Evelin Evelin komentáře u knih

Noc Noc Bernard Minier

Tahle kniha od autora mě hodně bavila. Přečetla jsem jí jedním dechem a byla jsem zvědavá jak to dopadne. Určitě doporučuji sérii knih Martina Servaze.

24.08.2023 5 z 5

Pěkná kniha o životě, příběh k zamyšlení. Pěkné a smutné.

12.08.2023 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Za mě super, dobře se kniha četla. Jdu na další díl.

11.08.2023 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Moje prvni kniha od tohoto autora a rozhodne nezklamala. Urcite prectu i dalsi dily.

07.07.2023 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Krasna kniha, hezky, ale smutny pribeh.

07.03.2023 5 z 5

Herkules Herkules Walt Disney

Pekna knizka, cetli jsme opakovane.

Auta - Pozor na Buráka Auta - Pozor na Buráka Walt Disney

Pekna knizka, cetli jsme opakovane.

Nela a růžová zahrada Nela a růžová zahrada Darcey Bussell

Pěkná pohádková knížka.

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Konecne po dlouhe dobe cteni, ktere me zaujalo a musela jsem hned celou triologii přečíst. Napinavy dej a prekvapivy konec. Super.

17.08.2022 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Za mě super, děj napínavý a stránky jen lítaly. Jak se kniha blížila konci, nemohla jsem se odtrhnout. Jediné co zbyva, pustit se do dalšího dílu ;-)

06.08.2022 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Na knihu jsem byla zvedava a musim rict, ze me uchvatil cely pribeh a konec knihy byl fakt zajimavy. Takze jdu cist dalsi dil ;-)

19.07.2022 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Mám ráda knihy od Larse Keplera. Některé jeho knihy jsou pro mě bezchybné a jiné díly slabší, ale nikdy mě nezklamaly. Proto se těším na další knihu od tohoto autora.

29.06.2022 4 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Takovy zanr knihy normalne nectu...ale byla to takova oddechovka, pohadka, a i jsem se zasmala. Zhodnotila bych to jako prijemne cteni.

08.05.2022 4 z 5

Cesta slávy Cesta slávy Jeffrey Archer

Pěkná kniha, hezky se četla, doporučuji.

13.04.2022 5 z 5

Matka v trapu Matka v trapu Uljana Donátová

Ke knize jsem přišla náhodou, autorku jsem doposud neznala. Knížka se četla velmi dobře, a určitě zkusím i jiné knihy od paní Donátové.

18.02.2022 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Rozhodně lepší díl než díl předešlý. Napínavý děj, kniha se četla hezky a nebráním se další knize od autora.

07.02.2022 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Priznam se, ze knihu jsem cetla fakt dlouho..dokonce si dala od ni pauzu, ale jsem nakonec rada, ze jsem se k ni vratila a docetla jsem ji. Chystam se na treti dil.

16.01.2022 4 z 5

Nerada odkládám knihy, které mám rozečtené, z toho důvodu jsem knihu dočetla. Byl to běh na dlouhou trať. No, čekala jsem mnohem víc.

28.12.2020 2 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha se mi libila.

27.06.2020 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Od tohoto autora ma prvni kniha. Hodnotila bych ji jako prijemny prumer. Casem si prectu i jeho dalsi knihy...

11.03.2020 4 z 5