Evelin Evelin komentáře u knih

Konečné tajemství Konečné tajemství Bernard Werber

Na tuhle knihu jsem byla zvědavá, a mile mě překvapila. Zajímavý příběh k zamyšlení...který se čte od začátku až do konce jedním dechem.

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Co k tomu dodat? Leda to, že doporučuji k přečtení a ať si každý obrázek udělá....

18.02.2012 5 z 5

Rebelka - Odvrácená strana islámu Rebelka - Odvrácená strana islámu Ayaan Hirsi Ali

Tato kniha je skvělá, moc se mi líbila, zaujala mě a četla se jedním dechem! Opravdu jedna z kvalitních knih z této oblasti, všem doporučuji k přečtení.

18.02.2012 5 z 5

Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina James

Moc pěkně napsaná kniha, jednoduše a výstižně. Určitě stojí za přečtení, udává obrázek hrůz, které se dějí v muslimských rodinách.

18.02.2012 5 z 5

Švýcarský Robinzon (převyprávění) Švýcarský Robinzon (převyprávění) Bohumír Polách

Knihu jsem četla už dávno, ale ráda na ni vzpomínám. Moc pěkný příběh, a jak zde už bylo psáno, lepší než Robinson Crusoe.

A zemřeš ukamenováním A zemřeš ukamenováním Safíja Husajní

Stojí za přečtení...

Aiša - Perla harému Aiša - Perla harému Sherry Jones

Kniha byla pěkná, četla se jedním dechem :)

18.02.2012 4 z 5

Lékař duší a zvířat Lékař duší a zvířat Iva Hercíková

Spíše oddechová kniha, čekala jsem od ní více. Neurazí ani nenadchne.

08.02.2012 3 z 5

Bílý Bim Bílý Bim Gavriil Nikolajevič Trojepolskij

Moc pěkná knížka :)

24.01.2012 5 z 5

Zapomeňte, že jste měli dceru Zapomeňte, že jste měli dceru Sandra Gregory

Kniha se četla moc hezky, je napsána pěkným způsobem...přečetla jsem ji jedním dechem, a doporučila bych ji i k přečtení... Ani na minutu mě kniha nenudila, Sandru neobdivuji za to, co udělala, ale jak následek svého činu zvládla, jak se poprala s životem ve vězení a nevzdala to.

24.01.2012 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Opět dle mého názoru povedený díl :)

19.01.2012 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Pěkně čtivá kniha :)

19.01.2012 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Pěkná kniha :), jen je smutné jak se dá manipulovat s nevzdělanými nebo hloupými zvířaty (lidmi) nebo těmi, kteří svůj správný a chytrý úsudek mají, ale nechají se obalamutit nesmyslnými výroky a argumenty. Avšak někdy bylo nutné jen mlčet a snažit se přežít :(

19.01.2012 4 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Každý další díl je čím dál lepší...knihy se čtou jedním dechem a už se moc těším na ten 8. díl :)

15.11.2011 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Co se týče této knížky, jak už zde bylo psáno, dobrá myšlenka a hezký příběh, ale první polovina knihy mi dala zabrat v tom smyslu, že jsem přemýšlela o odložení této knihy, ale od druhé poloviny byla mnohem čtivější, naštěstí.

13.11.2011 4 z 5

Purpurové stíny Purpurové stíny Philipp Vandenberg

Kniha se četla dobře, zaujme hned od první kapitoly... :)

27.10.2011 4 z 5

Mizerná karma Mizerná karma David Safier

Každý člověk má rozdílné priority a hodnoty, a dle toho v životě jedná...příběh o Kim a její rodině, o mizerné a dobré karmě od Davida Safiera se mi moc líbila, a proto jsem zvědavá a zároveň se těším na jeho další knihu :)

18.10.2011 5 z 5

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Tuto knížku bych doporučila k přečtení, ...jaká těžká doba to byla pro Židy, pro lidi, kteří měli pochopení a těmto lidem pomáhali. V jakých podmínkách museli žít, ve strachu, v obavách a o hladu, jakoby byli méněcenní než Němci a ostatní lidé :( Anna svůj deník psala pěkným způsobem, šlo vidět, že to byla chytrá a nadaná dívka, která by jistě v životě něčeho dosáhla, jak si přála. Anna Franková zemřela na jaře roku 1945 a k osvobození koncentračního tábora došlo v dubnu 1945 anglickými vojsky...velká škoda, že k osvobození nedošlo o měsíc nebo dva dříve :(

16.10.2011

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Z počátku mi trvalo, než jsem se začetla, ale po pár kapitolách začal pěkný příběh, který mě vtáhl....a knížka se četla jedna radost :)

30.09.2011 5 z 5