Evelin Evelin komentáře u knih

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

První čtená knížka od této autorky a nezklamala :-) Relaxační četba a nechyběl i vtip.

07.06.2015 5 z 5

Přežít s vlky Přežít s vlky Misha Defonseca

Knížka se mi líbila, hezky napsaná a čtivá. A opravdu neřeším, zda-li je příběh pravdivý nebo ne. Je jasné, že takové hrůzy se za války děly a pokud autorka do toho včlenila i vymyšlené příběhy, opravu neřeším.

18.10.2014 5 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Na tuto knihu jsem se těšila, anotace mě zaujala. Kniha se četla dobře, jedním dechem, musím uznat, že příběh Daniela se mi líbil více než příběh Sebastiana. Pěkná kniha s překvapivým koncem a s tématy k zamyšlení.

13.09.2014 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Kniha byla o něco slabší oproti Svědkyni ohně, ale určitě čtivá a konec napínavý :)

02.09.2014 4 z 5

Podivný případ se psem Podivný případ se psem Mark Haddon

Na tuhle knihu jsem se chystala delší dobu...a jsem ráda, že jsem na ni narazila. Četla se jedním dechem...

06.08.2014 4 z 5

Tuto knihu bych zhodnotila jako pěknou oddechovku :)

27.07.2014 4 z 5

Kniha se četla dobře, a člověk si tak trochu udělá představu o této nemoci, jak člověk vnímá a přemýšlí......

03.05.2014 4 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Na tuto knihu jsem byla zvědavá, proto jsem se do ní pustila. Pěkný příběh, hodně postav.. Některé kapitolky nudnější a u některých kapitol stránky jen lítaly :)

13.04.2014 4 z 5

Líný rodič Líný rodič Tom Hodgkinson

Taková oddechová četba...

11.02.2014 3 z 5

Skrytá Skrytá Kristin Cast

Je pravda, že tento díl je trošku slabší, sem tam jsem se setkala s nudnou pasáží...

09.02.2014 4 z 5

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Na devátý díl jsem navázala po roce, tak mě trochu trvalo se do knihy začíst. Ale když knížku zhodnotím jako celek, musím dát pět hvězdiček :) Prostě jsem to opět přečetla jedním dechem :D Každopádně mám před sebou desátý díl a jdu na to!

01.02.2014 5 z 5

Princ z Beverly Hills Princ z Beverly Hills Stuart Woods

Knihu jsem opět musela ohodnotit velmi dobře :)

28.01.2014 5 z 5

Život bez psa - Život pod psa Život bez psa - Život pod psa Aida Brumovská

Musím souhlasit, že povídky byly čtivé a pěkné. Nejvíce se mi líbila povídka o Brunovi a o Poslíčkovi :)

18.01.2014 5 z 5

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

Kniha se mi moc líbila a určitě doporučuju k přečtení. Člověk se nad tímto tématem musí vždy zamyslet, a říká si, že my tady si opravdu nemáme na co stěžovat!

12.01.2014 5 z 5

Štvrtá ruka Štvrtá ruka John Irving

Moje první kniha od Irvinga :). Vím, že tento spisovatel má lepší a známější knihy, které byly i zfilmované, ale čtvrtá ruka se mi líbila, líbil se mi děj, myšlenky...musím ohodnotit pěti hvězdičkami :) A určitě si přečtu další Irvingovi knihy.

01.01.2014 5 z 5

Špinavá práce Špinavá práce Stuart Woods

Stuart opět nezklamal, mám moc ráda jeho knížky :) Doporučuju!

10.12.2013 5 z 5

Magie a manipulace mysli Magie a manipulace mysli Derren Brown

Nevím, co jsem od této knihy čekala, asi víc. Některé pasáže jsou zajímavé, některé nudnější. Ale některé jeho triky se mohou hodit.

24.11.2013 4 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Je pravda, že začtení do knížky chvíli trvalo, ale ve finále musím označit knihu za pěknou a smutnou. Volit mezi svými dětmi, které z nich půjde na smrt a které zůstane? Šílenost.

17.11.2013 5 z 5

Testament Testament David Morrell

Dějově kniha pěkná, ale v jedné chvíli mě kniha nudila v tom, že "utíkání a schovávání se" bylo moc dlouhé, a proto hvězdička dolů.

27.10.2013 4 z 5

Osudu neujdeš Osudu neujdeš Stuart Woods

Po dlouhé době kvalitní kniha. Perfektní :)

19.08.2013 5 z 5