hanča34 hanča34 komentáře u knih

Stárnu a užívám si - Deník zralé ženy Stárnu a užívám si - Deník zralé ženy Virginia Ironside

Taky jsem si to užila, příjemná oddychovka

22.07.2019 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Nějak mně kniha nechytla a už jsem v polovině. Tuším jak to bude pokračovat, proto jsem přešla k zajímavějšímu titulu.

14.06.2019 2 z 5

Pád Pád Simon Mawer

Pro mně jedna z nejlepších knih, které jsem četla. Po Skleněném pokoji opět silný příběh poutavě vyprávěný. Mawer je vypravěč par excellence, aspoň pro mně.

04.06.2019 5 z 5

Kresby v prachu Kresby v prachu Zoë Klein

Knihu jsem nedočetla, protože mi na stolku ležely zajímavější věci a celkově mně tento příběh zase tak nevtáhl.

04.06.2019 2 z 5

Tisíc dnů v Toskánsku Tisíc dnů v Toskánsku Marlena de Blasi

Kniha mně vyloženě nadchla, dýchá z toho pohoda a zemitý charakter místních lidí. Začala jsem ji shánět, abych ji měla stále po ruce.

04.06.2019 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Moje první kniha od této autorky a hned (podle ostatních komentářů) jedna z jejich nejlepších.
Trochu mi vadila velká drsnost těch vražd, ale tak to ti severští autoři zřejmě mají. Zkusím Ohnivého anděla, ten dostal v roce 2015 cenu.

29.04.2019 4 z 5

Sběrná kniha Sběrná kniha Pavel Kosatík

Kvalita Heleny Třeštíkové se opět prokázala, mám ji ráda už dlouho.

27.03.2019 5 z 5

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Mé první seznámení s Gamachem a jsem nadšená.

18.03.2019 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Hodně postav, musela jsem se občas vracet, abych se zorientovala. Jinak docela dobré, moje první knížka od Třeštíkové.

11.03.2019 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

I když jsem Hanu nečetla před spaním, stejně mně to silně zasáhlo. Kromě Lustiga jsem nečetla tak silný příběh z války. Snad nás to již nikdy nepotká.

04.03.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Dobře napsaný a napínavý příběh. Konec se dal předvídat, ale nijak mi to nevadilo.

01.03.2019 4 z 5

knihu jsem nebyla schopna dočíst, na člověka padá beznaděj..

25.01.2019 1 z 5

P.S. z Paříže P.S. z Paříže Marc Levy

Čtivé, ale už na hranici červené knihovny

10.01.2019 2 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Čtivý, trošku napínavý příběh. Rodinné tajemství se dalo uhádnout, ale nevadilo mi to. Moriarty čtu ráda a rychle.

07.01.2019 5 z 5

Suttree Suttree Cormac McCarthy

Nějak jsem to nemohla dočíst, asi na str.80 jsem to vzdala, zrovna když Sutree blil a blil. Jinak Mc Carthyho jsem jednu dobu četla, ale tato kniha se dost liší od těch romantických z mexicko amerických hranic.

07.01.2019 1 z 5

Láska je věčná, dokud trvá Láska je věčná, dokud trvá Franz-Olivier Giesbert

Tak po Himmlerově kuchařce tohle už ne, vůbec jsem to nedokázala číst. Souhlasím s komentářem HoneyBunny.

05.12.2018

Himmlerova kuchařka Himmlerova kuchařka Franz-Olivier Giesbert

Občas jsem přeskakovala, ale nakonec jsem dočetla. Nebyl to úplně můj šálek kávy.
Ještě mám na stolku Lásku, tak uvidím jestli mně osloví.

19.11.2018 2 z 5

Krysařovy střevíce Krysařovy střevíce Joanne Harris

Trochu moc kouzel na můj vkus, ale celkově dobré.

19.11.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Ďábelské, od druhé poloviny už jsem se nemohla odtrhnout. Konec jsem tušila a přála jsem si ho. Kdo má rád napětí, doporučuji.

23.10.2018 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Tato kniha byla má první od autorky a netrefila se mi do vkusu, takže jsem ji nedočetla. Tak snad něco jiného.

23.10.2018