Stretnutie

Po skončení vysokej školy a nečakanej matkinej smrti sa Emily Cooperová presťahuje do New Yorku, aby tam začala nový život so svojím novým priateľom Dillonom Parkerom. Je mu vďačná, že počas jej najťažších chvíľ bol pozorný, starostlivý a veľkodušný. Nevie si predstaviť život bez neho – aj keď vnútorný hlas ju napomína, aby spomalila. Emily si na začiatok nájde prácu v reštaurácii – a potom stretne Gavina Blaka. Gavin, bohatý a známy plejboj, je nebezpečne príťažlivý a očarujúci muž. Ich prvé stretnutie je krátke, no stačí na to, aby sa v Emily prebudili všetky zmysly. Ich cesty sa nečakane znovu skrížia a vzájomnú príťažlivosť už nemožno zastaviť. Emily sa tomu pre pocit viny voči Dillonovi bráni, ale Gavin sa nemieni vzdať bez boja. Lenže dôvera je krehká, sklamanie obrovské a napokon sa schyľuje k unáhlenej svadbe... Keď však Dillon ukáže svoju pravú tvár, Emily vie, že musí niečo urobiť, inak zničí všetkých vrátane seba. Ale ako sa má rozhodnúť, keď nemôže veriť ani vlastnému srdcu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/244520/stretnutie-Cpa-244520.jpg 3.9258

Stretnutie 1.

Vydáno, Ikar (SK)

Collide, 2014

Kniha Stretnutie

blankaa89
14. březnaodpad!

Knihu jsem dočetla po stranu 248 a stačilo. Více se nehodlám trápit. Půjčila jsem si oba díly z knihovny v očekávání, že to bude super oddechovka, ale tohle fakt ne. Nedoporučuju. Velký špatný!

Lucai

Klasická oddychovka, čítala sa dobre, príbeh podobný ako iné v tomto žánre, teda žiadna novinka... napriek tomu sa mi príbeh páči....

Tesset
04. lednaodpad!

NEDOPORUČUJU, ani kdyby vám u hlavy drželi pistoli. Upřímně nechápu, jak něco takového mohlo spatřit světlo světa. Ani nebudu psát, co všechno bylo špatně, tolik času už téhle hrůze nejsem ochotna věnovat.

ladyKristyn
25.12.2019

Super nápad, pěkně zpracované.

Karola050716
14.10.2019

Bože tohle bylo strašný. První půlka ještě dávala smysl, druhá, ve snaze připravit se na psaní pokračování, byla úplně mimo, včetně toho, že hlavní hrdinka se chová jako děvka, její činy nedávají smysl, a ten konec??? Jako fakt? Když už člověk přetrpí ty vlny vášně, co sežehnou i planetu, a vzájemný žár, kterým hořela jejich těla, zaslouží si alespoň konec.

Ivet1990
02.10.2019

Prvně jsem si myslela, že to bude klasická oddychovka s tématem jako v mnoha dalších knihách. Skoro až do konce jsem si to myslela, ale pak jsem si říkala, že aby spisovatelka trochu napínala čtenáře tak začala překombinovat děj. Na mě to mělo akorát efekt toho, že jsem byla toho názoru, že hlavní hrdinka neví co vlastně chce.

happy19
02.09.2019

Čtivé,úžasné,vášnivé,osudové...boží!Ten konec..vrhám se na další díl:-*

georginaa
16.08.2019

Ano, věřím že láska na první pohled existuje. To vrnění v těle, když pohlédnete na druhou polovičku, též jsem to zažila. A i když to nedopadlo jako v tomto příběhu, stále je ta vzpomínka stálá. Je plno věcí nevyřčených a zklamání a proto děkuji v knihách, že to většinou dopadne dobře tak jak má. Kdo by nechtěl prožít tak něco velkého jako velkou lásku na celý život?

Ztracené světlo
Ztracené světlo