EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

První díl byl skvělý, a tak jsem netrpělivě čekala na tohle Sólo......a ze začátku se vlastně nic moc nedělo.....ale nakonec jsem knihu zhltla a líbila se mi moc :-D

12.06.2016 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Nemůžu ani dát méně než těch pět hvězdiček :-D Celá série mě pohltila a nemůžu se dočkat 4 dílu :-D Jen je mi moc líto Doriana a jsem napnutá, jak struna, jestli bude nakonec Aelin s Chaolem.....

08.06.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Skvělý díl a oficiálně jsem si zamilovala tuhle sérii a jsem totálně natěšená, co nás čeká v závěrečném dílu :-D

02.06.2016 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skvělá kniha s dějem, který upoutá hned od začátku a nepustí a vyplivne až na konci ☺ Jsem zvědavá, co nás čeká dál....

31.05.2016 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Ano ano, první díl byl wau.....a tento trochu slabší, ale i tak dám Loganovi 5 hvězd :-)

27.05.2016 5 z 5

Nádych Nádych Penelope Douglas

Miluji to :-D Skvělá kniha :-)

24.05.2016 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Musím přiznat, že za mně jednoznačně nejslabší díl této série, což je škoda. Neříkám, že se mi kniha nelíbila, to ne, ale...... Takže za mně malinké zklamání, ale neberte mě tak vážně. Ono na "pana Božského bastarda pana Benneta" asi nikdo z nich nemá :-D

13.05.2016 4 z 5

Manželství na úvěr Manželství na úvěr Kateřina Chaberová

Kniha se mi fakt moc líbila a jsem napnutá jak struna, protože to samozřejmě skončilo v nejlepším/nejhorším :-D Každopádně jsem se bavila :-)

07.05.2016 5 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Nevím, co napsat do komentáře než jen Drew je zkrátka Drew a bože, milovala bych ho a zároveň ho chtěla uškrtit :-D Styl psaní této autorky z pohledu Drewua je neobyčejný :-)

04.05.2016 5 z 5

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

No......předchozí díl byl lepší. Hodně překombinované, totálně nereálné a hlavní hrdinku bych občas uškrtila, ale přesto dočteno.

23.04.2016 4 z 5

Krásná oddychovka na večer, protkaná spousty a spousty úryvků z děl pana Shakespeara :-D Mimochodem tahle knížka mi jen potvrdila, že není třeba dávat do každé knihy spoustu a spoustu sexu, ale stačí jen to napětí mezi dvěma spřízněnými dušemi a bylo to super :-D Mělo to zkrátka své kouzlo :-)

21.04.2016 5 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Zatím se mi líbili všechny knížky od této autorky a tahle nebyla vyjímkou :-)

21.04.2016 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Moje TOP autorka je přesně na svém místě a zase musím jen a jen opěvovat její schopnost psaní s širokým záběrem. Za mě je tato kniha skvělá a napínavá a rozhodně doporučuji :-D

12.04.2016 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Wau.....to byla zase jízda s Robertem :-D Kdo má rád napětí a zase napětí, je tahle ta pravá :-)

02.04.2016 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opět skvělý zážitek s Robertem a jeho týmem, i když některé pasáže......wau :-D To je ale mazec......

30.03.2016 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

No, je to zkrátka pán napětí a fakt nejde dát méně než 5 hvězdiček :-)

27.03.2016

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tak tohle byla nadílka......:-D

27.03.2016 5 z 5

Smolná sezóna Smolná sezóna Moïra Fowley-Doyle

Nakonec jsem to slupla jak malinu. Mám ráda tohle "nadpřirozeno" , takže za mě pět hvězdiček. Hodně zajímavý námět a obzvlášť zvláštní fantasie spisovatelky :-D

23.03.2016 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Wau....to byla ale smršť :-D Robert Hunter je od teď můj TOP knižní detektiv :-) A jedeme dál......

22.03.2016 5 z 5

Prvá dáma Prvá dáma Susan Elizabeth Phillips

Dávám plný počet, ale musím říct, že mě tato kniha od autorky bavila nejméně....neměla až takový náboj a spád, jako jiné její díla

17.03.2016 5 z 5