fidáš fidáš komentáře u knih

Stretnutie Stretnutie Gail McHugh

No tak konečně jsem dočetla, ale hlavně proto, že nerada nechávám knihu nedočtenou. Hlavní hrdinka mně tak neskutečným způsobem pila krev, že jsem to vážně málem nedala, Gavin byl v pohodě a děj se dal podle mě taky o dost zkrátit, ale možná proto, že mě citové výlevy neustále nerozhodné Emily opravdu nezajímaly, protože to bylo pořád dokola. Tak nevím jestli se vůbec pustím do druhého dílu.

13.08.2015 1 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Právě jsem dočetla a ano mám tyhle oddechovky moc ráda a určitě se k ní ještě někdy vrátím.

15.07.2015 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Další zdařilá romantika od této autorky. Moc se mi líbil příběh. A celkově byla kniha velmi čtivá. Těším se na další.

25.06.2015 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Knížka se mi moc líbila, za mě určitě pět hvězdiček. Už se těším na další knihu od této autorky.

25.06.2015 5 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Lisa je prostě prudce čtivá. Její historické romance jsou ale nepřekonatelné. Ale završení série bylo moc pěkné.

29.04.2015 5 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Super počteníčko a hlavně dost zábavné. Pobavil mě tak, jako předešlý díl. Doporučuji.

23.04.2015 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Právě jsem dočetla, a jo jo jo, ta se autorce opravdu povedla, Každý díl zatím lepší a lepší. Za mě všechny hvězdičky.

14.03.2015

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Správná romantika, hezky se četlo.

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Pěkné čtení a hezké zakončení celé série. Moc se mi líbil.

Zapletený Zapletený Emma Chase

Super čtení, romantika a přitom s humorem. Doporučuji.

London Road London Road Samantha Young

Naprosto úžasný příběh. Romantika, humor i ta slza ukápla, prostě parádní knížka. Moc se těším na další knihu z této série.

12.07.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Doporučuji, četla se pěkně. Příběh poutavý a dobře napsaný.

10.07.2014

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Tak dočteno a musím říct, že jsem četla jenom proto, že to byl konec série a zajímalo mě, jak to dopadne. A byla jsem příjemně překvapená. Podle mě se autorce třetí díl "povedl" nejvíce. Z těch předešlých jsem až tak nadšená nebyla.

10.07.2014

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Tak dočteno, a musím říct, že hrůza. Hlavní hrdinka mě deptala, téměř od začátku až do konce knihy, a už to vás odradí od dalšího čtení. Nějak jsem nepochopila, co na ní tak uchvátilo hned dva kluky. Byla jsem z ní tak otrávená, že jsem se musela nutit knížku dočíst do konce. A to jsem si říkala, že tlustá kniha zaručuje pěkně propracovaný děj, ale v podstatě šlo jen o hrdinčino nevyrovnané hysterické naříkání a nevěru. Další knihu této série asi číst nebudu.

01.07.2014 1 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Další krásné čtení od této autorky, moc se mi líbilo, i když by mě moc potěšilo, kdyby autorka zase něco vydala z historických romancí.

22.06.2014 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Moc se mi líbila. Doufám, že autorka ještě napíše další. Zatím mě nezklamala žádná její kniha.

10.06.2014 5 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Tak jsem zrovna dočetla, a můžu doporučit. Čtivé, se zápletkou a samozřejmě šťastným koncem.

09.06.2014

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Tak jsem právě dočetla a moc se mně líbila. Klidně bych si dala říct i se čtvrým pokračováním.

18.05.2014 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Moc krásná knížka. Otevřete , čtete a čtete, potom několikrát otřete slzu a zjistíte, že jste na konci. Prostě nádhera. Za mě všech pět hvězdiček.

28.04.2014 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Knížka naprosto úžasná, ostatně jako všechny od Katky. Katko piš, piš, piš.

31.03.2014 5 z 5