Falda Falda komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

No jooo... Nic nového pod sluncem... Na knihu jsem se velice těšila, ale žádné velké haló to nebylo... Postavy nebyly skoro vůbec popsány, děj nebyl zase tak napínavý a konec mi přišel dosti přehnaný (dlouho se nic nedělo a naráz bum a konec)... Na druhou stranu musím ale uznat, že byla velice čtivá a za to má u mě velké plus :)

17.07.2017 4 z 5

V podezření V podezření Michael Robotham

Knížka je pěkná, ale děj mi přišel až zbytečně dlouhý. Kniha Řekni lituji, byla mnohem lepší a čtivější. I přesto stojí za přečtení :)

17.04.2017 4 z 5

Fantasy nikdy nebylo můj šálek kávy, ale kniha se mi líbila od samého začátku. Jen konec byl trochu slabší.

25.10.2016 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Úžasná knížka. Skoro do konce jsem netušila, kdo se za tím vším skrývá a to se mi líbilo. Příběh parádní. Nejvíce se mi však líbily do detailu popsané scény, jak vrah zabíjel své oběti. Určitě doporučuji :)

02.08.2016 5 z 5

Zmizelá apatykářka Zmizelá apatykářka Sarah Penner

Kniha moc nebavila. Nalákala mě svým obalem a anotací. Námět knihy byl dobrý, ale čtení spíše nudné.

04.09.2021 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Krásný závěr :)

09.06.2021 4 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Opravdu krásná kniha zasazená do období španělské chřipky. Velmi dobrý a nápaditý námět, se kterým jsem se setkala poprvé. Ale na takovou knihu, to pro mě mělo až moc očekávaný konec.
"Jaký má smysl přežít, když jsou všichni ostatní mrtví?"

26.05.2021 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Opět velmi příjemné, pohodové čtení a velmi sympatičtí hlavní hrdinové.

09.05.2021 4 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Příběh byl občas až přetažený za vlasy, místy neuvěřitelný. Chlap až moc dokonalý, bolesti silné. Četlo se to ale velmi dobře. Během čtení jsem si říkala, že druhý díl číst nebudu.. ovšem ten konec byl pecka, takže do druhého dílu se pouštím ihned!

18.04.2021 4 z 5

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ilustrované vydání) Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Opět krásný příběh a boží ilustrované vydání!

03.04.2021 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Ke knize mám rozpoluplné pocity. Četla se dobře, to ano, ale nějak mi ten děj prostě nesedl. Kniha má opět hlubší dosah, i přes to to pro mě bylo spíše nic neříkající. Jako oddechovka dobrý.

13.03.2021 3 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Autorka opět zazářila. Kniha byla výborná. Děj v Ashloughském lese byl vynikající. Autorka dokázala vtáhnout do děje, hltala jsem každé slovo a konec mě tedy velmi překvapil. Ještě, ještě!

05.03.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Graham Masterton

Na pět hvězd to tentokrát nebylo. Opět to však bylo velmi dobré. Jen se to zhruba do poloviny vleklo a nic moc se nedělo. Každopádně tato série je celkově velmi vydařená.

28.08.2020 4 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Opět klasická Srdcovka. Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, ale pak to opět šlo jako po másle :) Oddechová kniha, která zaujme a neurazí.

24.07.2020 4 z 5

Pod španělským sluncem Pod španělským sluncem Jenny Oliver

Velmi příjemná letní oddechovka :) Při čtení jsem se viděla někde u moře. Není to zcela jistě nějaký světový top román... ale člověk si u něj alespoň příjemně odpočine. "Člověk schopný nalézat zálibu a dobrodružství ve všedních věcech života je mnohem šťastnější než ten, kdo věčně hledá novou zábavu."

28.06.2020 4 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Tak tohle byla jízda. Knihu jsem dala za tři dny. Prozatím nejlepší díl! Příběh byl skvělý, bála jsem se jít i v noci na záchod. Ihned mě to vtáhlo do děje. Postavy super a nečekaný konec. Za mě rozhodně plný počet! Už aby byl další díl :)

10.06.2020 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Z knihy mám dost rozpoluplné pocity. Poslední strany byly super, čtivé a děj ubíhal... ty strany před tím byly nic moc... po 100 stranách jsem začala uvažovat, že knihu odložím... přemluvily mě názory druhých čtenářů... jsem ráda, že jsem ji dočetla, protože konec knihy stál opravdu za to.

19.11.2019 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Z anotace jsem čekala zcela něco jiného. Ale kniha mě překvapila. Střídání vyprávění jednotlivých postav bylo super a kniha díky tomu rychle ubývala. Napínavá byla do konce. Dům byl popsán velmi dobře a mohla jsem si ho představit do samých detailů, což příběhu přidávalo na zajímavosti.

08.10.2019 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Četlo se to dobře... bylo to chytlavé. Jen když se nad příběhem zpětně zamyslím, tak tam některé pasáže ani nemusely byt, páč nedávaly smysl...

29.09.2019 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Takové knížky prostě můžu. Eden mi byla velice sympatická. Tiffany jsem nesnášela. Taylor byl klasický "zlobivý" kluk. Kniha nebyla nic překvapivého ani nic nového. Ale skvěle se četla a nedalo se od ní odtrhnout. Hned se musím vrhnout na další díl.

25.08.2019 4 z 5