FreshPatty FreshPatty komentáře u knih

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Tam, kde příběh skončil, v této knize začíná. Colton a Rylee mne prostě baví. U minulé recenze jsem asi vypsala naprosto všechno, a proto se zde nechci opakovat, přesto musím naštvaně zopakovat - co ten konec?! To jako fakt?! Takové nervy mi nesmíte dělat !! Nutně potřebuji další díl! :D Kniha, která jednoznačně stojí za přečtení, určitě nebudete litovat. :)

21.09.2015 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Já pořád nevím, co k této knize napsat. Mám ji přečtenou už měsíc a pořád mám v sobě rozporuplné pocity, jestli se mi líbila nebo ne.. Jestli to byl můj šálek kávy. Na druhou stranu je pravda, že pokud ji mám už tak dlouho v hlavě a přemýšlím nad ní, tak svůj účel splnila. Proto si asi zaslouží víc než střední cestu - tedy čtyři hvězdičky. Myslím, že za přečtení a popřemýšlení určitě stojí! :)

21.09.2015 4 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Tak Gideon a Eva.. Co k tomu dodat, Crossfire vždy byl, je a bude moje srdcovka. :) Já prostě jinak nemůžu, než hodnotit pěti hvězdičkama, protože zrovna tady tito dva si to fakt zaslouží! Kam se hrabe 50 odstínů. ;) Za mne jednoznačně ANO, stojí za přečtení!

21.09.2015 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Ano, ano, ano, mé srdce plesá. Zarytá fanynka Crossfire konečně našla knihu, která této sérii může konkurovat. :) A že to tedy trvalo! Rylee a Colton, to jsou neskutečná zlatíčka. Závodní prostředí je fajn změna, erotické pasáže nejsou nucené a nemusíme je číst na každé třetí straně a pověstnou korunu tomu dodávají právě děti, které si prošly něčím hodně škaredým, a o které se Rylee jako opatrovatelka stará. Colton zde ukazuje, že má srdce na pravém místě. Ale jako ten konec? To má být co? Ať už je srpen! :) Jednoznačně doporučuji, protože myslím, že si knihu zamilujete tak jako já! :)

29.06.2015 5 z 5

Chytrá a sexy Chytrá a sexy Jill Shalvis

Další kniha, na kterou jsem se těšila, ale docela mne zklamala. Sice jsem ji dočetla do konce, ale nijak mne nic nenutilo "pořád číst", o čemž svědčí i to, že mi trvalo asi měsíc, než jsem ji přečetla. Snadno předvídatelné a někdy i za vlasy přitažené "drama" zápletky. Popravdě jsem pořád čekala na pasáže, kde byl někdo jiný, než hlavní postavy - a to Brody a Maddie. :) Na tu knihu se vážně těším!

25.06.2015 3 z 5

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

Ale ano, dalo se to přečíst, ovšem žádná hitparáda. Něco tomu příběhu prostě chybělo. Proto volím zlatou střední cestu - tudíž tři hvězdičky - neurazí, ale ani nenadchne. :)

25.06.2015 3 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Přes, pro mne tedy, vlažný začátek, jsme se dostali do zajímavého středu a naprosto romantického konce. Líbí se mi kombinace právního a federálního světa. Za mne knihu určitě doporučuji, fakt stojí za přečtení, zvláště díky Cadeovi, kterého jsem si od začátku zamilovala. :)

23.01.2015 4 z 5

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Bez děje, ztráta času.

14.12.2014 1 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

První díl této série byl bezkonkurenční, ale i tento díl se mu může směle rovnat. Líbí se mi, jak mladá slečna dokáže přivádět k šílenství takového chlapa. Paráda, jednoznačně pět hvězdiček a dnes se do knihy asi začtu znovu. :)

Chlad Chlad Maya Banks

Kam se hrabe 50 odstínů! Po Crossfire je tahle kniha současně s prvním dílem této série (Pád) nejlepší, jakou jsem kdy na toto téma četla. Nemůžu jinak, než dát plný počet bodů! Tleskám autorce, kterou začínám mít ráda víc a víc. :)

Pád Pád Maya Banks

Za mne jednoznačně pět hvězdiček. Knihu doporučuji zcela jistě přečíst! Ráda se k ní znovu vrátím.

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Já nějak nevím. Ano, kniha se dá v klidu přečíst, ale chybí mi tam nějaká ta originalita, nějaký ten příběh, děj, který by mne do knihy vtáhl a nutil mne ji dočíst, abych se dozvěděla, jak to celé dopadne. Všechno bylo dokonale předvídatelné. Za mne tedy průměr. ALE! Po přečtení ukázky na konci knihy se na třetí díl vážně těším. Možná to bude i tím, že ve mne Cole vzbuzuje většího drsňáka a frajera, než přítomný Tyler. ;)

14.12.2014 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Velmi příjemná oddechovka. :) Bliss je parádní zmatkařka a Garrick je prostě Garrick. ;)

09.12.2014 4 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Knihu jsem stihla přečíst za jeden den a musím říct, že se mi líbila. :) Oceňuji prostředí odehrávající se kolem pilotů a letušek, ale je pravda, že děj je předvídatelný jako u většiny knih s touto tématikou. A i když na Crossfire a knihy od Mayi Banks prostě nedám dopustit (nee, na ně fakt nikdo nemá :D), ráda si přečtu i druhý díl téhle série. :)

06.12.2014 4 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Miluju Vampýrskou akademii a nesnáším Upíři deníky. Tuhle knihu bych přiřadila k akademii, a proto si ji klidně přečetla znovu. Za mne určitě ano! Kaspar je prostě frajer, o tom žádná a kvůli němu kniha stojí určitě za přečtení. ;)

30.11.2014 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Ano, jako obvykle Kateřina nezklamala. Dokonce se mi tenhle příběh líbil víc než "S hlavou v oblacích", ale zároveň míň než Bavettovi. Mafiáni u mne vedou a tečka. :D A velké plus za originální nápad s recepty! Jediné, či bych vytkla byl pro mne strašně rychle utnutý konec. Čekala jsem ještě 100 stran pokračování a místo toho mne překvapily (nemile) ukázky z ostatních knih. Proto kvůli tomu nemůžu dát více jak čtyři hvězdičky..

30.11.2014 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Perfektní, takhle dobře a nahlas jsem se už dlouho nenasmála! :D Vlastně asi nikdy! Jednoznačně všem doporučuji. ;)

24.11.2014 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Hodně dlouho jsem se u žádné knihy takhle nepobavila! Za mne jednoznačně pět hvězdiček a vřele všem doporučuji. Parádní oddychovka. :)

22.11.2014 5 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Líbilo se mi to, prostě líbilo. :) Možná je to i tím, že mám ráda všechny autorčiny knihy, ale Jensen je prostě borec. Stejně jako Dash. Nevím čím to je, ale vždycky mám ráda takové příběhy založené na pokřivené minulosti. A zbožňuji ty tři holky spolu. Určitě za sebe knihu doporučuji. ;)

19.11.2014 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Asi jsem od této knihy po prvním díle čekala víc. Prvních 80 stran mne doslova nudilo a čekala jsem, zda se to nějak vyvine v lepší děj. Nebýt těch bláznivých smsek, které jsem v prvním díle zbožňovala a jejich přátel, asi bych knihu nedočetla. Proto díky Mimi a Sophii knihu hodnotím jako průměrnou. Neurazí, ale ani nenadchne.

19.11.2014 3 z 5