WWW.trápení

Máš nějaké trápení? Problémy ve škole nebo doma? Napiš co tě trápí – podepisovat se nemusíš – a počkej, až se tam objeví nějaká dobrá rada. Aspoň tak to plánoval pan učitel Speed, když zakládal strašně cool a super webové stránky. Problémů je ovšem víc než dost a všichni brzy zjistí, že nejlepší rada někdy přichází z míst, odkud by to člověk nejmíň čekal....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3922/big_www-trapeni-muD-3922.jpg 3.7272
Povídky, Pro děti a mládež

Vydáno: , BB art

The Worry Website, 2001

Kniha WWW.trápení

Štěpinambura
17.11.2021

Originální nápad, ale osobně si myslím, že by se toto téma dalo ještě nějak vylepšit.

Liliana2006
22.09.2019

Nevím knížka je asi cílová na skupinku mladších.

iiiccc
06.09.2019

Tuto autorku jsem milovala a četla od ní vše, co bylo v té době k mání. Tuhle knihu pokládám za nejslabší. Nedokázala jsem se do postav příliš vcítit a nebavil mě ani styl psaní.

Angie_Missfit
03.01.2019

Kniha nebyla špatná, ale zároveň mě nezasáhla, jako některé jiné knihy od této autorky. Při čtení jsem si pořád říkala "jo, kéž by se problémy daly řešit takhle snadno!", ale vzhledem k tomu, že je určena spíš pro mladší čtenáře, je pochopitelné, že to chce happyend. Spíše doporučuji.

Eliška12
07.06.2018

Kniha byla pěkná , ale ne super . I když většině knížek od paní Wilsonové dám jen 3 hvězdičky , líbí se mi . V každé knize řeší spisovatelka podobné problémy , ale pokaždé jiným způsobem . Proto mám ráda tyto knihy , které jsou velmi hezké , děj se neopakuje , ale je podobný stylem vyprávění a problémy. Ještě nikdy jsem nečetla knihu ( od této spisovatelky ) , která by se mi nelíbila.

Anetka24
04.06.2018

dobrá kniha, ale nebyla nejlepší

BookLoverJane
02.05.2018

(+ SPOILER) Vážně moc krásná knížka. Jejich pan učitel měl moc dobrý nápad s tím založením stránky, kde můžou napsat svoje trápení, i když mě vždycky štvalo, že se jim díval za zády, co tam napsali, i když to (podle něho) mělo být zcela přísně anonymní. Ale tahle maličkost určitě nesnížila moje hodnocení téhle knížky, protože námět na knížku byl moc dobrý nápad. Moc se mi líbilo, že tam Jacqueline Wilsonová zakomponovala příběh své dvanáctileté fanynky. Sice byl kratší než ostatní kapitoly, ale asi byl nejsilnější. Jak jsem tu kapitolu dočetla, tak jsem si řekla: ,,Co? To už je konec? Tak to bylo fakt smutné..." Hned po něm se mi strašně moc líbila kapitola o postižené holčičce Nataše. To byl moc krásný a dojemný příběh. Bylo super, že se skamarádila s Lízou (právě z té smutné kapitoly). Tahle knížka je svým způsobem taky poučná. Je poučná tím, že když se se svým problémem s někým podělíte, tak už není tak moc těžké ho vyřešit.

Tesinka_Laufey
18.04.2018

Další krásná kniha od Jacqueline. Moc se mi líbí, že do knihy zařadila příběh své čtenářky, i když byl mnohem kratší než její vlastní. Oceňuju, že na ten příběh dokázala navázat a vytvořit pro něj aspoň trochu šťastný konec.