Džizetka Džizetka komentáře u knih

Dítě do kufru Dítě do kufru Jacqueline Wilson

zajímavě napsané ,ale jinak nic moc..

Cukrová vata Cukrová vata Jacqueline Wilson

Pro náctileté holky,co hledají dobro mezi zlem.: ) Krásná ukázka jak získat opravdového přítele vyrovnat se se životem

Z Čech až na konec světa Z Čech až na konec světa Alois Jirásek

Měla jsem to v povinné četbě na základní škole a nejraději bych jej vyškrtla .Pro základní školu naprosto nepochopitelné a nic neříkajíc.Neuvěřitelné zdlouhavé,nudné a psané pro dnešní společnost těžkým jazykem.

18.03.2012 1 z 5

Harry Potter mě moc neuchvátil,ale když se člověk začte,je náramně překvapen.Dobrá kniha,film mě trochu zklamal.Člověku se nejasné body vyjasňují a začíná jej to bavit : ) rozhodně stojí za přečtení,ještě než je podíváte na film

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Vše bylo řečeno.Kniha ..."neslaná nemastná" jak se říká.

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Celá série je úžasná a nádherně čtivá.Skoro všechny jsem přečetla během nemoci za zhruba 3 dny a nemohla se dočkat dalšího dílu...Přiznám se,nedočetla jsem všechny.Po zhruba 4-5 knihách mě celkový příběh naprosto znudil.Ano znudil.Možná to má na svědomí celá ta dnešní " upírská invaze " na pultech.

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Zpracování vydařené a děj mě uchvátil.

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Nádherná záležitost.

22.10.2011 4 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Jedna z nejzajímavějších knih,které jsem kdy četla.

19.05.2012 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Když jsem poprvé vzala knihu do ruk,byla jsem připravena na příběh plný násilí,zvrhlosti a nevhodného chování.Namísto toho mě čekalo zjištění,že se jedná o příběh zamilovaného Francouze.Nikdy mě nenapadlo,že to může být i "nevinné". Je to docela těžká četba(tím myslím,že není příliš poutavá,pro většinu) mě osobně trvalo docela delší dobu,než jsem se pročetla na konec,ale stálo to za to.Doporučuji nepolevovat a číst tu zpověď do samého konce.Stojí to za to

21.04.2012 3 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Mě jakožto osobu,která se pro málo nadchne,zaujala kniha až tak v první třetině.Nicméně hodně dobrý kousek a těším se na další z dílny Dana Browna

12.04.2012 4 z 5

Asterix a sídliště bohů Asterix a sídliště bohů René Goscinny

Dokonalý komiks na chvíle odpočinku.Nezatíží Vás a pobavíte se. :)

05.04.2012 5 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Moje kamarádka si ji nemohla vynachválit,tak jsem si ji také chtěla přečíst.Nelitovala jsem svého rozhodnutí.Kniha je výborná na čtení.Napínavá a strhne Vás sebou do děje,i když si osobně myslím,že tohle téma mě už nijak nefascinuje.Dnešní upíří mánie už by mohla pomalu končit-když je něco neustále omíláno a přejímáno,přestane to člověka těšit a bavit.Nicméně bych knihu doporučila dál,povedené dílo s nahlédnutím do lidského nitra .

30.03.2012

Dost dobré dílo,vzhledem k jeho životu mi něco připomíná i jeho život a snad i zpověd´

18.03.2012

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Většinou mě odrazoval počet stran a trvalo mi předlouho se dostat do knihy a začíst se.Nu potom jsem nelitovala. : )

Staré pověsti české Staré pověsti české Alois Jirásek

Knihu rozhodně nemůžu nijak hodnotit.Četla jsem ji na základní škole a tehdy jsem se rozhodla nečíst nic od Jiráska.Pro někoho je to dobrý spisovatel no mě už nic neříká.Pověsti jsou pro mě zajisté důležité,ale jeho kniha,byla těžká a nebavila mě.

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

Krásná kniha.Vhodná i pro malé čtenáře.

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

Sice její knihy byly pro mě biblí ale tahle se mi vůbec nelíbila.Až po několikáté jsem ji teprve dočetla a připadalo mi hrozné v jaké "díře" žijí.Koneckonců jsem byla překvapena na konci knihy a hrdinku jsem obdivovala,jak se dokázala se vším vyrovnat.

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Moje první kniha od autorky.Přečtená snad 4x : D Hned jsem si ji zamilovala-jak autorku,tak knihu

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Při jakékoliv Kingově knize se roztřesu nad jeho podáním života.

18.03.2012 4 z 5