Evelin Evelin komentáře u knih

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Autor mě opět nezklamal, knížka se četla oddychově - lehce...s některými myšlenkami se ztotožňuji :)

17.08.2013 5 z 5

Skrýš Skrýš Dean Koontz

První polovina knihy se mi zdála průměrná, ale jak to bývá u tohoto spisovatele, později to začalo mít spád a stránky se otáčely jedna za druhou :)

20.05.2013 5 z 5

Tvář strachu Tvář strachu Dean Koontz

Moje druhá kniha od Deana Koontze a nezklamala :)), určo šáhnu po další...

07.04.2013 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Moje první čtená kniha od tohoto spisovatele a musím říct, že se mi moc líbila, přečetla jsem ji během pár volných chvílí :)

05.04.2013 5 z 5

Neviditelný Neviditelný Herbert George Wells

Na tuto knížku jsem narazila náhodou, četla se dobře a rychle, a děj nezklamal :)

17.03.2013 4 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

O tomto spisovateli jsem četla mnoho, slyšela jsem na něj samou chválu, ale po přečtení této knihy, od něj první knihy, jsem byla trošku zklamaná. Čekala jsem více, zhodnotila bych ji jako průměrnou četbu, která nezklame ani nepotěší.

28.02.2013 4 z 5

L. N. Tolstoj - Anna Karenina L. N. Tolstoj - Anna Karenina Václav Dušek

Co se týče knihy takové, pěkný příběh, avšak jsem se také potýkala s nudnýma pasážema..

02.12.2012 5 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Lev Nikolajevič Tolstoj

Byla to má první kniha od Tolstoje, kterou jsem četla..a můžu říct, že mě nezklamala.

05.11.2012 4 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Je tu mnoho komentářů k této knize, a proto jen krátce: Kniha je moc pěkná, čte se jedna radost a určitě doporučuji :)

06.10.2012 5 z 5

Žena roku 1900 Žena roku 1900 Helena Šmahelová

Kniha je moc pěkná, mám ráda příběhy z těchto dob. Člověk může srovnávat tuto dobu s tou minulou, a přesto přes mnoho rozdílností, je hodně věcí stále stejných. Kniha mě chytla za srdce, doporučuji k přečtení.

17.09.2012 5 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Těžko hledám slova ke komentáři...kniha je napsaná velmi upřímným způsobem, autorka byla až moc otevřená na můj vkus. Ale určitě stojí za přečtení, byl to pro mě příběh zase z jiného soudku.

19.08.2012 4 z 5

Začínám znovu žít Začínám znovu žít Beate Hellmann

Všechny tři knihy od této autorky se četly moc dobře, jde o autobiografické romány s životními příběhy, které chytí za srdce. Můj obdiv k paní Hellmanové, jak se vypořádala se závislostí na alkoholu, že abstinenci zvládla sama a měla tu vůli po tak dlouhé době přestat s pitím.

08.06.2012 5 z 5

Probuzená Probuzená Kristin Cast

No, ač bych to ze začátku nečekala, tak od jistého dílu se mi škola líbí stále více, takže se budu těšit na další díl! Je to takový hezký útěk od reality :) Kniha se mi líbila a přečetla jsem ji během chvíle ...

30.04.2012 5 z 5

Andělin popel Andělin popel Frank McCourt

Kniha je moc pěkně napsaná, příběh poutavý, nastiňuje situaci ve 30. a 40. letech v Irsku. Stojí určitě za přečtení.

09.04.2012 5 z 5

Lařin příběh Lařin příběh Beate Hellmann

Na pokračování knihy Dvě ženy jsem se těšila a kniha mě opět nezklamala. Lařin příběh se četl hezky a byl provázaný mnoha ději, zvraty, intrikami, láskami...

30.03.2012 5 z 5

Intenzita Intenzita Dean Koontz

Tato kniha byla poutavá od začátku až do konce, četla se jedním dechem. Už se těším na další knížky od tohoto spisovatele :)

15.03.2012 5 z 5

T.M.A. T.M.A. Martin Němec

Ke knize jsem přišla úplně náhodou, začetla jsem se hned, příběh byl poutavý od začátku až do konce..akorát ten konec přišel ráz na ráz, že bych ho možná uvítala více rozvinutý.

12.03.2012 4 z 5

Byl jsem u Hitlerjugend Byl jsem u Hitlerjugend Wilhelm Reinhard Gehlen

Kniha je moc pěkně napsaná, a jak již tu je uvedeno, příběh zaujme od začátku až do konce. Člověk si udělá představu, jak se žilo během 2.světové války, .....ať už v Německu nebo jinde.

11.03.2012 5 z 5

Dvě ženy Dvě ženy Beate Hellmann

Náhodou jsem na tuto knihu Dvě ženy narazila, a jsem moc ráda, neboť kniha se čte moc pěkně, nemohla jsem se od ní odtrhnout, nese v sobě silný příběh a spousty myšlenek... Určitě doporučuji k přečtení.

27.02.2012 5 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Kniha Jane utíká mě strašně chytla, napínavý děj, problém se od této knihy odtrhnout, musela jsem ji hned přečíst. Doporučuji!!!!

21.02.2012 5 z 5