ERIK 2 ERIK 2 komentáře u knih

Vraždy bez svědomí Vraždy bez svědomí Luke Delaney

Výborná detektivka,ale myslím že každý ma na to svůj názor dávám pět bodů za přečtení rozhodne stojí.

18.06.2017 5 z 5

Neklidný hrob Neklidný hrob P. J. Parrish

Dávám pět bodů mně se to líbilo,i když místy roztahané ale jako počteníčko na letné válení na pláži výborné.

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

No přiznám se celou dobu, jak jsem četl tuto knihu jsem se snažil vybavit si každou pasáž z filmu,ale po půlce knihy jsem to vzdal,protože kniha je stokrát lepší,akčnější než-li film a dozvíte se o hlavních protagonistech více ale i to nejdůležitější proč dotyčný člověk vraždil.

Zátiší s vránami Zátiší s vránami Lincoln Child

Dobré počteníčko i trošku děsivé scény,ano dávám pět bodů.

05.06.2017 5 z 5

Princ temnot Princ temnot Jean Plaidy (p)

Opět znamenitá kniha,co se týče historických románů Jean Plaidy je moje jednička,jen škoda že už paní Spisovatelka není mezi námi.

17.05.2017 5 z 5

Lví srdce Lví srdce Jean Plaidy (p)

Nádherný příběh o nenaplněné lásce, zradě a smrti.Doporučuji.

03.05.2017 5 z 5

Tábor smrti Osvětim Tábor smrti Osvětim Ian Baxter

Můj osobní názor je půl na půl,fotografie zajímavé,ale ty popisky... to je fakt i ten text neustále se tam opakují slová a tak nějak nezáživně je to napsané.Bod dolů za popisky.

16.04.2017 4 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Fotografie,každý z nás je má doma a mají nám připomínat krásné fotky z dovolenek,momenty z něčeho nádherného,bohužel autor této knihy měl taky fotky ale ty mu připomínali smrt a děs z okamžiků které prožil.Vůbec se mu nedivím,že už nikdy v životě nevzal do ruky fotoaparát.Nejvíc se mi líbila pasáž o fialkách které odfotil před barákem č.26 a které Němci okamžitě dali zlikvidovat a nakonec si je sami věšeli v podobě fotek do svých kanceláří plných pachu smrti.Výborné.

13.04.2017 5 z 5

Vzbouření orlíků Vzbouření orlíků Jean Plaidy (p)

Jean Plaidy je má oblíbená spisovatelka,vždy se rád vracím k její knihám poučné čtení.

12.04.2017 5 z 5

Holocaust Holocaust Gerald Green

Příběh rodiny Weissových,strastiplný,viděl jsem i film,film i kniha jsou super.

03.04.2017 5 z 5

V pekle mezi ostnatými dráty - Zpověď muže, který přežil hrůzy čtyř koncentračních táborů V pekle mezi ostnatými dráty - Zpověď muže, který přežil hrůzy čtyř koncentračních táborů Manny Steinberg

Dobře napsaný životopis a další neznámy koncetrační tábor jménem Vaihingen.Super stojí za přečtení.

31.01.2017 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Není co dodat výborně napsané,bohužel i toto dokázili lidi.

08.12.2016 5 z 5

Koncentrační tábor Osvětim - Brzezinka / Auschwitz - Birkenau/ Koncentrační tábor Osvětim - Brzezinka / Auschwitz - Birkenau/ Jan Sehn

Kompletní popis všeho od samotného příjezdu do tábora až po samotnou smrt obětí.Pokud tuto knihu seženete neváhejte ji číst

07.12.2016 5 z 5

Vražedný instinkt Vražedný instinkt Robert W. Walker

Super čtení,někdy až moc nechutné.

25.11.2016 5 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Výborně napsaná,čtivá klobouk dolů určitě budu číst další knihy od této spisovatelky.

16.11.2016 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

No tak toto je další spisovatelka, kterou připisuji k seznamu nečitatelným,zase veliké recenze a skutek utek,děj nezaživný.

31.07.2016 1 z 5

Továrna na smrt Továrna na smrt Erich Kulka

Tuto knihu jsem objevil v knihovně na Vinohradech v mé oblíbené knihovně.Je napsaná velice čtivě,obsahuje autentické výpovědi obou autorů knihy,kteří tento velkokombinát na smrt přežili,pracovali jako zámečníci v dílně v táboře Birkenau nebo Auschwitz II Birkenau,ale obsahuje i výpovědi jiných vězňů,co zažili a viděli,kniha je psaná starým českým pravopisem jako např.místo,"organizace"je "organisace"ale mně se to líbilo dodávalo to knize svou dobovou autentičnost.Fakt doporučuji ale připravte se na to že krev a surovost číší zde z každé stránky kterou otočíte za mně plný počet bodů.

14.07.2016 5 z 5

O trůn a o lásku O trůn a o lásku Jean Plaidy (p)

Opět výborné:dobrodružné,historické a hlavně poučné dílo

02.06.2016 5 z 5

Jindřich I., král spravedlivý Jindřich I., král spravedlivý Jean Plaidy (p)

Opět výborné,no nebudu tady vypisovat zdlouhavé komentáře,prostě pokud máte rádi historii Anglie,Normandie,Francie 11. až 12.století,vřele doporučuji a já rýchle otvírám další díl a znovu se přenesu do staré Anglie.

10.05.2016 5 z 5

Vilém dobyvatel Vilém dobyvatel Jean Plaidy (p)

Kniha je výborně a přehledně napsaná,někomu se to může zdát jako učebnice dějepisu ale to je Plaidyovský styl psaní,já tuto spisovateku mám mezi oblíbenými autory a její knihy zbožňuji, za mně plný počet bodů

19.04.2016 5 z 5