Ella161 Ella161 komentáře u knih

Lov Lov Elle Kennedy

Co na to říct? Autorka nezklamala.

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

(SPOILER) Kdo by si nezamiloval Tiffy a Leona? Jsem ráda, že skončili spolu. A Leona práce? Inspiroval mě.

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Tahle kniha je moje nejoblíbenější od autorky! Doporučuji

Risk Risk Elle Kennedy

Tak tohle bylo něco! Oba jsem si hned oblíbila a jen doufám, že jim vztah na dálku vydrží!

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Asi moje nejoblíbenější kniha od autorek. Naprosto skvěle vystižený příběh. Epilog mě dojal!

18.05.2020 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Moc mi autorčin styl nevyhovuje.

18.05.2020 2 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Návrh se mi líbil víc, ale Deana jsem si zamilovala již ve zmíněné knize, takže se mi taky četla skvěle. Přiznám se, že mi v určité pasáži tekly slzy proudem, ale co nadělám. Jsem citilivka. Určitě doporučuji!

On On Elle Kennedy

To je první kniha, kdy jsem četla o homosexuálech. Bylo to fajn čtení a hned jsem se do nich i ostatních postav zamilovala????

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Naprosto skvělá kniha!

Šéf Šéf Vi Keeland

Tahle kniha mě pobavila. Jsem ráda, že hlavní postavy skončily spolu. Příjemné čtení☺️

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Musím se přiznat, že tuhle knihu jsem si naproti užívala. Ještě jsem nečetla nic v tomhle žánru, kde se děj točí hlavně kolem jídla. Hlavní postavy jsem si ihned zamilovala. A jsem ráda, jak se nakonec Cole zachoval.

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Taková příjemná oddechovka☺️

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Námět skvělý. Jenž tyhle gengy a tak, není nic pro mě. Ovšem kniha je pěkná.

18.05.2020 2 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Super kniha❤️

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Úžasná, vtipná knihy. Dokážu si představit, že si jí vezmu jako odreagování na dovolenou????

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Tak tohle bylo něco! Jsem strašně ráda, že jsem na knihu narazila. Konečně příběh, kde není kluk děvkař. To je příjemná změna a ke všemu je panic. Chová se hezky a nebojí si přiznat, že se zamiloval. Obě postavy jsem si hned oblíbila. Přiznám se, že jsem si myslela o Ryanovi, že bude typický sukničkář. Nemohla jsem se víc mýlit. Příběh je v podstatě o tom, hledání sama sebe. Bylo hrozné, čím si Beth musela projít a strašně mě to mrzí. Každopádně i na ní se štěstí usmálo a konečně začala doopravdy žít. Příběh doporučuji!

11.05.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Wow! Tahle kniha je báječná! Přísahám, že u žádné knihy jsem se tolik nenasmála. Gaby a Sašu jsem si hned zamilovala. Stejně tak i Eliho. Strašně se mi líbí autorky styl psaní a doufám, že u nás vydají další její knihy. Přiznám se, Kulti se mi sice líbil o trochu víc, ale tohle byla bomba! Moc doporučuji!

10.05.2020 5 z 5

Kniha, která vás pobaví. Smála jsem se a uculovala. Hezká oddechovka. Na klidný víkend jako stvořená❤️

06.05.2020 5 z 5

Niky Niky Zuzana Ryšavá

Tuhle knihu absolutně miluju! Autorku mám moc ráda a její knihy jsou moc čtivé. Nicméně Niky je moje nejoblíbenější. Vlastně je to kniha, která mě přivedla ke čtení a tudíž je pro mě moc důležitá. Už jsem jí přečetla 9x a to nepřeháním. Vždycky mě správně naladí na léto a mám chuť si zajet do Brna a všechny zmiňované místa v knize okouknout. Každopádně k ději. Martina jsem měla už od prvního popisu ráda. S Niky se perfektně doplňují a miluji jejich příběh. Jejich slovní přestřelky, hádky, pošťuchování a společné chvilky, jsou nezapomenutelné. Opravdu nemám knize co vytknout. Doporučuji!

06.05.2020 5 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Možná Spoiler!!!

Páni! Tak to bylo něco! Kniha je úžasná. Hlavní postavy jsem si zamilovala a do Nory jsem se hned vcítila. Chápu její impulzívní jednání. Chápu její pocit viny i bolest. Kniha mě rozesmála, ale i rozplakala. Bože, nesnáším Leine! Já si myslela, že tu textovku opravdu poslal Aiden. Každopádně jsem ráda, že se to nakonec vyřešilo a všechno dobře dopadlo. Protože abych byla upřímná, po druhé části jsem vůbec netušila, jestli spolu opět budou. Hlavně co to mělo být? Ten sex a následně ta hnusná slova? Měla jsem chuť Aidena zabít! Nicméně na knize se mi nejvíce líbí to, že Nora odpustila sama sobě. Myslím si, že to je to nejdůležitější, aby jste se mohli posunout dál. Taky mi udělalo radost, že našla sama sebe a byla konečně šťastná. Všichni, kdo s ní prožili příběh budou se mnou souhlasit, když napíšu, že se to zasloužila. Moc doporučuji! Díky knize se zamyslíte nad sama sebou, láskou a co znamená odpuštění. Na víkend je to skvělý výběr!

05.05.2020 5 z 5