emoce! Za mě palec nahoru, tohle mě bude bavit. Jen si nejsem jistá, zda zvládnu ten pokyn, aby knížka byla nadělena opět pod stromeček. Bojím se, že už nebude ve stavu, kdy by se dala zabalit, leda ji obřadně zamést do krabice a její ostatky v krabici zabalit pod stromek. Tak uvidíme :D

Chensie
27.06.2017 5 z 5

Kreativnější verze Destrukčního deníku pro dospělé, kteří si nemají náladu na hodiny výtvarné výchovy. U Šíleného deníku není potřeba hromada pastelek a dalších malířských zbytečností, na které prostě dospělí nemá čas a náladu, postačí vám vaše emoce, osobnost a nálada se vybouřit nebo spíše vypovídat. Za mě rozhodně působivější než titul Kerry Smith, který mi nevyhovuje.

2017  94%Šílený deník!
2017  70%Deník šíleného puberťáka