Manželství na úvěr přehled

Manželství na úvěr
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257089/bmid_manzelstvi-na-uver-257089.jpg 4 30 30

Manželství série

1. díl >

Gabriele Fullerovou zmítají po prvním setkání s božsky vypadajícím Cameronem Reedsem rozporuplné pocity. Tenhle muž je bezesporu tím nejkrásnějším mužem, jakého kdy potkala, ale zároveň ji svým nabubřeným a sebevědomým chováním rozčiluje k nepříčetnosti. Po nevydařeném předchozím vztahu si drží od všech nositelů opačného pohlaví zdrženlivý odstup. Tedy až dosud se o to úspěšně pokoušela. Pokusí se o totéž i v případě Camerona, ale shodou náhod se ocitají oba v situaci, kdy nemají na vybranou a musí se spolu naučit vycházet. Úspěšný viceprezident velké společnosti si potřebuje v šibeniční lhůtě najít manželku, aby splnil podmínky stanovené v závěti svého otce a nepřišel tak o firmu, kterou vybudoval. Mladá servírka z kavárny na předměstí Sacramenta se zase ocitá pod tlakem lichvářů, kteří po ní požadují uhrazení nemalého dluhu nezodpovědného otce, kterého od dětství neviděla. Mezi dvěma lidmi, kteří dosud žili naprosto odlišné životy, se rýsuje dohoda, z níž není ani jeden nadšený, ale která může oběma pomoci…... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Manželství na úvěr. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (8)

petrzel
02.05.2021 5 z 5

Mě se to líbilo krásná oddechovka jen je škoda ,že další díl není jako ebook.

DominaCZ
05.12.2019 1 z 5

Jak píše sestřička - už po přečtení anotace mi pořád připadalo, že takový námět už jsem někde četla / viděla.
Ano, asi ano, protože takových nucených sňatků a vztahů na sílu a z donucení je totiž mnoho všude kolem, a nejčastěji se vyskytují v ději od Danielle Steel a jí podobných.

Je totiž absolutně jasné, jak vše začne - neslavně - nesednou si.
On je jasněže mega samec nejvyšší úrovně, ona bývá zběsilá, slaďounká, zmatená nebo naopak uťáplá šedá myš, která by ho nikdy nezaujala.
Nějakou dobu se míjejí, nebo se naopak scházejí a dějí se jim samé naschvály a okamžíčky, které trochu vypadají jako Odstíny šedi, ale zatím bez toho pleskanda - trapásky, pády, zakopávání, rudnutí, on povýšenej, ona ztrapněná až na pr*deli, která je zatím ještě schovaná v džínách...
No pak se jasněže ojedou, vznikne osudovka jako k*áva a lásečka je na světě, čímž to tu i končí - osudovým momentem, kterej nám dělí šokující okamžik na část, která má pokračovat dalším dílem.

Já osobně skončila chvílí, kdy vešel do báru, všechny v okruhu sta mil slintaly, a jen ona nas*aně seděla, protože ONA HO UŽ PŘECE ZNÁ - na ni se obořil , když nesla do jeho firmy sendviče, když mu čuměla na pr*el !
Takže, při vší ouctě k vynaloženýmu úsilí autorky i co se týče do vzhledu knihy, jež je vizuálně hezká, je to příliš sladký. Typický. Už to tu bylo, což je škoda.


Mermaida
31.10.2019 4 z 5

Knihu jsem právě dočetla, a to je ten moment, kdy lituj, že nemám doma druhý díl (Manželství naslepo), do kterého bych se hned s vervou a očekáváním začetla!
Kniha mi sedla, byla čtivá, hltala jsem stránku po stránce.
Na druhou stranu musíte to brát a číst s tím, že je to takové “otřelé” téma. Mě kniha bavila.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Manželství na úvěr v seznamech

v Přečtených40x
ve Čtenářské výzvě2x
v Doporučených3x
v Knihotéce74x
v Chystám se číst20x
v Chci si koupit3x

Autorovy další knížky

2016  82%Manželství naslepo
2015  71%Manželství na úvěr