Život bez psa - Život pod psa

Život bez psa - Život pod psa https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/6671/bmid_zivot-bez-psa-zivot--6671.jpg 4 14 7

Kniha obsahuje osm povídek ze života psů a jejich pánů. Každá povídka je velmi poutavá a čte se doslova jedním dechem. z knihy: "Když si člověk pořídí psa, měl by ho mít na celej psí život! Vždyť je to živá bytost! rozčilovala se Marta. "Bruno je tak mimořádně milej, že by snad nejvíc ze všech psů zasloužil někoho, kdo by ho měl hodně rád!" "Přísahám ti, že mít prachy, koupím barák jenom kvůli tomu, abych si ho mohla vzít!"... celý text

strana1-100
10.02.2021 4 z 5

Po řadu let jsem svým rodičům vytrvale opakovala, že chci, potřebuju a musím mít psa. Nejvíc, čeho jsem dosáhla, bylo, že jsem dostala kalendář se psy a tuhle knížku. Z jejího názvu se rodiče ovšem nepoučili. :-) Teď po letech mě silně přepadla nová psí vlna a má dětská touha se hlásí konečně o naplnění. Na téhle vlně znova připlula i tato milá knížka a já musím souhlasit s ostatními, že co na povídkách vyniká, je jejich realističnost - situace, reakce, dialogy přesně odpozorované ze života. ... Tak myslím, že narozdíl od mých rodičů já tu výzvu obsaženou v názvu přijmu.

daza.dt
05.01.2021 5 z 5

Milé, krátké příběhy. Velmi rychle se čte. Parádní na odpočinek a pro zlepšení nálady.

Evik30
09.03.2015 5 z 5

Příběhy byly velmi čtivé a spousta i ze života. Třeba o psu Damiánovi!! :o)) Od malička mám ráda zvířata (hlavně tedy psy), takže tato kniha je taková "bible" pro milovníky psů. Rozhodně doporučuju přečíst!!

Lilith1
23.09.2014 5 z 5

Povídky se skutečně příjemně četly, každá byla z jiného prostředí, ale i tak ti co někdy měli psa se do nich dokážou bezproblému vžít. Jen poslední povídka byla dost smutná, ale zajímavá tím že spadla spíše do kategorie scifi, což bylo po těch ostatních, které byli velice reálné trošku překvapivé.

Evelin
18.01.2014 5 z 5

Musím souhlasit, že povídky byly čtivé a pěkné. Nejvíce se mi líbila povídka o Brunovi a o Poslíčkovi :)

Janie1989
31.12.2013 5 z 5

kniha se mi líbila. příběhy byly čtivé a hlavně ze života. :)

Neri
13.07.2013 5 z 5

Moc příjemné čtení, které bezpečně zahrálo na moji citlivou strunu. Pro mě rozhodně plný počet hvězdiček!