Kresby v prachu

Kresby v prachu, jedinečný román americké rabínky Zoë Kleinové, je především příběhem o lásce. Jeho hrdinka Page Brookstoneová, archeoložka působící v Izraeli, uposlechne hlasu své intuice a zahájí vykopávky pod domem arabského manželského páru, v němž se údajně zjevují duchové dvojice milenců. Přitom objeví svitek, který napsala záhadná Anatija. Page je rozhodnutá předat Anatijino poselství světu a neváhá přitom riskovat vlastní život i profesionální pověst. Při své tažení proti zaslepenosti fanatiků objevuje nový smysl života i nečekaně i lásku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/57_/57596/kresby-v-prachu-vQe-57596.jpg 3.858
Vydáno:, Knižní klub

Drawing in the Dust (2009)

Kniha Kresby v prachu

hanča34

Knihu jsem nedočetla, protože mi na stolku ležely zajímavější věci a celkově mně tento příběh zase tak nevtáhl.

iveta3867
12.06.2018

vcelku normální román, ale popis izraelských rán a archeologické práce byl opravdu boží..

Ir.Ch.
02.03.2017

Přečetla jsem jedním dechem...poutavý příběh se spoustou úvah,které vás donutí zamyslet se...
Knížka,ke které se můžete vracet.

strana1-100
29.12.2016

Krásný příběh a hodně informací o životě v Izraeli a jeho kultuře i potížích, židovství, víře... Mám ráda knížky, které mi kromě příběhu dají i vhled do prostředí, kultur a témat, která neznám. Doporučuju ji všem známým, kteří si chtějí přečíst dobrou beletrii.

sarash
29.10.2016

Knihu jsem četla jedním dechem,je nádherně přeložená.Jde o velký čtenářský zažitek.

niknikita
10.05.2016

Kresby v prachu bych přirovnala k poezii. Tahle kniha se nečte jedním dechem, ale jednotlivá slova jsou jako malá zrnka písku z rozvalin starověku. Ovšem - není to kniha pro každého, to musím poznamenat.

Toupeira
18.04.2015

Nádherná kniha, plná čisté a opravdové lásky. Naprostý opak té spousty v současné době vydávaných románů, kde pojem milovat ztrácí svůj duchovní rozměr. Vřele doporučuji!

Nikolča
19.03.2015

Moc pěkná kniha. Ze začátku jsem si myslela, že mě moc nezaujme, ale po pár stránkách jsem ji začala hltat a přečetla jsem ji jedním dechem.