EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Palác lží Palác lží Erin Watt

Dávám 4 hvězdy, protože s postavami jsem se rozhodně neztotožnila ani trochu :-P

22.09.2017 4 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Tuhle autorku mám zkrátka ráda, protože příběhy jsou uvěřitelné, reálné a moc se po každé bavím :-D

17.09.2017 5 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Skvělá kniha a těším se, jestli bude pokračování, co si pro nás autorka nachystá v podobě magie :-D

12.09.2017 5 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Skvělá knížka a takovéhle miluji :-D Jiný svět, jiný kraj, všechno nereálné až vlastně lehce představitelné :-D Moc jsem se bavila ...

08.09.2017 5 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Knížka se mi moc líbila, akorát bych sem tam hlavní hrdiny praštila něčím po hlavičkách, aby se vzpamatovali :-D Jinak super :-)

04.09.2017 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Má cenu ještě komentovat Wardovky??? Prostě dokonalá, opět tomu nebylo jinak :-D

04.09.2017 5 z 5

Zkus mi věřit Zkus mi věřit Radka Bryšová

Knížka byla taková jednohubka, ač místy trochu nereálně akční, tak nelituji, že jsem se do ní pustila :-D

29.08.2017 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Bavila jsem se :-D

12.08.2017 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Super, hodně zamotané a rozhodně jsem některé věci nečekala, těším se na pokračování. Jen kdybychom nemusely vždycky tak dlouho čekat :-(

06.08.2017 5 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

Super knížka :-D

30.07.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Nutně, ale nutně potřebuji další díl :-D PROSÍÍÍÍÍÍM :-D Zamilovala jsem si snad všechno na téhle sérii......

21.07.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Naprosto perfektní :-D Co víc dodat??? Jdu na Mlhu a hněv....

16.07.2017 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Nádherná, krásná, srdceryvná......miluji tuhle knihu :-D Prostě NEJ :-D

01.07.2017 5 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Určitě slabší díl než první, ale i tak se mi líbil :-)

15.06.2017 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Nutně, ale nutně potřebuji další díl :-D Kniha se mi moc líbila a četla se skoro sama :-D

12.06.2017 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Jsem zvědavá na další díl, budou zase o něco starší a těším se, jak se s tím poperou :-D

08.06.2017 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Božská je zkrátka božský :-D Chloe a Bennett jsou TOPKA, ale bez ostatních by nebyli komplet :-D Konec byl NEJ :-D

02.06.2017 5 z 5

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

Skvěle zakončení celé série :-D

10.04.2017 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Jo, super série a Elle nezklamala a nedočkavě budu čekat na navazující sérii :-D

10.04.2017 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Dean byl naprosto skvělý a miláček :-D

11.02.2017 5 z 5