Www. trápení

Máš nějaké trápení? Problémy ve škole nebo doma? Napiš co tě trápí – podepisovat se nemusíš – a počkej, až se tam objeví nějaká dobrá rada. Aspoň tak to plánoval pan učitel Speed, když zakládal strašně cool a super webové stránky. Problémů je ovšem víc než dost a všichni brzy zjistí, že nejlepší rada někdy přichází z míst, odkud by to člověk nejmíň čekal. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/3922/www-trapeni-3922.jpg 3.7221

The Worry Website (2001)

Pro děti a mládež
Vydáno:, BB art

Nelimilujeknihy

Další dojemný příběh od Jacqueline..

knihomolkačenka

Čekala jsem něco jiného ale jinak dobrý.

Elulilinka1

Kniha byla hezky psaná a moc se mi líbilo, že každý zprvu závažný problém se později vyřešil. Ilustrace a děj se velice povedly.

Kačkaknihomol

Možná trošku slabší kniha, ale mně se líbila. Nejvíc se mi líbil příběh o té postižené holčičce. Ten byl hrozně dojímavý. :-)

Lelaqu
30.10.2016

Pěkná sbírka povídek

lucille48
18.07.2016

Tato kniha se mi celkem líbila, pro mladší čtenáře velmi hezká kniha.

SeverusSnape
16.05.2016

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)
Originální zpracování

Kiki06
12.08.2015

Možná trochu slabší než jiné knihy od Wilsonové ale přesto dávám pět hvězd.

Jusťa
14.07.2015

Stojí za to si jí přečíst.

Kikty
20.03.2015

Velice roztomilá dětská knížka :-)

vodopad152
26.02.2015

Strašně super knížka, ale některých dětí mi tam bylo opravdu líto.

Ika6
10.02.2015

Ano,průměrná knížka,ale stojí za to si přečíst.

kulihrasek
11.10.2014

Ke knizce me privedly kamaradky, ktere od teto autorky uz mnoho knizek precetly. Je moc hezky napsana, nekdy je vam sice hrdinu lito, ale jako celek je vtipna a zabavna. Rozhodne stoji za to si ji precist.

Sabka123
26.08.2014

Líbila se mi. Byla taková průměrná, ale nic proti ní nemám.

makuliina
14.07.2014

Milovaná autorka! Tohle je asi jedna z nejvtipnějších knih, které jsem od ní četla. :) A to jsem jich četla snad 40..:)

alena5659
27.04.2014

Četla jsem nějaké knihy moc se mi to líbí ale nelíbí se mi že o Jacqueline Wilson na jedné ze stránek mluví tak hnusně že píšou že je hrozná a přitom od ní nic nečetli dokonce to tam napsali.Je to jedna z mích nejoblíbenějších spisovatelek

Mona.Lisa
23.04.2014

Knížka ukazuje ,že je mnoho druhů trápení ,ale když se snimi svěříte ostatním zjistíte ,že je hned snadnější řešení .

Roselunda 1928
22.04.2014

Podle názvu jsem očekávala , že to bude něco o kyberšikaně. Jedna z horších od Jacqueline. Trochu mě to zklamalo.

jolli
19.04.2014

Mě se celkem líbila, ale jsou i lepší od Jw

Penny Wattsen
02.01.2014

i když tato kniha nebyla tak dobrá jako ostatní ( všimla jsem si že si to nemyslím jen já ) stejně je Jacqueline Wilson
úplně skvělá.Hrozně ráda čtu její knihy.

Mikynek
03.11.2013

Nemá takový charakter jako mnoha knih od této autorky ale i přesto výborná kniha . Nečetla jsem knihu od této spisovatelky aniž bych ji pořádně nepochválila !!!!!

mercedes1j8
16.10.2013

Super, jako všechny knihy od Wilsonové...

Beatris
20.07.2013

Když jsem byla malá moc se mi to líbilo, a od Wilsnové je to asi nejlepší, co jsem taky četla.

DiD
05.07.2013

Tohle byla první knížka kterou jsem od Wilsonové četla. Tak mě uchvátila, že jsem přečetla všechny její knížky. Je skvělá

Dep8
03.01.2013

Dojemná knížka o různých trápení dětí z jedné třídy, kterým jejich pozorný učitel založil stránku, kam můžou svá trápení psát.

Princezna22
09.12.2012

Velice mě překvapila tahle knížka.. byla moc pěkná už podle názvu mě zaujala .. prostě zbožňuju

AllieM
19.10.2012

Spisovatelku miluju,ale myslím si,že tahle kniha patří do jejích méně vydařených knih.

Lucka66
15.04.2012

Pěkná knížka i když se mi zdá ne tak povedená jako ostatní :)

Džizetka
18.03.2012

Moje první kniha od autorky.Přečtená snad 4x : D Hned jsem si ji zamilovala-jak autorku,tak knihu

Slečna L.
14.03.2012

ač jedna z těch méně povedených, stále je to má oblíbená Jacqueline.